Кандидати в депутати до Петриківської селищної ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Петриківської селищної ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Петриківської селищної ради Дніпровського району

  1. Волков Василь Іванович, народилася 5 серпня 1966 року, освіта вища, Начальник управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області, Державне агентство рибного господарства у Дніпропетровській області
    Перший кандидат у виборчому списку
  2. Калюга Сергій Олексійович, народився 27 вересня 1970 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Екофілд»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  3. Коновий Вадим Анатолійович , народився 8 вересня 1972 року, освіта вища, Директор , ТОВ «Альфа-Агро»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Головата Світлана Анатоліївна, народилася 2 травня 1970 року, освіта вища, Директор, Курилівський заклад освіти І-ІІІ ступенів
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Красношапка Світлана Михайлівна, народився 6 березня 1972 року, освіта середня спеціальна, Спеціаліст, Чаплинська сільська рада
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Жаріков Олександр Сергійович, народився 8 липня 1987 року, освіта вища, Керівник Соціальних проектів, БО «БФ МХП-Громаді»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Занесиголова Олександр Олександрович, народився 16 серпня 1974 року, освіта вища, Начальник , Філія Петриківський райавтодор
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Лісний Микола Іванович, народилася 7 квітня 1965 року, освіта вища, Заступник голови фермерського господарства «НІЛ», Фермерське господарство «НІЛ»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Погоріла Олена Іванівна, народилася 21 березня 1995 року, освіта вища, Заступник селищного голови, Петриківська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Шишацька Юлія Володимирівна, народилася 25 листопада 1982 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Євтушенко Олександр Вікторович , народився 12 січня 1965 року, освіта вища, Заступник директора філії з розвитку , ПрАТ «Оріль-Лідер» Єлизаветівська філія
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Земляний Анатолій Григорович, народився 29 січня 1974 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Парфентьєва Тамара Іллівна, народилася 4 грудня 1953 року, освіта вища, пенсіонер, пенсіонер
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Рожков Кирило Євгенійович, народився 26 березня 1985 року, освіта вища, Заступник директора , ПРАТ “Петриківський рибгосп”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Жукова Катерина Василівна, народилася 21 травня 1961 року, освіта середня спеціальна, Директор, Комунальний заклад культури «Єлизаветівський сільський будинок культури»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Приходько Олег Іванович, народився 22 червня 1969 року, освіта вища, Селянське фермерське господарство “Терра”, Голова селянського фермерського господарства “Терра”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  17. Новік Віктор Борисович, народився 11 вересня 1976 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Піскун Світлана Федорівна, народилася 29 серпня 1972 року, освіта вища, Завідуюча, Шульгівський сільський будинок дозвілля
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  19. Ячмінь Валентина Станіславівна, народилася 31 березня 1968 року, освіта вища, Завідувач сектору культури, молоді і спорту райдержадміністрації, Петриківська районна адміністрація
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Лящина Василь Іванович, народився 19 квітня 1969 року, освіта середня спеціальна, охоронник, Курилівський ДНЗ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Аненко Альона Вікторівна , народилася 16 травня 1976 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Біленко Світлана Миколаївна , народився 3 січня 1984 року, освіта середня спеціальна, художник, ТОВ «ЦНН «Петриківка»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Бібла Леся Іванівна, народилася 8 жовтня 1977 року, освіта вища, спеціаліст служби охорони державної таємниці, Петриківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Мащенко Руслан Іванович, народилася 22 січня 1983 року, освіта середня спеціальна, Секретар Іванівської сільської ради, Іванівська сільська рада
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  25. Савченко Олександр Іванович, народився 10 липня 1992 року, освіта вища, Технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва цеху забою, ПрАТ «Оріль-Лідер»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Клешня Тетяна Олександрівна, народився 7 січня 1989 року, освіта вища, Виконуюча обов’язки директора ПТУ № 79, ПТУ № 79
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4