Кандидати в депутати до Широківської селищної ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Широківської селищної ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Широківської селищної ради Криворізького району

  1. Краснова Алла Анатоліївна, народилася 10 жовтня 1969 року, освіта вища, Секретар селищної ради, Виконавчий комітет Широківської селищної ради
    Перший номер у виборчому списку до Широківської селищної ради Криворізького району
  2. Ситниченко Юлія Андріївна, народилася 16 серпня 1983 року, освіта професійно-технічна, Керівник хореографічного колективу, КЗК «Широківський будинок культури» Широківської селищної ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  3. Лещенко Олена Володимирівна, народилася 22 грудня 1977 року, освіта вища, Директор, ГО «Криворізька фундація майбутнього»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  4. Свиридов Ігор Олегович, народився 28 листопада 1964 року, освіта вища, Головний інженер, КП «Фрунзенське ЖКП»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Салко Олександр Володимирович, народився 26 листопада 1987 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Шестірня – Агроінвест»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Горденок Ніна Василівна, народилася 2 червня 1963 року, освіта вища, Начальник, Широківське відділення АТ «Райфайзен Банк Аваль»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Тимофеєва Вікторія Олександрівна, народилася 18 грудня 1969 року, освіта вища, Директор, КЗ «Широківська опорна школа ЗСО І-ІІІ ступенів»Широківської селищної ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Негода Наталія Василівна, народилася 21 жовтня 1966 року, освіта вища, Завідувач, КЗ «Широківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №6» Широківської селищної ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Курочка Олександр Анатолійович, народився 17 червня 1965 року, освіта вища, Директор, КП СП «Широківське»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  10. Михайленко Геннадій Вікторович, народився 29 серпня 1968 року, освіта вища, Приватний підприємець, ФОП «Михайленко Г.В.»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Бондарчук Лілія Володимирівна, народилася 25 червня 1970 року, освіта вища, Директор, КЗК «Широківська публічна бібліотека»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Ільчишина Тетяна Вікторівна, народилася 27 червня 1982 року, освіта вища, Методист, КЗК «Широківська публічна бібліотека»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Лагода Людмила Володимирівна, народилася 8 березня 1962 року, освіта вища, Директор, КУ «Трудовий архів Широківського району»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Шпак Віталій Анатолійович, народився 12 січня 1975 року, освіта вища, Перший заступник голови Широківської РДА, Широківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Щербина Сергій Геннадійович, народився 18 березня 1983 року, освіта вища, Електрик дільниці, ПРАТ «ІнГЗК»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Монько Юлія Володимирівна, народилася 11 листопада 1985 року, освіта вища, бухгалтер, ПП «Земконсалтинг»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Бондарчук Ірина Володимирівна, народилася 15 вересня 1991 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська РДА
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Січиокно Наталія Вікторівна, народилася 18 вересня 1985 року, освіта вища, Вихователь, КЗ «Широківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4» Широківської селищної ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Коломоєць Андрій Леонідович, народився 2 серпня 1980 року, освіта вища, Головний інженер, Широківський РЕМ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Стародуб Артем Володимирович, народився 20 квітня 1983 року, освіта загальна середня, Слюсар, ТОВ «Інвестремонт»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Храмова Ксенія Валеріївна, народилася 28 жовтня 1993 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Грушка Дарина Миколаївна, народилася 29 липня 1990 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Сусідко Ольга Вікторівна, народилася 21 травня 1993 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Лавров Владислав Олександрович, народився 23 липня 1992 року, освіта вища, Старший диспетчер, Широківський РЕМ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  25. Роєнко Юрій Віталійович, народився 12 червня 1989 року, освіта вища, Торгівельний агент, ТОВ «АЛЬТАІР-АЛЬЯНС»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Андреєва Тетяна Володимирівна, народилася 31 липня 1978 року, освіта професійно-технічна, Помічник вихователя, КЗ ДНЗ «Ясла-садок №13» КМР
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1