Кандидати в депутати до Новолатівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Новолатівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Новолатівської сільської ради Криворізького району

  1. Величко Ольга Вікторівна, народилася 4 січня 1981 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська РДА
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Лисогор Наталія Олександрівна, народилася 17 липня 1976 року, освіта вища, Завідувач сектору, Широківська РДА
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Давидчук Юрій Сергійович, народився 15 квітня 1961 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Боз Богдан Леонідович, народився 15 липня 1989 року, освіта вища, водій, ПРАТ “ПГЗК”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Устименко Тетяна Михайлівна, народилася 13 серпня 1967 року, освіта вища, Начальник відділу, Широківська районна державна адміністрація
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Лисенко Ірина Юріївна, народилася 19 квітня 1985 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська РДА
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Зубрій Тетяна Володимирівна, народилася 31 січня 1996 року, освіта загальна середня, Машиніст крану дробільної фабрики, ПГЗК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Тороп Віктор Олексійович, народився 18 квітня 1961 року, освіта загальна середня, тракторист, «Юромаш»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Труш Сергій Іванович, народився 14 серпня 1959 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Калюжна Марина Борисівна, народилася 1 липня 1977 року, освіта вища, Начальник фінансово-господарського відділу, Широківська районна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Богуш Антоніна Сергіївна, народилася 23 липня 1983 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська районна державна адміністрація
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Власов Михайло Михайлович, народився 30 серпня 1984 року, освіта вища, Електромонтер, ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Св’ятецький Владислав Юрійович, народився 9 вересня 1989 року, освіта вища, Викладач, Політехнічний коледж м. Кривий Ріг
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Драч Лариса Григорівна, народилася 9 травня 1965 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська районна державна адмістрація
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Галіч Олена Вікторівна, народилася 18 лютого 1971 року, освіта вища, Медична сестра, КЗ Криворізька лікарня 11
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Возняк Олена Сергіївна, народилася 24 січня 1984 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська РДА
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Пашковський Віктор Антонович, народився 16 липня 1964 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Рудий Олександр Олександрович, народився 15 березня 1990 року, освіта вища, слюсар, ПРАТ “ПГЗК”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Крамаренко Світлана Миколаївна, народилася 18 липня 1973 року, освіта загальна середня, Охоронець, ПП «Приватна охорона»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Крамаренко Дмитро Іванович, народився 25 вересня 1995 року, освіта загальна середня, Механік кар’єру, ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Пономарьова Ксенія Юріївна, народилася 29 березня 1984 року, освіта вища, Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу, Широківська районна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Ткаченко Тетяна Миколаївна, народилася 16 листопада 1972 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7