Кандидати в депутати до Першотравенської міської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Першотравенської міської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Першотравенської міської ради Синельниківського району

  1. Разводов Олександр Олексійович, народився 22 лютого 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Перший номер у виборчому списку до Першотравенської міської ради Синельниківського району
  2. Гузенко Владислав Геннадійович, народився 20 серпня 1993 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Іванікова Оксана Сергіївна, народилася 21 червня 1985 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Діброва Юрій Сергійович, народився 8 грудня 1989 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Зелененко Маргарита Геннадіївна, народилася 4 червня 1994 року, освіта вища, Бармен, Кафе “Барса”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Гавриленко Роман Олександрович, народився 9 жовтня 1988 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Совгиря Роман Олегович, народився 1 квітня 1979 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Нестерова Олена Михайлівна, народилася 26 жовтня 1970 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Брушнівська Юлія Вікторівна, народилася 3 грудня 1986 року, освіта вища, Інструктор з фізичної культури, Комунально дошкільний навчальний заклад ” Білочка”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Прохоров Георгій Віталійович, народився 24 березня 1995 року, освіта вища, Заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю «Гарант-Агро 4»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Денисюк Анатолій Анатолійович, народився 13 лютого 1983 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Власенко Андрій Миколайович, народився 1 грудня 1979 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Сіренко Юлія Володимирівна, народилася 8 серпня 1980 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Кафе “Барса”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Глухова Світлана Юріївна, народилася 25 січня 1992 року, освіта вища, Вчитель, Комунальний дошкiльний навчальний заклад “Попелюшка”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Миронюк Сергій Васильович, народився 22 травня 1979 року, освіта професійно-технічна, Монтажник, Київстар
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Горкін Сергій Миколайович, народився 12 жовтня 1961 року, освіта вища, Тренер, Миколаївська об’єднана територіальна громада
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Матвійченко Олександр Олександрович, народився 28 липня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Буц Максим Вікторович, народився 9 грудня 1975 року, освіта вища, Помічник командира взводу, 8-й Воєнізований Гірничо Рятувальний Загін, 1-й Воєнізований Гірничо Рятувальний Взвод
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Цимбал Тетяна Володимирівна, народилася 22 березня 1982 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Брезденюк Вікторія Миколаївна, народилася 26 грудня 1986 року, освіта вища, Електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ», шахта «Ювілейна»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Боблак Віктор Іванович, народився 19 липня 1968 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Гусак Валентина Володимирівна, народилася 16 жовтня 1970 року, освіта вища, Юрисконсульт, Комунальний заклад освіти “Першотравенський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр “Берегиня”Дніпропетровської обласної ради”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Гусак Олександр Іванович, народився 17 червня 1958 року, освіта вища, Юрисконсульт, Товариство з обмеженою відповідальністю “Ринок”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Сіра Вікторія Вікторівна, народилася 8 вересня 1985 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  25. Завацький Дмитро Миколайович, народився 1 квітня 1991 року, освіта професійно-технічна, Машиніст гірничо виїмкових машин, шахтоуправління Дніпровське
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Хабібулін Олексій Фарітович, народився 27 травня 1978 року, освіта вища, Гірник, ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3