Кандидати в депутати до Перещепинської міської ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Перещепинської міської ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Перещепинської міської ради Новомосковського району

  1. Біляков Станіслав Миколайович, народився 10 грудня 1981 року, освіта вища, Директор, КП “Райводоканал”
    Перший номер у виборчому списку до Перещепинської міської ради Новомосковського району
  2. Пред Олена Павлівна, народилася 22 жовтня 1966 року, освіта вища, Директор, Перещепинська школа мистецтв
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Старченко Олег Володимирович, народився 22 січня 1975 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Славна Наталія Вікторівна, народилася 23 вересня 1982 року, освіта вища, Керівник відділення, АТ КБ «Приватбанк»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Ананьєва Вікторія Володимирівна, народилася 27 жовтня 1984 року, освіта вища, Провідний бухгалтер, ТОВ “Колос Приорілля”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Гережа Світлана Іванівна, народилася 12 січня 1976 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Шибченко Анна Олегівна, народилася 14 лютого 1996 року, освіта вища, Спеціаліст 1 категорії (паспортний стіл), Перещепинська міська рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Пред Анатолій Миколайович, народився 4 листопада 1965 року, освіта вища, Інженер, Райводоканал Новомосковського району
    Кандидат під номером 12 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Шестіпалова Марина Михайлівна, народилася 30 липня 1972 року, освіта вища, Заступник директора, Перещепинський НВК «Родина»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Коваленко Олег Андрійович, народився 22 березня 1966 року, освіта вища, Головний інженер, ТОВ АФ Дружба
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Сербін Катерина Геннадіївна, народилася 25 липня 1991 року, освіта вища, Заступник директора з навчально-виховної роботи, Перещепинська школа мистецтв
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Явтуховська Лариса Миколаївна, народилася 30 липня 1969 року, освіта вища, Начальник відділу освіти, Перещепинська міська рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Кобилянська Ольга Григорівна, народилася 16 грудня 1964 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Журавель Олександр Миколайович, народився 25 жовтня 1964 року, освіта вища, Пролетарське ВУПЗГ АТ Укртрансгаз, Начальник служби
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Кузема Микола Георгійович, народився 2 березня 1966 року, освіта вища, ФГ Федорик, Директор виконавчий
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Чумаченко Олена Анатоліївна, народилася 2 липня 1964 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Кучина Ольга Павлівна, народилася 11 листопада 1973 року, освіта вища, Начальник служби у справах дітей, Перещепинська міська рада
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Гриняк Інна Миколаївна, народилася 8 березня 1975 року, освіта вища, Вчитель, КЗО Керносівська ЗОШ I-III ст.
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Васецький Іван Михайлович, народився 9 лютого 1960 року, освіта професійно-технічна, В.о. старости округу, Перещепинська міська рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Бойко Дмитро Сергійович, народився 22 листопада 1987 року, освіта вища, ГПУ Шебелинка газвидобування, Начальник Перещепинської ОВС
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Гришина Дар’я Олександрівна, народилася 12 червня 1995 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  22. Чечеленко Олександр Юрійович, народився 22 січня 1967 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  23. Медяний Сергій Володимирович, народився 5 травня 1971 року, освіта вища, Інженер з пожежньї безпеки, голова первинної профспілкової організації, Пролетарське ВУПЗГ АТ Укртрансгаз
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Стебельский Володимир Григорович, народився 30 вересня 1992 року, освіта вища, Майстер цеху, ТОВ «Дніпропетровський хлібокомбінат № 11»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Федоришина Оксана Володимирівна, народилася 9 квітня 1986 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Сергеєва Людмила Євгенівна, народилася 20 жовтня 1968 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3