Кандидати в депутати до П'ятихатської міської ради Кам'янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до П’ятихатської міської ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до П’ятихатської міської ради

  1. Кулик Єгор Володимирович, народився 21 жовтня 1988 року, освіта вища, Перший заступник голови райдержадміністрації, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Перший номер у виборчому списку до П’ятихатської міської ради
  2. Січевий Вадим Анатолійович, народився 3 серпня 1971 року, освіта вища, Директор, Приватне підприємство “Маіс”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Малина Наталія Валентинівна, народилася 31 січня 1974 року, освіта вища, Бухгалтер, Фермерське господарство “Агролідер-С”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Плахотня Ольга Володимирівна, народилася 19 листопада 1980 року, освіта вища, Реєстратор, П’ятихатський міськвиконком
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Негода Олександр Григорович, народився 29 жовтня 1975 року, освіта вища, Директор, Приватне підприємство “Агрос”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Кошеленко Леся Олександрівна, народилася 15 вересня 1987 року, освіта вища, Заступник директора- начальник відділу організації працевлаштування населення, П’ятихатська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Пугачова Ірина Сергіївна, народилася 2 лютого 1983 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Відділ освіти П’ятихатської райдержадміністрації
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Іванова Олеся Олексіївна, народилася 16 серпня 1982 року, освіта вища, Керівник, Комунальне підприємство “Телерадіостудія “Досвітні вогні”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Сімченко Олександр Олександрович, народився 25 серпня 1994 року, освіта вища, Агроном, ТОВ «ФЕРМА СВ»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Сліпих Сергій Олександрович, народився 29 грудня 1976 року, освіта професійно-технічна, Технічний працівник, Комунальне підприємство П’ятихатської міської ради “Комунсервіс”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Шалдуга Тетяна Миколаївна, народилася 18 вересня 1978 року, освіта вища, Бухгалтер, Структурний підрозділ “П’ятихатська колійна машинна станція” філії “Центр з будівництва та реконструкції колій” АТ “Укрзалізниця”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Карвацький Олександр Анатолійович, народився 24 червня 1991 року, освіта професійно-технічна, Водій, Аграрно-виробниче товариство “Агроцентр К”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Байсара Андрій Андрійович, народився 27 червня 1996 року, освіта вища, Вчитель, Жовтянська ЗШ 1-3 ст.
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Федан Тетяна Вікторівна, народилася 20 листопада 1974 року, освіта вища, Начальник відділу, П’ятихатське бюро правової допомоги
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Ковальчук Микола Тихонович, народився 7 травня 1982 року, освіта вища, Машиніст залізнично-будівельних машин 6 розряду, ДП”Придніпровська залізниця”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Олійник Олена Василівна, народилася 20 січня 1978 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Гавришов Олександр Іванович, народився 11 січня 1972 року, освіта професійно-технічна, водій, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Жаданова Тетяна Іванівна, народилася 28 травня 1986 року, освіта вища, Вихователь, ДНЗ “Сонечко”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Терьохін Віктор Володимирович, народився 10 травня 1992 року, освіта вища, Водій, ПП “Транс Логіст”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Чередніченко Олександр Петрович, народився 31 січня 1988 року, освіта вища, Завідувач сектору, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Бикова Алла Василівна, народилася 2 січня 1982 року, освіта професійно-технічна, Головний бухгалтер, Комунальне підприємство “Телерадіостудія “Досвітні вогні”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Фадєєв Дмитро Борисович, народився 17 вересня 1975 року, освіта вища, Головний інженер, П’ятихатська дистанція колії
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Пахарчук Галина Олексіївна, народилася 1 березня 1963 року, освіта вища, Завідуюча, Дошкільний навчальний заклад Ромашка, селище Зоря
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Ляховка Валерій Михайлович, народився 14 вересня 1972 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Применко Наталія Олександрівна, народилася 21 березня 1985 року, освіта вища, Психолог, КЗ ЗОСШ №8
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3