Кандидати в депутати до Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Новоолександрівської сільської ради

  1. Кесов Сократіс Валікович, народився 17 травня 1983 року, освіта вища, Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю “Промислово-господарське підприємство “Агробізнес”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Петухова Юлія Анатоліївна, народилася 21 січня 1980 року, освіта вища, Завідувач, Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) загального розвитку «Ромашка» Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Тарасова Ольга Миколаївна, народилася 12 січня 1964 року, освіта професійно-технічна, Начальник відділу загально-організаційного забезпечення, Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Кулик Ігор Якович, народився 5 жовтня 1974 року, освіта вища, Адвокат, Адвокат
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Козар Володимир Петрович, народився 2 квітня 1965 року, освіта загальна середня, Охоронець, АО “ЦЕК”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Бондар Іван Миколайович, народився 12 травня 1960 року, освіта загальна середня, Виконуючий обов”язки директора, Комунальне підприємство “СУРА” Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Юрченко Світлана Павлівна, народилася 26 травня 1964 року, освіта вища, Начальник відділу з питань земельних відносин, архітектурно-будівної діяльності та кадастру, Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Хорсун Тетяна Сергіївна, народилася 30 листопада 1950 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Комишан Ольга Борисівна, народилася 10 березня 1961 року, освіта вища, Начальник, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Ткач Наталія Миколаївна, народилася 2 січня 1985 року, освіта вища, Секретар, Новоолександрівська сільська рада Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Гончарук Олег Петрович, народився 19 квітня 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Петрова Оксана Петрівна, народилася 24 січня 1986 року, освіта вища, Провідний інженер-технолог, Центральна станція аерації КП “Дніпроводоканал” Дніпровської міської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Юрченко Дмитро Сергійович, народився 24 липня 1986 року, освіта вища, Державний реєстратор відділу державної реєстрації, Виконавчий комітет Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Столяренко Андрій Віннадійович, народився 29 липня 1969 року, освіта вища, Приватний підприємець, ПП “Техно-1”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Мамченко Юрій Васильович, народився 11 лютого 1977 року, освіта вища, Водій, Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” Дніпровської міської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Норкін Артем Юрійович, народився 14 вересня 1990 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Галецький Юрій Сергійович, народився 14 серпня 1974 року, освіта вища, Начальник відділу туризму та відпочинку, КЗ “Військово-патріотичного виховання, туризму та відпочинку” Дніпропетровської обласної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Верещак Олександр Миколайович, народився 31 грудня 1979 року, освіта вища, Юрист, Юрист
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Клявзо Олександр Сергійович, народився 3 вересня 1988 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Шулим Дмитро Васильович, народився 11 квітня 1985 року, освіта вища, Головний інженер, ДП ДГ “Дніпро”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8