Кандидати в депутати до Новомосковської районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новомосковської районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Новомосковської районної ради

  1. Алєксєйченко Сергій Володимирович, народився 1 вересня 1978 року, освіта вища, Заступник міського голови, Виконавчий комітет Новомосковської міської ради
    Перший номер у виборчому списку до Новомосковської районної ради
  2. Балахніна Наталія Анатоліївна, народилася 18 листопада 1981 року, освіта вища, Заступник голови, Індустріальна районна у місті Дніпрі рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Мазур Анатолій Васильович, народився 2 грудня 1953 року, освіта вища, Головний лікар, Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Новомосковської районної ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Михайлюта Вадим Вікторович, народився 2 лютого 1968 року, освіта вища, Виконуючий обов’язки генерального директора, КП «Новомосковська ЦРЛІЛ»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Решетняк Тетяна Юріївна, народилася 8 грудня 1982 року, освіта вища, Директор, Територіальний центр соціального обслуговування м. Новомосковська
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Гончаров Назар Миколайович, народився 30 січня 1984 року, освіта вища, Заступник голови Новомосковської районної державної адміністрації, Районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Герасимчук Дмитро Юрійович, народився 5 березня 1990 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  8. Кисельов Станіслав Тагірович, народився 28 лютого 1987 року, освіта вища, Директор, ТОВ “ЦГМ”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Гутарова Наталія Володимирівна, народилася 10 липня 1966 року, освіта вища, Директор КП “Новомосковська міська стоматологічна поліклініка” Новомосковської міської ради”, Комунальне Підприємство “Новомосковська міська стоматологічна поліклініка ” Новомосковської міської ради (КП “НМСП”НМР”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Аляб`єва Яніна Сергіївна, народилася 10 січня 1980 року, освіта вища, Приватний нотаріус, Нотаріальна контора
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Іжовський Віталій Дмитрович, народився 6 січня 1984 року, освіта вища, Регіональний супервайзер, Хімічний концерн Хадо
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Сіроус Юрій Миколайович, народився 12 квітня 1974 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Безмежторг”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Головко Віталій Сергійович, народився 20 червня 1976 року, освіта вища, Комерційний директор, ДП ПТКП “Веснянка”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Дегтяренко Наталія Миколаївна, народилася 22 квітня 1970 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Ханова Катерина Павлівна, народилася 3 жовтня 1979 року, освіта вища, Лікар акушер-гінеколог, Клініка акушерства, гінекологіЇ, репродуктології та семейної медицини “Деметра”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Мазур Борис Васильович, народився 2 жовтня 1963 року, освіта вища, Начальник, Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Старостенко Олексій Анатолійович, народився 8 травня 1986 року, освіта загальна середня, Молодший оператор, ТОВ “МАКЛЕЯ”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Пред Олена Павлівна, народилася 22 жовтня 1966 року, освіта вища, Керівник, Перещепинська школа мистецтв
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Мигур Григорій Федорович, народився 7 вересня 1949 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Балинська Вікторія Ігорівна, народилася 30 вересня 1983 року, освіта вища, Спеціаліст другої категорії, Гвардійська селищна рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  21. Зайцев Євген Вячеславович, народився 30 квітня 1986 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  22. Ряднов Сергій Анатолійович, народився 19 серпня 1975 року, освіта вища, Керівник, Релігійна громада “Світло життя”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  23. Клешня Василь Федотович, народився 2 січня 1950 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Чупла Світлана Марківна, народилася 19 лютого 1959 року, освіта вища, Заступник директора, Гвардійська ЗОШ
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  25. Дьоміна Ніна Володимирівна, народилася 17 квітня 1960 року, освіта професійно-технічна, Заступник генерального директора, Товариство з обмеженою відповідальністю “Санаторій “Курорт Орлівщина”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  26. Похилинський Станіслав Станіславович, народився 21 серпня 1987 року, освіта професійно-технічна, Агроном, ФГ «Наталія»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  27. Ланський Олександр Володимирович, народився 4 січня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  28. Чечеленко Олександр Юрійович, народився 22 січня 1967 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  29. Черниш Тетяна Анатоліївна, народилася 18 червня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  30. Чумаченко Олена Анатоліївна, народилася 2 липня 1964 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  31. Резніченко Євген Васильович, народився 7 листопада 1982 року, освіта вища, Начальник відділу земельних ресурсів та екології, Піщанська сільська рада Новомосковського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  32. Розумний Анатолій Петрович, народився 23 березня 1958 року, освіта вища, Майстер, ЧАО «Фарлеп»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №5
  33. Чернеченко Микола Гурійович, народився 10 серпня 1952 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  34. Прохода Таїса Адамівна, народилася 29 квітня 1958 року, освіта вища, Керуюча справами, Магдалинівська районна рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  35. Малащук Олена Миколаївна, народилася 13 серпня 1974 року, освіта вища, Соціальний працівник, Районна ТЦСО в Новомосковському р-ні
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  36. Покотило Світлана Григорівна, народилася 13 листопада 1971 року, освіта вища, Завідувач, Сектор культури Магдалинівська РДА
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  37. Корпусенко Леонід Андрійович, народився 24 травня 1955 року, освіта вища, Сімейний лікар, КМП Магдалинівський ЦПМСД
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  38. Гетманчук Марина Олександрівна, народилася 26 липня 1987 року, освіта вища, Головний спеціаліст юридичного відділу, Піщанська сільська рада Новомосковського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  39. Кравченко Микола Іванович, народився 31 жовтня 1946 року, освіта вища, Директор, КМП Магдалинівський ЦПМСД
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  40. Селезньова Оксана Миколаївна, народилася 19 грудня 1985 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  41. Полежаєв Михайло Миколайович, народився 15 грудня 1967 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  42. Холодна Валентина Миколаївна, народилася 7 червня 1962 року, освіта вища, Керівник, Управління соціального захисту населення Магдалинівської районної ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4