Кандидати в депутати до Павлоградської районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Павлоградської районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Павлоградської районної ради

  1. Борисенко Юрій Васильович, народився 4 квітня 1968 року, освіта вища, голова, Юр’ївська районна державна адміністрація Дніпропетровської області
    Перший номер у виборчому списку до Павлоградської районної ради
  2. Конєва Ольга Анатоліївна, народилася 23 жовтня 1979 року, освіта вища, Начальник відділу, Фінансовий відділ Павлоградської районної державної адміністрації
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Яцюк Віталій Леонідович, народився 2 березня 1976 року, освіта вища, Керівник, Товариство з обмеженою відповідальністю “ДніпроАвтоДор”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Деркач Вікторія Анатоліївна, народилася 11 жовтня 1968 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Орлов Олександр Сергійович, народився 5 серпня 1989 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Сідович Володимир Володимирович, народився 2 грудня 1961 року, освіта вища, Заступник начальника відділу, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Твердохліб Артем Миколайович, народився 26 липня 1985 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Виконком Вербківської сільської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  8. Новіков Євгеній Володимирович, народився 2 квітня 1966 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Олєйникова Юлія Володимирівна, народилася 14 жовтня 1972 року, освіта вища, Спеціаліст, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Мирошниченко Інна Вікторівна, народилася 4 червня 1974 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Фінансовий відділ, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Приказюк Світлана Миколаївна, народилася 19 грудня 1967 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Гриценко Тетяна Володимирівна, народилася 12 листопада 1962 року, освіта вища, Начальник відділу, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Таран Андрій Андрійович, народився 11 травня 1990 року, освіта вища, Елетрослюсар, Приватне Акціонерне Товариство «ДТЕК Павлоградвугілля» Шахтоуправління “Павлоградська”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Коденко Олена Анатоліївна, народилася 28 травня 1979 року, освіта вища, Секретар, Фінансове управління, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Свічкар Валерій Валерійович, народився 27 жовтня 1985 року, освіта професійно-технічна, Електрослюсар підземний, Шахтоуправління “Тернівське” шахта “Західно-Донбаська”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Цимбал Валентина Анатоліївна, народилася 11 червня 1991 року, освіта вища, Менеджер, Фізична особа-підприємець Мороз О.В.
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Борисова Ірина Володимирівна, народилася 3 травня 1979 року, освіта вища, Начальник планово-фінансового відділу – головний бухгалтер, Виконком Вербківської сільської ради
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Бабкін Віктор Вікторович, народився 13 грудня 1987 року, освіта професійно-технічна, Гірник очисного забою, Шахтоуправління Павлоградське
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  19. Красюк Олена Олександрівна, народилася 28 січня 1981 року, освіта вища, Головний спеціаліст відділу, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Афанас’єв Олександр Володимирович, народився 26 вересня 1982 року, освіта вища, Гірник очисного забою, Шахтоуправління Павлоградське
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  21. Єгоренко Ганна Валеріївна, народилася 8 листопада 1983 року, освіта вища, Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрового та правового забезпечення апарату, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Ліпатова Христина Володимирівна, народилася 29 вересня 1996 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  23. Олейниченко Валентин Дмитрович, народився 1 липня 1978 року, освіта вища, Вчитель, Комунальний заклад «Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Троїцької сільської ради Павлоградського району
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Старушенко Оксана Олександрівна, народилася 19 жовтня 1976 року, освіта вища, економіст, Державне Підприємство “Науково – виробниче об`єднання “Павлоградський хімічний завод”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  25. Тетеря Артем Сергійович, народився 11 червня 1982 року, освіта вища, голова, Дніпропетровський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Українська федерація ушу”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  26. Бєлєніннік Олександра Євгеніївна, народилася 26 серпня 1987 року, освіта вища, тренер, Навчально-методична лабораторія здоров’язберігаючих технологій
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  27. Величко Ірина Петрівна, народилася 30 серпня 1981 року, освіта вища, юрист, Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Союзагроконсалтинг»
    Кандидат під номером 12 у територіальному виборчому окрузі №1
  28. Пєнькін Денис Вікторович, народився 19 червня 1983 року, освіта вища, помічник керівника дільниці, Шахтоуправління імені Героїв Космосу Публічного акціонерного товариства Донбаська топливно-енергетична компанія “Павлоградвугілля”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  29. Шлега Юлія Олегівна, народилася 24 грудня 1981 року, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  30. Дробот Віталій Олександрович, народився 18 квітня 1991 року, освіта вища, голова, Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку “Балашовська-9”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Аспеднікова Маргарита Олегівна, народилася 29 листопада 1994 року, освіта вища, лікар-терапевт, Санаторій-профілакторій “Самара”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  32. Ямпольська Ірина Володимирівна, народилася 3 січня 1978 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  33. Якобчук Владислав Володимирович, народився 25 березня 1965 року, освіта вища, Керівник, Громадська Організація “Реал айкідо”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  34. Партика Тетяна Володимирівна, народилася 13 жовтня 1983 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  35. Голуб Леонід Григорович, народився 26 жовтня 1972 року, освіта вища, вчитель, Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню № 9 Павлоградської міської ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  36. Єгоричева Юлія Дмитрівна, народилася 25 листопада 1991 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  37. Ткач Ірина Володимирівна, народилася 16 травня 1991 року, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  38. Ляпустін Дмитро Володимирович, народився 5 грудня 1986 року, освіта вища, Прохідник підземний, Шахтоуправління Павлоградське, шахта «Тернівська»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  39. Нестерова Наталя Михайлівна, народилася 5 лютого 1975 року, освіта професійно-технічна, майстер, ПрАТ “ДТЕК. Павлоград вугілля”. Шахта ім. Сташкова
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  40. Гаркуша Володимир Володимирович, народився 22 червня 1981 року, освіта вища, керівник, Товариство з обмеженою відповідальністю “РассветАгро”.
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  41. Локоть Максим Васильович, народився 4 серпня 1984 року, освіта загальна середня, тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №1
  42. Курісько Євгенія Євгенівна, народилася 24 вересня 1990 року, освіта професійно-технічна, торгівельний агент, Товариство з обмеженою відовідальністю “Sigma – Україна”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6