Кандидати в депутати до Солонянської селищної ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Солонянської селищної ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Солонянської селищної ради Дніпровського району

  1. В’юст Юрій Володимирович, народився 11 квітня 1972 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Перший номер у виборчому списку до Солонянської селищної ради Дніпровського району
  2. Заїка Анна Анатоліївна, народилася 25 березня 1983 року, освіта вища, Провідний лікар, ДРегДЛ Держспоживслужби
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Остапчук Микола Гійович, народився 25 березня 1955 року, освіта вища, Директор, ПП “Джієфті Село”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Похвальний Андрій Володимирович, народився 28 січня 1993 року, освіта вища, керуючий справами, СТОВ “АгроМАйстер”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Сіліна Вероніка Володиміровна, народилася 29 липня 1977 року, освіта вища, Провідний лікарь, ДРегДЛ Держспоживслужби
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Латиш Олександр Миколайович, народився 20 червня 1962 року, освіта вища, Начальник відділу, Солонянська районна державна адміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Христинченко Володимир Іванович, народився 24 квітня 1987 року, освіта вища, Провідний інженер-енергетик, Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області, Солонянське відділення
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Могильна Анна Петрівна, народилася 2 лютого 1980 року, освіта вища, Начальник відділу правового забезпечення, діловодства і контролю, Солонянська районна державна адміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Скрипкін Сергій Володимирович, народився 19 грудня 1981 року, освіта вища, Інженер-механік, Міленіум спорт ЛТД”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Кулик Оксана Олександрівна, народилася 6 серпня 1977 року, освіта вища, Педагог-організатор, КЗО Башмачанська СЗШ
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Жирна Олександра Геннадіївна, народилася 4 березня 1989 року, освіта вища, Вчитель, КЗО “Військова СЗОШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Нагомір Віталій Андрійович, народився 29 лютого 1988 року, освіта загальна середня, Самозайнята особа, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Чуглазова Юлія Петрівна, народилася 27 вересня 1984 року, освіта професійно-технічна, Бухгалтер, СТОВ “АгроМайстер”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Бондарчук Вячеслав Геннадійович, народився 16 травня 1994 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Явдошляр Андрій Андрійович, народився 14 квітня 1969 року, освіта вища, Лікар, КНП Солонянська багатопрофільна лікарня
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Черчик Микола Ігорович, народився 8 липня 1991 року, освіта професійно-технічна, Лісник, Микиліське лісництво Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Терещенко Василь Сергійович, народився 5 квітня 1968 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Недвига Тетяна Петрівна, народилася 5 липня 1978 року, освіта вища, Диспетчер, 58-ДПРЧ ГУ ДСНС України
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Яременко Йолана Василівна, народилася 19 вересня 1966 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Нечерда Надія Василівна, народилася 7 липня 1963 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Крутіков Віталій Іванович, народився 10 жовтня 1982 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Кошевич Володимир Полінарович, народився 17 квітня 1969 року, освіта професійно-технічна, Самозайнята особа, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Косенко Елена Григорьевна, народилася 7 грудня 1977 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Сміюха Юрій Михайлович, народився 13 листопада 1976 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Свищук Світлана Миколаївна, народилася 18 жовтня 1968 року, освіта вища, Вчитель, ЗЗСО “Широчанська гімназія”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Коротенко Антон Анатолійович, народився 17 травня 1999 року, освіта вища, Студент, ПДАБА
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3