Кандидати в депутати до Нікопольської районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Нікопольської районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Нікопольської районної ради

  1. Палош Андрій Андрійович, народився 5 вересня 1974 року, освіта вища, Головний лікар, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “НІКОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” НІКОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”
    Перший номер у виборчому списку до Нікопольської районної ради
  2. Курилович Анастасія Юріївна, народилася 6 листопада 1991 року, освіта вища, В.о. директора, ТОВ “Контракт-мир”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  3. Хнюкало Оксана Іванівна, народилася 7 лютого 1976 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП Хнюкало О.І.
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  4. Таран Євген Миколайович, народився 22 грудня 1985 року, освіта вища, Начальник юридичного відділу, Виконавчий апарат Нікопольської районної ради Дніпропетровьскої області
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  5. Фініковський Сергій Вікторович, народився 27 жовтня 1965 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  6. Гайдук Оксана Григорівна, народилася 11 червня 1980 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  7. Загной Андрій Олександрович, народився 12 березня 1981 року, освіта вища, Начальник департаменту, ТОВ “Максіпром Груп”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  8. Черепанов Микита Сергійович, народився 18 грудня 1992 року, освіта вища, Контроль якості. Ремонт обладнення, ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  9. Жернакова Наталія Іванівна, народилася 7 січня 1981 року, освіта вища, Волонтер, Громадська організація “Січеслава”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  10. Лалов Сергій Вікторович, народився 19 листопада 1984 року, освіта вища, Заступник селищного голови, виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Мухін Віталій Олегович, народився 19 грудня 1986 року, освіта вища, Адвокат, Незалежна професійна діяльність
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Фельдман Олег Олександрович, народився 3 вересня 1985 року, освіта вища, Начальник відділу із звязків з пресою і громадськістю, ТОВ “НВО Трубосталь”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  13. Кучеровець Юлія Петрівна, народилася 20 квітня 1981 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата, Народний депутат 35го округу Дениса Германа
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  14. Таран Олена Віталіївна, народилася 10 січня 1989 року, освіта вища, Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг м.Нікополя”, Управління адміністративних послуг та дозвільних процедур
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Степаненко Віталій Вікторович, народився 10 червня 1987 року, освіта вища, Майстер, Нікопольський моторвагонне депо
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  16. Науменко Дмитро Сергійович, народився 27 січня 1989 року, освіта вища, Приватний підприємець, ООО “Апріорі Веб Консалт”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Петров Владислав Володимирович, народився 17 січня 1992 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  18. Ковпашко Анна Олексіївна, народилася 8 травня 1983 року, освіта вища, Директор, КЗ “Першотравневський ЗДО я/с “Веселка” Першотравневської с/р
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Некрита Ніна Василівна, народилася 12 серпня 1968 року, освіта вища, Бригадир тракторної бригади, ТОВ “Чистопілля”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Столяр Микола Олегович, народився 3 грудня 1981 року, освіта вища, Провідний інспектор, Управління “Держадитслужби”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Кабанов Іван Миколайович, народився 30 липня 1986 року, освіта вища, Орендатор, Сільське господарство
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Шорохова Катерина Ивановна, народилася 14 грудня 1956 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  23. Тимофєєв Артур Вікторович, народився 12 липня 1972 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  24. Чумак Олена Миколаївна, народилася 24 травня 1977 року, освіта вища, Спеціаліст -землевпорядник, Покровська сільська рада
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  25. Могір Іван Іванович, народився 6 листопада 1958 року, освіта вища, Начальник управління, БМЕС-10
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  26. Ляшенко Ігор Вікторович, народився 30 квітня 1971 року, освіта вища, Економіст відділа постачання, АТ “НЗФ”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  27. Камінска-Смолянець Юлія Сергіївна, народилася 11 серпня 1991 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  28. Пацкан Олександр Васильович, народився 26 січня 1971 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  29. Сідашова Тетяна Вікторівна, народилася 20 вересня 1977 року, освіта вища, Головний спеціаліст відділу економіки, Виконавчий комітет Покровської міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  30. Кухтіна Людмила Олександрівна, народилася 10 липня 1953 року, освіта вища, Голова, ОСББ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  31. Натиканий Віталій Вікторович, народився 16 червня 1973 року, освіта вища, Директор, КЗ “Шолохівська СЗШ”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  32. Грищенко Ігор Віталійович, народився 3 червня 1970 року, освіта вища, Директор, Комунальне підприємство “Томаківська центральна районна лікарня” Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  33. Ждан Ірина Петрівна, народилася 16 грудня 1973 року, освіта вища, Головний економіст, Відділ освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Томаківської селищної ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  34. Степанов Олександр Олександрович, народився 7 липня 1983 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП Степанов О.О.
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  35. Скорук Наталія Анатоліївна, народилася 23 січня 1964 року, освіта вища, Директор, Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад “Томаківська дитяча музична школа”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  36. Кващук Лідія Анатоліївна, народилася 2 січня 1959 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Юридичний фінансовий центр”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  37. Долгий Сергій Анатолійович, народився 24 січня 1985 року, освіта вища, оперуповноважений, Томаківський ВП сектор кримінальної поліції
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  38. Шубалий Павло Вікторович, народився 15 жовтня 1992 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  39. Нестеренко Олексій Володимирович, народився 7 березня 1987 року, освіта вища, Заступник директора, Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  40. Сіліна Тетяна Анатоліївна, народилася 7 жовтня 1982 року, освіта професійно-технічна, Бухгалтер, ТОВ “Управляюча компанія “Альфа””
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  41. Яровий Валентин Олександрович, народився 4 липня 1988 року, освіта вища, Контролер авто-мото транспортних засобів, ТК «Експрес Логістик»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  42. Лощініна Василиса Святославівна, народилася 11 червня 1984 року, освіта вища, Інженер-технолог, ТОВ “АРК”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2