Кандидати в депутати до Новопокровської селищної ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новопокровської селищної ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Новопокровської селищної ради Дніпровського району

  1. Шадурська Тетяна Гаріївна, народилася 13 грудня 1969 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Василенко Руслан Олегович, народився 18 січня 1985 року, освіта вища, Обрубщик, ПАО “Днепротяжмаш”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Нігоян Самвел Телемакович, народився 13 серпня 1959 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Федінчик Анна Миколаївна, народилася 9 серпня 1999 року, освіта загальна середня, Оператор, АО КБ “Приватбанк”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Куденко Дарина Олександрівна, народилася 11 травня 1994 року, освіта вища, Адміністратор, Олександропільська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Бєлих Віктор Борисович, народився 2 березня 1968 року, освіта вища, Голова, ФГ “Едельвейс”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Кардаш Каріна Миколаївна, народилася 4 січня 1999 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Дядечко Віктор Павлович, народився 3 липня 1973 року, освіта загальна середня, Оператор, ТОВ Мультиоктан АЗС №6
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Денисюк Олена Іванівна, народилася 6 вересня 1969 року, освіта професійно-технічна, Оператор, ТОВ Мультиоктан АЗС №6
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Кураш Олена Іванівна, народилася 18 лютого 1982 року, освіта вища, Провідний лікар, Солонянська районна лікарня ветеринарної медицини
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Трегуб Юрій Іванович, народився 16 червня 1977 року, освіта вища, Майстер, Новопокровська дільниця Дніпровського РЕМ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Білоус-Дейнега Наталія Олександрівна, народилася 2 квітня 1989 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Марухніч Ірина Миколаївна, народилася 19 серпня 1979 року, освіта професійно-технічна, Секретар, Олександропільська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Дегтярьова Наталія Володимирівна, народилася 26 листопада 1956 року, освіта професійно-технічна, Бібліотекар, Олександропільська сільська бібліотека
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Федінчик Олександр Анатолійович, народився 25 липня 1980 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Шевченко Василь Дмитрович, народився 23 січня 1969 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Крюкова Тетяна Вікторівна, народилася 10 травня 1977 року, освіта вища, Адміністратор, Олександропільська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Лемішко Людмила Михайлівна, народилася 31 травня 1968 року, освіта професійно-технічна, Завідуюча, Петриківський ДНЗ Олександропільської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Яковенко Наталя Миколаївна, народилася 11 жовтня 1959 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, ПП «Яковенко Н.М.»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Гайдар Юрій Петрович, народився 21 березня 1972 року, освіта вища, Тракторист, СФГ “Сатурн”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  21. Чернецька Наталія Василівна, народилася 5 березня 1962 року, освіта професійно-технічна, Оператор, ТОВ Мультиоктан АЗС №6
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Нанкевич Вікторія Борисівна, народилася 5 березня 1970 року, освіта вища, Завідуюча, Павлівська філія І ст. КОЗО Новопокровський ЗЗСО І-ІІІ ст. Новопокровської селищної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7