Кандидати в депутати до Підгородненської міської ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Підгородненської міської ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Підгородненської міської ради Дніпровського району

  1. Коваль Олександр Прокофійович, народився 16 травня 1974 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Перший номер у виборчому списку до Підгородненської міської ради Дніпровського району
  2. Чех Ірина Мирославівна, народилася 6 травня 1982 року, освіта вища, заступник директора, КЗ “Підгородненський міський будинок культури ім. Т.Г. Шевченка”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Коваль Олександр Олександрович, народився 7 березня 1997 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Журавльов Анатолій Віталійович, народився 11 липня 1989 року, освіта професійно-технічна, Головний інженер, Приватна будівельна компанія
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Чивіт Тетяна Василівна, народилася 28 липня 1976 року, освіта вища, заступник голови, Дніпровська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Побігай Людмила Яківна, народилася 9 квітня 1968 року, освіта вища, Головний лікар, КНП “ЦПМСД” Дніпропетровської районної ради Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Ворон Роман Олександрович, народився 24 жовтня 1978 року, освіта вища, Адвокат, Адвокат
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Расков Матвій Сергійович, народився 10 червня 1994 року, освіта загальна середня, Адміністратор, Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Дрюк Іван Олександрович, народився 29 березня 1990 року, освіта вища, Директор, ТОВ “РВ Транс”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Савченкова Інна Миколаївна, народилася 7 травня 1983 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Чорний Руслан Олександрович, народився 27 березня 1975 року, освіта професійно-технічна, Директор, ТОВ Чисте джерело
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Ігнатюк Олег Миколайович, народився 24 квітня 1975 року, освіта вища, заступник директора, Громадська організація водний клуб “Комунарівець”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Волошко Анатолій Ігорович, народився 5 травня 1986 року, освіта вища, Інженер-будівельник, ТОВ “Адіум”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Кретова Анна Миколаївна, народилася 1 жовтня 1984 року, освіта вища, Вчитель, Підгородненська ЗОШ №2
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Криворучко Наталія Олександрівна, народилася 28 вересня 1986 року, освіта професійно-технічна, Вчитель, Підгородненська ЗОШ №3
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Таморко Віктор Володимирович, народився 3 лютого 1989 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Мохнач Тетяна Вікторівна, народилася 27 жовтня 1980 року, освіта вища, помічник директора, Дитяча академія
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Оліфер Віталій Іванович, народився 26 березня 1978 року, освіта вища, Адвокат, Другий Дніпровський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  19. Томарко Юлія Юріївна, народилася 24 грудня 1988 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Брославська Оксана Францовна, народилася 15 липня 1997 року, освіта вища, Вчитель, Слобожанська ЗОШ №1
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  21. Омельченко Костянтин Петрович, народився 20 вересня 1979 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  22. Шльом Сергій Миколайович, народився 2 липня 1995 року, освіта вища, програміст, АПК “Спаський”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  23. Зайченко Олександр Віталійович, народився 1 листопада 1982 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Сірідюк Інна Іванівна, народилася 22 жовтня 1978 року, освіта вища, Медична сестра, КП Слобожанська центральна лікарня
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Волок Ксенія Віталіївна, народилася 14 листопада 1978 року, освіта вища, Вчитель, Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  26. Самятов Руслан Вячеславович, народився 11 квітня 1969 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3