Кандидати в депутати до Роздорської селищної ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Роздорської селищної ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Роздорської селищної ради Синельниківського району

  1. Решетняк Наталія Олександрівна, народилася 12 травня 1954 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Мітленко Олександр Вікторович, народився 17 січня 1984 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Бабич Ольга Володиирівна, народилася 10 січня 1966 року, освіта вища, Начальник відділу освіти, молоді та спорту, Роздорська селищна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Горяшник Сергій Васильович, народився 26 лютого 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Глагольєв Олег Володимирович, народився 17 квітня 1972 року, освіта вища, Директор, КЗО Роздорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Ярошенко Володимир Іванович, народився 25 жовтня 1970 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Кеня Людмила Валентинівна, народилася 20 серпня 1966 року, освіта вища, Секретар, Роздорська селищна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Паливода Юрій Леонідович, народився 21 грудня 1986 року, освіта професійно-технічна, Слюсар, КП “Дніпроводоканал”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Фірсов Віталій Миколайович, народився 25 вересня 1975 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Івахненко Катерина Іванівна, народилася 27 червня 1960 року, освіта вища, Вчитель, Вишневецький НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Зуб Надія Миколаївна, народилася 18 жовтня 1981 року, освіта вища, Вчитель, Вишневецький НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Самойленко Олександр Олегович, народився 22 серпня 1997 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Цалко Жанна Василівна, народилася 12 липня 1972 року, освіта професійно-технічна, Фельдшер, Старовишневецький фельдшерський пункт
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Мельничук Людмила Ігорівна, народилася 11 квітня 1980 року, освіта вища, Вчитель, Вишневецький НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Положай Костянтин Іванович, народився 28 грудня 1971 року, освіта вища, Вчитель, Вишневецький НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Дюк Ірина Леонідівна, народилася 19 листопада 1977 року, освіта загальна середня, Помічник вихователя, Вишневецький НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Рик Людмила Василівна, народилася 16 січня 1969 року, освіта загальна середня, Фахівець із соціальної роботи, Роздорська селищна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Мойсейченко Олександр Вячеславович, народився 7 липня 1977 року, освіта професійно-технічна, Стрілець воєнизованої охорони, Станція Нижньодніпровськ Придніпровської залізниці
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Самокиш Сергій Миколайович, народився 22 лютого 1974 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7