Кандидати в депутати до Новопавлівської сільської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новопавлівської сільської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Новопавлівської сільської ради Синельниківського району

  1. Макогон Віта Вікторівна, народилася 27 жовтня 1966 року, освіта професійно-технічна, Секретар, ПСП “Мрія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Бобришева Таїсія Миколаївна, народилася 8 березня 1960 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Степаненко Людмила Миколаївна, народилася 19 вересня 1966 року, освіта вища, Вчитель, “Богданівська філія І-ІІ ст. заклад дошкільної освіти”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Дорош Людмила Володимирівна, народилася 15 вересня 1974 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, ПП «Дорош»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Кошик Діна Іванівна, народилася 19 грудня 1964 року, освіта вища, Головний бухгалтер, ПСП “Мрія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Конторіна Наталія Яківна, народилася 10 грудня 1962 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, ПП “Конторіна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Бесераб Вікторія Іванівна, народилася 21 вересня 1967 року, освіта професійно-технічна, Завгосп, КЗ “СПЗОВ Лілія НСР”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Ященко Любов Іванівна, народилася 22 квітня 1959 року, освіта професійно-технічна, сімейна медична сестра, Новопавлівська амбулаторія ЗПСМ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Терещенко Ольга Іванівна, народилася 9 вересня 1967 року, освіта професійно-технічна, Завідувач ферми, АФ “Прогрес”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Іванисенко Олена Олександрівна, народилася 19 вересня 1964 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Петренко Олександр Володимирович, народився 21 жовтня 1982 року, освіта професійно-технічна, Електро-газозварювальник, АФ “Прогрес”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Тягун Едуард Федорович, народився 5 вересня 1973 року, освіта професійно-технічна, Водій, АФ “Прогрес”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Бегларян Арен Арайович, народився 2 червня 1990 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Начинка Ігор Володимирович, народився 8 листопада 1960 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Гнілов Василь Васильович, народився 29 квітня 1962 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Гнілов Олександр Миколайович, народився 7 червня 1970 року, освіта вища, Голова, ФГ “Новатор”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Сидоренко Юлія Василівна, народилася 1 січня 1970 року, освіта вища, Вчитель, КЗ” Новопавлівський ЗЗСЗО І-ІІ ст. № 2 НСР”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Пивовар Вадим Васильович, народився 24 лютого 1983 року, освіта професійно-технічна, Головний енергетик, АФ “Прогрес”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Іващенко Костянтин Ігорович, народився 16 вересня 1988 року, освіта вища, Охоронець, ПСП “Мрія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Мисик Вадим Миколайович, народився 14 березня 1986 року, освіта вища, Керівник відділення, ТОВ “Нова пошта”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Микитюк Володимир Олександрович, народився 8 квітня 1988 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, ФОП Микитюк ВО
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Таранцов Олександр Валерійович, народився 12 липня 1966 року, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7