Кандидати в депутати до Слов'янської сільської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Слов’янської сільської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Слов’янської сільської ради Синельниківського району

  1. Олійник Надія Володимирівна, народилася 28 січня 1980 року, освіта вища, Обліковець, ТОВ АФ “СХІД АГРО”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Колінько Микола Миколайович, народився 25 вересня 1964 року, освіта вища, Вчитель, Новогригорівська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Максименко Юлія Володимирівна, народилася 25 лютого 1980 року, освіта вища, Бібліотекар, Зорянська бібліотека
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Андрікевич Любов Миколаївна, народилася 4 вересня 1985 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Москаленко Юрій Юрійович, народився 29 квітня 1980 року, освіта професійно-технічна, Водій, ПП “ТРАНС ЛОГІСТИК”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Юхименко Ірина Володимирівна, народилася 6 липня 1989 року, освіта вища, Паспортист, Зорянська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Прищепчук Ольга Василівна, народилася 14 травня 1978 року, освіта вища, Директор, Зорянський будинок культури
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Бугай Олена Анатоліївна, народилася 5 вересня 1975 року, освіта вища, Директор, ППАТД “ГАРАНТ”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Цекот Василь Васильович, народився 21 липня 1993 року, освіта вища, Водій, СФГ “Чайка”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  10. Кривонос Тамара Григорівна, народилася 2 травня 1964 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  11. Рибальченко Світлана Григорівна, народилася 5 грудня 1965 року, освіта професійно-технічна, Технолог, Слов`янський елеватор
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  12. Таранець Микола Миколайович, народився 19 листопада 1977 року, освіта вища, Тренер, Межівська ДЮСШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Дідович Людмила Анатоліївна, народилася 13 грудня 1965 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, ФОП “Дідович”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  14. Литовченко Людмила Вікторівна, народилася 11 червня 1967 року, освіта вища, Вчитель, РКЗО “Славянська СЗШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Цап Світлана Іванівна, народилася 21 вересня 1971 року, освіта вища, Заступник директора з виховної роботи, РКЗО “Славянська СЗШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Кущ Анатолій Володимирович, народився 29 травня 1966 року, освіта професійно-технічна, Дорожній працівник, Покровський автодор
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Тупотіна Антоніна Олександрівна, народилася 7 лютого 1987 року, освіта професійно-технічна, Технік, Регіональна філія “Придніпровська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Нікітенко Євген Михайлович, народився 18 жовтня 1975 року, освіта вища, Керівник, Регіональна філія “Придніпровська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Савченко Тетяна Андріївна, народилася 15 листопада 1986 року, освіта вища, Черговий по залізничній станції, АТ “Укрзалізниця”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Цап Альона Олегівна, народилася 19 вересня 1995 року, освіта вища, Вчитель, РКЗО “Славянська СЗШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7