Кандидати в депутати до Покровської селищної ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Покровської селищної ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Покровської селищної ради

  1. Пирков Віктор Сергійович, народився 11 жовтня 1987 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата, Апарат Верховної Ради України
    Перший номер у виборчому списку до Покровської селищної ради
  2. Каліберда Людмила Олександрівна, народилася 17 грудня 1970 року, освіта вища, Директор, Навчально Виховний Комплекс “ПОКРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  3. Нечипоренко Володимир Миколайович, народився 22 квітня 1981 року, освіта вища, Експерт, ТОВ “Дніпротехекспертиза”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Тищенко Анастасія Анатоліївна, народилася 2 жовтня 1991 року, освіта вища, Заступник директора, Братська ЗОШ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Нечипоренко Юрій Іванович, народився 16 серпня 1959 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Колос”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Лях Анатолій Миколайович, народився 3 травня 1967 року, освіта загальна середня, Директор, СФГ “Лан”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Кубрак Василь Васильович, народився 4 грудня 1980 року, освіта вища, Адвокат, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Радченко Олена Петрівна, народилася 30 липня 1973 року, освіта вища, Методист, ВПУ №75
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Кирилова Марина Олексіївна, народилася 11 лютого 1986 року, освіта вища, Директор, ФОП Кирилова ДІК “Акварель” та піцерія “Італія”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Шепшелей Сергій Валентинович, народився 23 грудня 1980 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Олімп агротрейд”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Соломка Людмила Анатоліївна, народилася 12 лютого 1963 року, освіта вища, Заступник директора, Навчально Виховний Комплекс “ПОКРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Мураєв Руслан Вікторович, народився 20 квітня 1990 року, освіта вища, Старший інструктор, Покровський РТЦК та СП
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Горобець Любов Олександрівна, народилася 30 травня 1982 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Аврамішин Вадим Федорович, народився 20 вересня 1986 року, освіта загальна середня, Охоронець, ООО “Охороний холдинг”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Гуманський Олександр Олександрович, народився 13 вересня 1984 року, освіта вища, Вчитель, Навчально Виховний Комплекс “ПОКРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Швець Олена Олександрівна, народилася 15 грудня 1988 року, освіта вища, Вчитель, Навчально Виховний Комплекс “ПОКРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Рябко Євген Юрійович, народився 26 листопада 1981 року, освіта вища, Начальник лікарні, Лікарня ветеринарної медицини покровської РДЛВМ
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Кугаєнко Юлія Сергіївна, народилася 11 липня 1993 року, освіта вища, Де6ржавний виконавець, Покровський РВ ДВС
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Кирилов Іван Олександрович, народився 24 лютого 1988 року, освіта вища, Директор, ФОП “Кірілов”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Дрогобецький Валерій Михайлович, народився 8 жовтня 1972 року, освіта вища, Директор, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Дрогобецька Світлана Олександрівна, народилася 20 вересня 1982 року, освіта вища, Директор, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  22. Савченко Миколай Михайлович, народився 1 листопада 1960 року, освіта вища, Директор, Тов “АРТІО”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Павлюк Яків Леонідович, народився 17 квітня 1991 року, освіта вища, Головний бухгалтер, ТОВ “ДРУЖБА”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Годунов Володимир Борисович, народився 11 липня 1987 року, освіта вища, Лікар, КП “Покровська ЦРЛ “ПРР”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  25. Кісенко-Єфімова Оксана Анатолієвна, народилася 28 липня 1992 року, освіта вища, Сімейний лікар, Покровська ЗПСМ
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Бадак Людмила Вікторівна, народилася 5 червня 1981 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1