Кандидати в депутати до Новопільської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новопільської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Новопільської сільської ради Криворізького району

  1. Бондаренко Олександр Вікторович, народився 27 вересня 1963 року, освіта вища, Голова, Радушненська селищна рада
    Перший номер у виборчому списку до Новопільської сільської ради Криворізького району
  2. Ніколюк Роман Леонідович, народився 22 січня 1978 року, освіта вища, Директор із поставок, ТОВ «Спроба»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Сусєдко Світлана Василівна, народилася 25 липня 1965 року, освіта загальна середня, Секретар, Радушненська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Власенко Наталя Юріївна, народилася 21 липня 1975 року, освіта вища, Завідувач, Радушненський ДНЗ «Ромашка»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Трофименко Світлана Олександрівна, народилася 29 січня 1969 року, освіта вища, Директор, КЗ «Широківська ЗОШ І-Іст»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Андріяш Андрій Вікторович, народився 25 жовтня 1983 року, освіта вища, Майстер виробничого навчання, ДНЗ «КЦПОММ» (Державний навчальна заклад Криворізький центр професій про освіти металургії та машинобудування
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Рагулін Сергій Геннадійович, народився 25 грудня 1991 року, освіта загальна середня, слюсар з ремонту рухомого складу, ПАТ «Укрзалізниця» Придніпровська залізниця –експлуатаційне вагонне депо Батуринська
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Псарюк Володимир Юрійович, народився 25 липня 1988 року, освіта загальна середня, Складач потягів, АТ «Укрзалізниця» Придніпровська залізниця стан ція Кривий Ріг- сортувальний
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Філатенко Світлана Вікторівна, народилася 21 березня 1972 року, освіта загальна середня, Медична сестра, Криворізька районна центральна лікарня
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Балабас Наталія Володимирівна, народилася 11 лютого 1976 року, освіта вища, Директор, ОКНЗ «Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ)»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Гурський Зіновій Іванович, народився 17 травня 1958 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Дорошенко Владислав Анатолійович, народився 8 серпня 1986 року, освіта вища, Викладач, Донецький юридичний інститут МВС України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Гуменюк Тетяна Русланівна, народилася 25 червня 1988 року, освіта загальна середня, Робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, ТОВ «Вільний Посад»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Дідур Роман Миколайович, народився 25 квітня 1983 року, освіта вища, Директор, КЗ «Радушненська ЗОШ І-ІІІ ст»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  15. Омельяненко Тетяна Анатоліївна, народилася 30 серпня 1960 року, освіта вища, В.о. директора, КП ЦРА № 76 Криворізької районної ради
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Тарасов Олександр Трохимович, народився 10 травня 1990 року, освіта вища, Завідувач, Златоустівська філія ОКНЗ «Красівський НВК»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Тлустенко Світлана Сергіївна, народилася 21 березня 1959 року, освіта вища, Вчитель, КНЗ «Радушненська ЗОШ І-ІІІ ст»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Качуровська Ірина Іванівна, народилася 5 січня 1976 року, освіта вища, Директор, ОКНЗ «Надеждівський НВК І-ІІІ ст»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Осадчук Віктор Андрійович, народився 4 червня 1982 року, освіта загальна середня, Фізична особа підприємець, Фізична особа підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Стрюк Тетяна Володимирівна, народилася 23 серпня 1981 року, освіта вища, Вчитель, Криворізька ЗОШ І- ІІІ ст. № 89
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Пличак Олег Петрович, народився 21 січня 1975 року, освіта професійно-технічна, Старший оператор газорозподільної станції, Криворізький ЛВУМГ
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Литвиненко Євген Миколайович, народився 3 липня 1979 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа підприємець, Фізична особа підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Левковська Тетяна Іванівна, народилася 21 квітня 1973 року, освіта загальна середня, Черговий по парку, Станція Кривий Ріг сортувальний Придніпровська залізниця
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Кучка Вікторія Вікторівна, народилася 26 квітня 1986 року, освіта вища, Секретар, Красівська сільська рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  25. Оплачко Людмила Володимирівна, народилася 8 березня 1960 року, освіта загальна середня, Кастелянка, Радушненський ДНЗ «Ромашка»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Пронько Сергій Іванович, народився 12 серпня 1971 року, освіта вища, Менеджер зі збуту, ТТОВ «Агроресурс А»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2