Кандидати в депутати до Новомосковської міської ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новомосковської міської ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Новомосковської міської ради Новомосковського району

  1. Вишневський Михайло Володимирович, народився 15 червня 1978 року, освіта вища, Голова, Новомосковська районна державна адміністрація
    Перший номер у виборчому списку до Новомосковської міської ради Новомосковського району
  2. Балахніна Наталія Анатоліївна, народилася 18 листопада 1981 року, освіта вища, Перший заступник голови, Індустріальна районна у місті Дніпрі рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Алєксєйченко Сергій Володимирович, народився 1 вересня 1978 року, освіта вища, Заступник міського голови, Виконавчий комітет Новомосковської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  4. Здреник Тарас Миронович, народився 20 листопада 1976 року, освіта вища, Перший заступник міського голови м. Новомосковська, Виконавчий комітет Новомосковської міської ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Решетняк Тетяна Юріївна, народилася 8 грудня 1982 року, освіта вища, Директор, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Мазур Анатолій Васильович, народився 2 грудня 1953 року, освіта вища, Головний лікар, Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Новомосковської районної ради”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Іванов Максим Михайлович, народився 16 жовтня 1975 року, освіта вища, Адвокат, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Гутарова Наталія Володимирівна, народилася 10 липня 1966 року, освіта вища, Директор КП “Новомосковська міська стоматологічна поліклініка” Новомосковської міської ради”, Комунальне Підприємство “Новомосковська міська стоматологічна поліклініка ” Новомосковської міської ради (КП “НМСП”НМР”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Аляб`єва Яніна Сергіївна, народилася 10 січня 1980 року, освіта вища, Приватний нотаріус, Нотаріальна контора
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Шухман Марк Михайлович, народився 20 червня 1973 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Решетняк Андрій Миколайович, народився 24 грудня 1976 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Михайлюта Вадим Вікторович, народився 2 лютого 1968 року, освіта вища, Виконуючий обов’язки генерального директора, Комунальне підприємство « Новомосковська центральна регіональна лікарня інтенсивного лікування »
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Ханова Катерина Павлівна, народилася 3 жовтня 1979 року, освіта вища, Лікар акушер-гінеколог, Клініка акушерства, гінекологіЇ, репродуктології та семейної медицини “Деметра”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Скачко Ольга Василівна, народилася 28 серпня 1984 року, освіта вища, Менеджер, АТ КБ «Приватбанк»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №3
  15. Листопадов Андрій Євгенович, народився 21 грудня 1986 року, освіта вища, Засновник та керівник Громадської організації “ГАСАКІ”, IT(Information Technology)
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Орловський Володимир Васильович, народився 18 лютого 1953 року, освіта вища, Лікар-хірург, КП “Новомосковська міська лікарня”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Даков Віталій Анатолійович, народився 19 червня 1983 року, освіта вища, Начальник, КП “Новомосковськ водоканал”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Подпальна Тетяна Сергіївна, народилася 28 січня 1988 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Медіна Тетяна Пантелеймонівна, народилася 26 червня 1985 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Полоса Володимир Миколайович, народився 19 квітня 1980 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, рекламне агенство “Формат”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Сириця Юрій Володимирович, народився 24 березня 1978 року, освіта вища, Юридичні послуги, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Фоменко Денис Олександрович, народився 14 травня 1984 року, освіта вища, Заступник директора, ТОВ “Компанія ХомНет”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  23. Дегтяренко Наталія Миколаївна, народилася 22 квітня 1970 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Нортенко Євгенія Володимирівна, народилася 25 грудня 1993 року, освіта вища, Секретар, Середня загальноосвітня школа № 16, м. Новомосковська
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  25. Міро Сергій Володимирович, народився 2 травня 1977 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Інтерпром-М”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  26. Кочан Денис Анатолійович, народився 8 вересня 1987 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  27. Ткаченко Максим Олександрович, народився 11 жовтня 1983 року, освіта вища, Начальник відділу корпоративних розслідувань та кадрової безпеки УБПГЕ, ТОВ “Бізнес Сек`юріті Груп”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  28. Фоменко Катерина Сергіївна, народилася 14 жовтня 1993 року, освіта вища, Співвласниця ТОВ” Компанія ХомНет”, ТОВ “Компанія ХомНет”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  29. Віксман Вікторія Михайлівна, народилася 26 жовтня 1981 року, освіта вища, Голова правління Садівничого Товариства “Медик”, СТ “Медик”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  30. Кочан Антон Анатолійович, народився 18 липня 1986 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  31. Черненко Михайло Михайлович, народився 20 листопада 1979 року, освіта вища, Директор з матеріально- технічного постачання, ТОВ «Автомаркет Плюс»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  32. Дружкова Оксана Леонідівна, народилася 22 березня 1977 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  33. Волочаєва Юлія Павлівна, народилася 22 грудня 1975 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  34. Поліщук Віктор Степанович, народився 1 вересня 1966 року, освіта вища, Заступник генерального директора комунального підприємства “Новомосковська центральна районна лікарня інтенсивного лікування”, Комунальне підприємство “Новомосковська центральна районна лікарня інтенсивного лікування”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  35. Лісняк Юлія Ігорівна, народилася 19 грудня 1997 року, освіта вища, Вчитель початкових класів, Середня загальноосвітня школа № 14, м. Новомосковська
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  36. Первій Костянтин Сергійович, народився 27 січня 1979 року, освіта вища, Заступник директора, КП “Новомосковський комсервіс” Новомосковської міської ради
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1