Кандидати в депутати до Павлоградської міської ради Павлоградського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Павлоградської міської ради Павлоградського району

Перелік кандидатів у депутати до Павлоградської міської радиПавлоградського району

  1. Іскендеров Іскендер Расул Огли, народився 23 серпня 1961 року, освіта вища, Лікар хірург, Комунальне некомерційне підприємство “Павлоградська міська лікарня №1” Павлоградської міської ради
    Перший номер у виборчому списку до Павлоградської міської радиПавлоградського району
  2. Рублевський Сергій Петрович, народився 8 лютого 1982 року, освіта вища, Голова, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  3. Зубенко Ольга Федорівна, народилася 26 червня 1985 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Спортивно-оздоровчий комплекс “Центр”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Тетеря Артем Сергійович, народився 11 червня 1982 року, освіта вища, Голова, Дніпропетровський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Українська федерація ушу”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Старушенко Оксана Олександрівна, народилася 19 жовтня 1976 року, освіта вища, Економіст, Державне Підприємство “Науково – виробниче об`єднання “Павлоградський хімічний завод”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  6. Якобчук Владислав Володимирович, народився 25 березня 1965 року, освіта вища, Керівник, Громадська Організація “Реал айкідо”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Пєнькін Денис Вікторович, народився 19 червня 1983 року, освіта вища, Помічник керівника дільниці, Шахтоуправління імені Героїв Космосу Приватного акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Бєлєніннік Олександра Євгеніївна, народилася 26 серпня 1987 року, освіта вища, Тренер, Навчально-методична лабораторія здоров’язберігаючих технологій
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Лагно Дмитро Олександрович, народився 7 січня 1984 року, освіта вища, Вчитель фізичної культури, Павлоградська загальноосвітня школа №1
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Шлега Юлія Олегівна, народилася 24 грудня 1981 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Дробот Віталій Олександрович, народився 18 квітня 1991 року, освіта вища, Голова, Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку “Балашовська-9”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Борисенко Юрій Васильович, народився 4 квітня 1968 року, освіта вища, Голова, Юр’ївська районна державна адміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Величко Ірина Петрівна, народилася 30 серпня 1981 року, освіта вища, Юрист, Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Союзагроконсалтинг»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Праштика Роман Володимирович, народився 15 жовтня 1987 року, освіта вища, Гірничий майстер відділу операційних покращень, Шахтоуправління “Тернівське”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Аспеднікова Маргарита Олегівна, народилася 29 листопада 1994 року, освіта вища, Лікар-терапевт, Санаторій-профілакторій “Самара”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Лобанов Володимир Леонідович, народився 4 серпня 1987 року, освіта вища, Тимчасово не працює, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Голуб Леонід Григорович, народився 26 жовтня 1972 року, освіта вища, Вчитель, Загальноосвітня школа I-III cт. №9 Павлоградської міської ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Конєва Ольга Анатоліївна, народилася 23 жовтня 1979 року, освіта вища, Начальник фінансового відділу, Павлоградська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Оксень Олег Васильович, народився 21 червня 1983 року, освіта вища, Прохідник, Шахтоуправління Дніпровське шахта Дніпровська
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Ямпольська Ірина Володимирівна, народилася 3 січня 1978 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Гаркуша Володимир Володимирович, народився 22 червня 1981 року, освіта вища, Керівник, Товариство з обмеженою відповідальністю “РассветАгро”.
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Бондар Андрій Володимирович, народився 24 листопада 1987 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  23. Тихонова Олена Миколаївна, народилася 2 вересня 1962 року, освіта вища, директор з економіки, Товариство з обмеженою відповідальністю “Корнер Лімітед”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Юхта Олександр Станіславович, народився 24 листопада 1984 року, освіта вища, гірник очисного забою, Приватне акціонерне товариство «ДТЕК Павлоградвугілля”, Шахтоуправління імені Героїв космосу, шахта Благодатна
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Войтович Ірина Анатоліївна, народилася 10 серпня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Єрмаков Олександр Геннадійович, народився 6 жовтня 1983 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  27. Буряк Володимир Михайлович, народився 2 березня 1983 року, освіта загальна середня, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  28. Ткач Ірина Володимирівна, народилася 16 травня 1991 року, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  29. Горбань Олександр Володимирович, народився 29 березня 1977 року, освіта вища, Менеджер департаменту закупівель, робіт та послуг, Філія Павлоградського управління матеріально-технічного постачання ПрАТ ДТЕК Павлоградвугілля
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №4
  30. Нестерова Наталя Михайлівна, народилася 5 лютого 1975 року, освіта професійно-технічна, майстер, ПрАТ “ДТЕК. Павлоград вугілля”. Шахта ім. Сташкова
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  31. Палун Віктор Олексійович, народився 13 листопада 1971 року, освіта вища, Начальник служби, Павлоградський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  32. Щербаков Геннадій Лаврентійович, народився 9 березня 1952 року, освіта вища, генеральний директор, Концерн “Санрайз”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  33. Безверха Інна Вікторівна, народилася 5 грудня 1998 року, освіта вища, Приватне акціонерне товариство «ДТЕК Павлоградвугілля”, провідний фахівець зі статистики апарату генерального директора
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  34. Москальов Артем Анатолійович, народився 8 квітня 1985 року, освіта вища, начальник дільниці монтажно-демонтажних робіт, Виробничий структурний підрозділ “Шахтоуправління Тернівське” Приватне акціонерне товариство “ДТЕК Павлоградвугілля”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  35. Курісько Євгенія Євгенівна, народилася 24 вересня 1990 року, освіта професійно-технічна, торгівельний агент, Товариство з обмеженою відовідальністю “Sigma – Украина”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  36. Назаренко Любов Олексіївна, народилася 5 грудня 1965 року, освіта професійно-технічна, ПрАТ “ДТЕК “Павлоградвугілля”, штукатур
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  37. Соловйов Руслан Олександрович, народився 3 грудня 1972 року, освіта вища, ПрАт ДТЕК “ПавлоградВугілля”, Провідний фахівець апарату генерального директора
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  38. Петренко Оксана Миколаївна, народилася 16 серпня 1982 року, освіта вища, Виробничий структурний підрозділ Шахтоуправління ім. Героїв Космосу Приватне акціонерне товариство «ДТЕК Павлоградвугілля”, менеджер з комунікацій
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4