Кандидати в депутати до Покровської міської ради Нікопольського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Покровської міської ради Нікопольського району

Перелік кандидатів у депутати до Покровської міської ради

  1. Шаповал Олександр Миколайович, народився 25 травня 1972 року, освіта вища, Міський голова, Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
    Перший номер у виборчому списку до Покровської міської ради
  2. Цупрова Ганна Анатоліївна, народилася 15 квітня 1985 року, освіта вища, Начальник, Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  3. Відяєва Ганна Миколаївна, народилася 15 вересня 1977 року, освіта вища, керуючий справами виконкому, Виконавчий комітет Покровської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Солянко Віталій Анатолійович, народився 21 квітня 1986 року, освіта вища, Директор, Покровське міське комунальне підприємство “Добробут”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Курасов Сергій Сергійович, народився 30 липня 1986 року, освіта вища, Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Виконавчий комітет Покровської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Мациборко Станіслав Михайлович, народився 25 лютого 1959 року, освіта професійно-технічна, Директор, ТОВ “Капітал”, ТОВ “Стройінвест”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Мациборко Ігор Михайлович, народився 20 листопада 1964 року, освіта вища, Голова, Громадська організація СК “АЯКС”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Тарасенко Геннадій Анатолійович, народився 14 березня 1962 року, освіта вища, директор, ТОВ “Союз”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Конопліна Альона Валеріївна, народилася 23 грудня 1981 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад дошкільної освіти №11
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Сідашова Тетяна Вікторівна, народилася 20 вересня 1977 року, освіта вища, Головний спеціаліст відділу економіки, Виконавчий комітет Покровської міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Павлюк Віталій Валерійович, народився 15 вересня 1974 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Рудий Едуард Анатолійович, народився 18 грудня 1979 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Базавлук”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Гродецька Людмила Олександрівна, народилася 7 вересня 1983 року, освіта вища, Методист, Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Галічан Тетяна Григоріївна, народилася 8 жовтня 1964 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Леонтьєв Олексій Олександрович, народився 4 лютого 1984 року, освіта вища, Керівник підприємства – головний лікар, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської ради Дніпропетровської області”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Ужбіда Тарас Вікторович, народився 23 листопада 1980 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Кодрін Олександр Миколайович, народився 4 лютого 1973 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Чистяков Олександр Геннадійович, народився 19 червня 1970 року, освіта вища, Заступник міського голови, Виконавчий комітет Покровської міської ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  19. Бруснік Анна Сергіївна, народилася 21 вересня 1985 року, освіта вища, Начальник виробничо-технічного відділу, МКП “Покровводоканал”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Кожанова Катерина Олександрівна, народилася 15 січня 1984 року, освіта вища, Методист, КЗ “Навчально-виховний комплекс”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Тараненко Тарас Григорович, народився 1 грудня 1986 року, освіта вища, Головний механік, заступник директора, Покровське міське комунальне підприємство “Добробут”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  22. Будь Віталій Вікторович, народився 28 січня 1988 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Сергєєв Руслан Олександрович, народився 10 жовтня 1983 року, освіта вища, Директор парку, Покровське міське комунальне підприємство “Добробут”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Кухтіна Людмила Олександрівна, народилася 10 липня 1953 року, освіта вища, Голова, ОСББ
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Гончаренко Юлія Олексіївна, народилася 26 липня 1955 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  26. Солоджук Олександр Вікторович, народився 14 жовтня 1983 року, освіта вища, Директор, ВАТ “Адміністративно-професійне консультування”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  27. Нестреляй Ольга Миколаївна, народилася 25 жовтня 1975 року, освіта вища, Начальник реєстраційного відділу-державний реєстратор речових прав на нерухоме майно, Виконавчий комітет Покровської міської ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  28. Гутов Сергій Володимирович, народився 13 липня 1987 року, освіта вища, Електрогазозварник, АТ Покровський гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  29. Суков Віктор Сергійович, народився 28 вересня 1963 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  30. Мартиновченко Тетяна Борисівна, народилася 26 вересня 1964 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Кочергін Олександр Сергійович, народився 11 березня 1979 року, освіта професійно-технічна, Охоронець, АТ “Покровський гірничозбагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  32. Есаулова Світлана Анатоліївна, народилася 15 листопада 1968 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  33. Подковирін Юрій Вододимирович, народився 9 вересня 1972 року, освіта вища, Інженер комп.систем газового господарства, АТ “Дніпропетровськгаз”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №4
  34. Павлікова Марина Сергіївна, народилася 22 липня 1993 року, освіта професійно-технічна, Машинист конвейера, АТ “Покровський гірничозбагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1