Кандидати в депутати до Нивотрудівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Нивотрудівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Нивотрудівської сільської ради Криворізького району

  1. Филей Любов Василівна, народилася 15 липня 1961 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Сторожук Олександр Анатолійович, народився 20 березня 1961 року, освіта вища, Начальник, Апостолівське управління Держспоживслужби
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Бєліков Олександр Григорович, народився 31 травня 1974 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Литвиненко Артем Сергійович, народився 3 квітня 1989 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Гарбуз Віталій Генадійович, народився 30 січня 1988 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Романчук Сергій Іванович, народився 9 травня 1970 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Шарова Людмила Володимирівна, народилася 17 вересня 1970 року, освіта професійно-технічна, старша медична сестра, Нивотрудівська сільська лікарська амбулаторія
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Бухвак Світлана Петрівна, народилася 4 травня 1965 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Остапенко Валерій Валерійович, народився 8 березня 1966 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Камінська Наталія Петрівна, народилася 25 січня 1956 року, освіта вища, Вчитель, Нивотрудівська загальноосвітня школа
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Настенко Олена Вікторівна, народилася 22 травня 1972 року, освіта вища, Вчитель, Нивотрудівська загальноосвітня школа
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Звада Юлія Вікторівна, народилася 5 червня 1991 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Артюхова Алла Семенівна, народилася 1 березня 1954 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Кушнір Сергій Вікторович, народився 5 червня 1974 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Синяк Віталій Миколайович, народився 22 липня 1976 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Губіна Тетяна Олександрівна, народилася 13 листопада 1982 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Дзюбчук Світлана Віталіївна, народилася 24 квітня 1966 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Волошин Сергій Володимирович, народився 15 березня 1971 року, освіта вища, Водій, ПрАТ”ПівдГЗК”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Кабиш Ольга Миколаївна, народилася 9 серпня 1963 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Анцупова Світлана Іванівна, народилася 14 вересня 1958 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Мантуленко Олена Григорівна, народилася 24 липня 1991 року, освіта вища, Вчитель, Вільнянська загальноосвітня школа
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Діброва Наталля Миколаївна, народилася 12 жовтня 1969 року, освіта загальна середня, Завідуюча поштовим відділенням, поштове відділення с. Вільне
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7