Кандидати в депутати до Святовасилівської сільської ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Святовасилівської сільської ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Святовасилівської сільської ради Дніпровського району

  1. Подрєз Світлана Леонідівна, народилася 6 квітня 1978 року, освіта загальна середня, Охоронець, ТОВ «Буштрук»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Решетняков Андрій Володимирович, народився 9 березня 1973 року, освіта вища, Інженер з охорони праці, ТОВ “Белгравія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Бондаренко Віталій Григорович, народився 12 березня 1978 року, освіта вища, Голова, ФГ “Колос”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Кузнєцов Микола Васильович, народився 5 квітня 1978 року, освіта загальна середня, Електромонтер, ТОВ ”Белгравія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Зацарицин Володимир Михайлович, народився 28 березня 1957 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Куктенко Людмила Сергіївна, народилася 7 червня 1985 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Винницька Оксана Петрівна, народилася 13 серпня 1974 року, освіта професійно-технічна, Педагог-організатор, Святовасилівська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Гончаров Олександр Петрович, народився 23 січня 1974 року, освіта вища, Інженер-технолог, ТОВ ” Інкотрейдбуд”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Ковальчук Тамара Гагіковна, народилася 16 квітня 1992 року, освіта професійно-технічна, Помічник кухаря, Березнуватівський ЗЗСО 1 ступеня
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Шевченко Ганна Сергіївна, народилася 24 листопада 1969 року, освіта загальна середня, Співвласник, СФГ “Шевченко”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Грабко Сергій Вячеславович, народився 25 жовтня 1971 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Куліш Сергій Миколайович, народився 1 квітня 1989 року, освіта вища, Військовослужбовець, Військовослужбовець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Залогін Євгеній Григорович, народився 4 квітня 1984 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Мixoвич Володимир Миколайович, народився 28 квітня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Вітюк Василь Іванович, народився 13 січня 1967 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  16. Білоус Леонід Олексійович, народився 30 березня 1967 року, освіта вища, завідувач, Промінська філія ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Ковальова Ніна Ворухівна, народилася 30 березня 1972 року, освіта загальна середня, Прибиральниця, Промінська філія ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  18. Кудінова Наталія Анатоліївна, народилася 5 лютого 1982 року, освіта вища, Вчитель початкових класів, Промінська філія ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  19. Майтала Ксенія Сергіївна, народилася 28 квітня 1993 року, освіта вища, Вчитель, Березнуватівський ЗЗСО 1 ступеня
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Баканова Ірина Вікторівна, народилася 2 серпня 1986 року, освіта професійно-технічна, Медична сестра, Березнуватівський ЗЗСО 1 ступеня
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  21. Іванова Людмила Гагіковна, народилася 1 серпня 1990 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  22. Іванов Ігор Анатолійович, народився 2 вересня 1970 року, освіта професійно-технічна, водій, ТОВ “Зес-Альянс”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6