Кандидати в депутати до Софіївської селищної ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Софіївської селищної ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Софіївської селищної ради Криворізького району

  1. Сегедій Петро Юрійович, народився 2 липня 1964 року, освіта вища, Селищний голова, Софіївська селищна рада
    Перший номер у виборчому списку до Софіївської селищної ради Криворізького району
  2. Назаренко Людмила Іванівна, народилася 20 січня 1963 року, освіта вища, Секретар Софіївської селищної ради, Софіївська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Лишин Олександр Вікторович, народився 17 вересня 1995 року, освіта вища, Адміністратор, ТОВ “ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Лимарь Наталія Олександрівна, народилася 9 листопада 1983 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Кам’янське”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Степанюк Віталій Іванович, народився 26 серпня 1982 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Зубко Віра Василівна, народилася 1 квітня 1968 року, освіта вища, Завідувач філії, Софіївська філія КЗ Софіївської опорної ЗОШ І-ІІІ ст.
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Сокуренко Ігор Михайлович, народився 1 лютого 1983 року, освіта вища, Головний агроном, ТОВ “Агро Максімус”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Поденежна Любов Юріївна, народилася 21 лютого 1968 року, освіта вища, Педагог-організатор, КЗ “Жовтянська ЗОШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Овдієнко Володимир Анатолійович, народився 9 вересня 1965 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Злагода”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Ященко Тетяна Володимирівна, народилася 28 січня 1979 року, освіта вища, Вихователь, КДНЗ “Сонечко”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Масько Антон Олегович, народився 11 квітня 1990 року, освіта вища, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконавчий комітет Софіївської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Лисак Тамара Федорівна, народилася 25 грудня 1962 року, освіта вища, Бухгалтер, СФГ “Росана”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Биба Микола Григорович, народився 29 вересня 1959 року, освіта вища, Директор, ФГ “Астрон”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Кошеленко Інна Миколаївна, народилася 18 листопада 1978 року, освіта вища, Завідуюча стаціонарного відділення, КЗ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Софіївської селищної ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Хомюк Віталій Леонідович, народився 23 листопада 1979 року, освіта вища, Начальник, 41 ДПРЧ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Мазенко Валентина Анатоліївна, народилася 11 липня 1970 року, освіта вища, Начальник, Відділ освіти виконавчого комітету Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Кандич Вячеслав Віталійович, народився 13 січня 1983 року, освіта вища, Голова, ФГ “Юлія -С”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Демченко Тетяна Володимирівна, народилася 24 лютого 1970 року, освіта професійно-технічна, В. о. старости Запорізького старостинського округу, Виконавчий комітет Софіївської селищної ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Корж Олександр Володимирович, народився 4 травня 1981 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Качан Вадим Вадимович, народився 2 грудня 1981 року, освіта вища, провідний інженер з використання водних ресурсів служби водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки, Софіївське міжрайонне управління водного господарства
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №2
  21. Лозицький Ігор Павлович, народився 24 січня 1979 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  22. Дишко Наталя Василівна, народилася 28 березня 1968 року, освіта вища, Начальник відділу, виконавчий комітет Софіївської селищної ради
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Дюжник Анатолій Павлович, народився 8 березня 1966 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Шкаран Євгеній Васильович, народився 12 липня 1971 року, освіта вища, Заступник директора, СФГ “Петрове”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Ющак Наталія Анатоліївна, народилася 17 червня 1988 року, освіта вища, Заступник директора, ДПТНЗ “Софіївський професійний ліцей”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Головченко Михайло Михайлович, народився 28 вересня 1963 року, освіта вища, Начальник, КП “Показове”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1