Кандидати в депутати до Раївської сільської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Раївської сільської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Раївської сільської ради Синельниківського району

  1. Іванова Світлана Андріївна, народилася 30 листопада 1992 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Банний Павло Васильович, народився 7 лютого 1989 року, освіта вища, Вчитель, Комунальний заклад освіти “Миролюбівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Ведмідь Леонід Павлович, народився 11 жовтня 1970 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Агросервис»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Постол Наталя Володимирівна, народилася 7 листопада 1989 року, освіта вища, Бухгалтер, СФГ “Аіст”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Зайцев Микола Степанович, народився 31 травня 1966 року, освіта загальна середня, Начальник дільниці, Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Дніпро-Західний Донбас”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Рой Анатолій Миколайович, народився 6 вересня 1968 року, освіта професійно-технічна, Голова, Селянське (фермерське) господарство «Рой»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Оберемок Володимир Олексійович, народився 25 червня 1961 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Гусак Артем Миколайович, народився 6 квітня 1996 року, освіта професійно-технічна, Режисер, Луб’янський будинок культури – філія Раївського центру культури та дозвілля
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Костеленко Микола Георгійович, народився 16 травня 1968 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  10. Черкас-Коханська Вікторія Вікторівна, народилася 6 липня 1977 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Довбня Володимир Васильович, народився 8 серпня 1958 року, освіта професійно-технічна, Комерційний директор, ПП “АГРОЛАНКА”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  12. Савельєва Наталя Вікторівна, народилася 12 січня 1973 року, освіта професійно-технічна, Фахівець із соціальної роботи, КЗ “Центр надання надання соціальних послуг” Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Петрович Анатолій Богданович, народився 26 вересня 1991 року, освіта загальна середня, Директор, КП ЖКГ “Раївське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  14. Гринаш Наталія Володимирівна, народилася 10 квітня 1979 року, освіта вища, Вихователь, Раївський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Головко Леонід Вікторович, народився 13 вересня 1968 року, освіта професійно-технічна, Начальник, КП Синельниківське міжміське бюро технічної інвентаризації
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Іщенко Вікторія Володимирівна, народилася 20 травня 1985 року, освіта вища, Головний спеціаліст відділу правового забезпечення, управління персоналом, військового обліку та міграційної роботи, Виконавчий комітет Раївської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Усов Антон Андрійович, народився 23 жовтня 1989 року, освіта вища, Головний агроном, СФГ “Анастасія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Поляков Анатолій Володимирович, народився 22 січня 1972 року, освіта вища, Заступник голови із соціальних питань, СФГ “Анастасія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Бібік Олександр Вікторович, народився 18 березня 1988 року, освіта вища, Заступник директора, ТОВ «Гарант Агро»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  20. Кривошеєва Алла Володимирівна, народилася 29 жовтня 1965 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8