Кандидати в депутати до Обухівської селищної ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Обухівської селищної ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Обухівської селищної ради Дніпровського району

  1. Хлівіцький Максим Іванович, народився 7 січня 1995 року, освіта вища, Помічник машиніста електровозу, Дніпровське локомотивне депо
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Шуліка Віта Вікторівна, народилася 3 лютого 1997 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Ільченко Юлія Івнівна, народилася 4 жовтня 1979 року, освіта вища, Продавець, ФОП “Ковпак”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Височин Сергій Миколайович, народився 21 березня 1973 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Зідра Юрій Борисович, народився 15 жовтня 1972 року, освіта вища, Лісничий, Обухівське лісництво
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Руденко Михайло Леонідович, народився 27 квітня 1969 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Шагута Любов Іванівна, народилася 2 червня 1954 року, освіта вища, Заступник директора з господарства, Горянівський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Сидоренко Альона Олександрівна, народилася 15 грудня 1981 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  9. Пола Ярослав Олександрович, народився 6 серпня 1987 року, освіта загальна середня, Охоронець, КП Муніципальна варта ДМР
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  10. Бутенко Олександр Васильович, народився 19 січня 1982 року, освіта вища, Директор, ТОВ “ВФ Агротехмонтаж”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  11. Кушнір Любов В’ячеславівна, народилася 29 травня 1996 року, освіта вища, Заступник директора з виховної роботи, КЗ “Обухівський НВК №2”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  12. Почтова Анжеліка Миколаївна, народилася 18 березня 1971 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  13. Хребто Вікторія Володимирівна, народилася 4 жовтня 1988 року, освіта вища, Вчитель, Горянівський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  14. Попроцька Ірина Станіславівна, народилася 15 січня 1968 року, освіта загальна середня, Секретарь, Виконком Миколаївської селищної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  15. Ірклій Валерій Вілійович, народився 27 березня 1957 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8