Кандидати в депутати до Слобожанської селищної ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Слобожанської селищної ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Слобожанської селищної ради Дніпровського району

  1. Лагода Людмила Василівна, народилася 17 травня 1964 року, освіта вища, Секретар селищної ради, Слобожанська селищна рада
    Перший номер у виборчому списку до Слобожанської селищної ради Дніпровського району
  2. Мельник Юрій Миколайович, народився 8 серпня 1993 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Полупанова Валентина Миколаївна, народилася 3 червня 1961 року, освіта вища, Директор, КЗ Слобожанська ЗОШ № 2 ССР
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Криворучко Оксана Федорівна, народилася 9 червня 1982 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Мазур Олег Михайлович, народився 29 грудня 1988 року, освіта вища, Заступник начальника відділу, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Гамасенко Ольга Іванівна, народилася 13 вересня 1983 року, освіта вища, Начальник відділу, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Житневич Тетяна Вікторівна, народилася 19 січня 1984 року, освіта вища, Начальник відділу, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Дерев’янко Вікторія Миколаївна, народилася 26 березня 1985 року, освіта вища, Начальник відділу, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Нечипорук Анатолій Федорович, народився 15 квітня 1974 року, освіта вища, Спеціаліст І категорії, Комунальний заклад «Слобожанський селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  10. Гряник Володимир Олександрович, народився 15 липня 1979 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Литвиненко Тетяна Іванівна, народилася 6 грудня 1969 року, освіта вища, Гуманітарний відділ – заступник начальника, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Олійник Тетяна Володимирівна, народилася 21 липня 1979 року, освіта вища, Начальник центру, ЦНАП
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Плющій Наталія Сергіївна, народилася 4 червня 1983 року, освіта вища, Начальник відділу, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Курченко Іван Вікторович, народився 7 вересня 1997 року, освіта вища, Директор, Фермерське господарство «Джерело»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Шевченко Дмитро Сергійович, народився 2 грудня 1989 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Салабай Микита Сергійович, народився 9 лютого 1995 року, освіта вища, Провідний економіст, КЗ ССЦФЗН “Спорт для всіх”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Базілєєв Сергій Васильович, народився 7 квітня 1981 року, освіта вища, Водій, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Коновал Олег Володимирович, народився 13 лютого 1982 року, освіта вища, Начальник юридичного відділу, Товариство з обмеженою відповідальністю «Ерлан»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  19. Суртаєва Світлана Володимирівна, народилася 24 листопада 1976 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Бовт Алла Віталіївна, народилася 19 грудня 1985 року, освіта вища, Паспортист, Балівська сільська рада
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Середа Андрій Олександрович, народився 15 квітня 1985 року, освіта вища, Начальник відділу – державний реєстратор, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  22. Безсмертний Станіслав Леонідович, народився 16 серпня 1974 року, освіта вища, Начальник відділу, ТОВ “Тандем”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Черненко Наталія Григорівна, народилася 20 листопада 1984 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Балівська сільська рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Павлик Павло Анатолійович, народився 23 березня 1968 року, освіта вища, Директор, Приватне підприємство «Левіт-комплекс»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Яремчук Оксана Валеріївна, народилася 18 травня 1971 року, освіта вища, Начальник відділу, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Ханіс Максим Едуардович, народився 25 січня 1973 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1