Кандидати в депутати до Нікопольської міської ради Нікопольського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Нікопольської міської ради Нікопольського району

Перелік кандидатів у депутати до Нікопольської міської ради Нікопольського району

  1. Олійник Руслан Юрійович, народився 27 вересня 1985 року, освіта вища, Голова, Благодійний фонд “Майбутнє Нікопольщини”
    Перший номер у виборчому списку до Нікопольської міської ради Нікопольського району
  2. Долідзе Аліна Олександрівна, народилася 30 червня 1980 року, освіта вища, Адвокат, Незалежна професійна діяльність
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Сиротенко Алла Леонідівна, народилася 10 березня 1984 року, освіта вища, Начальник відділу, ТОВ “ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Кириленко Олександр Анатолійович, народився 31 березня 1984 року, освіта вища, Менеджер зі збуту, ТОВ “ІНТЕЗА”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  5. Вакуленко Дмитро Сергійович, народився 9 березня 1989 року, освіта вища, Голова тренерської ради, старший тренер федерації, тренер дорослої збірної, Федерація карате України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  6. Вірченко Юрій Іванович, народився 14 липня 1983 року, освіта вища, Помічник директора з питань продажу, ТОВ “ІНТЕЗА”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Мавродій Михайло Юрійович, народився 3 листопада 1983 року, освіта вища, Комерційний директор, ТОВ “ОЛМІ ВІЖН”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Скакун Руслан Олександрович, народився 23 травня 1986 року, освіта вища, Заступник директора, КП “Центр соціальної торгівлі”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Соломаха Олена Анатоліївна, народилася 13 березня 1973 року, освіта вища, В.о. генерального директора, Нікопольська міська лікарня № 1
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Сузанська Ірина Володимірівна, народилася 26 грудня 1977 року, освіта вища, Директор, КЗ “Нікопольський навчально-виховний комплекс №15” загальньоосвітній навчальний заклад І ступіня-гімназія
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Загной Андрій Олександрович, народився 12 березня 1981 року, освіта вища, Начальник відділу, ТОВ “Максіпром Груп”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Дерев’янко Юрій Віталійович, народився 13 липня 1981 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Науменко Дмитро Сергійович, народився 27 січня 1989 року, освіта вища, Приватний підприємець, ООО “Апріорі Веб Консалт”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Білик Юлія Олексіївна, народилася 1 серпня 1963 року, освіта вища, Голова правління, Нікопольська міжрегіональна організація Національної спілки журналістів України
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Вітьковська Дар’я Василівна, народилася 20 березня 1987 року, освіта вища, Інженер з підготовки кадрів бюро підготовки та перепідготовки кадрів, АТ “НЗФ”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  16. Мальгін В’ячеслав Вікторович, народився 18 травня 1976 року, освіта вища, Головний лікар, КП “Нікопольська дитяча лікарня”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Таран Євген Миколайович, народився 22 грудня 1985 року, освіта вища, Начальник юридичного відділу, Виконавчий апарат Нікопольської районної ради Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Фельдман Олег Олександрович, народився 3 вересня 1985 року, освіта вища, Начальник відділу із звязків з пресою і громадськістю, ТОВ “НВО Трубосталь”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Курилович Анастасія Юріївна, народилася 6 листопада 1991 року, освіта вища, В.о. директора, ТОВ “Контракт-мир”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  20. Мусійко Марина Вікторівна, народилася 1 квітня 1975 року, освіта вища, Юрисконсульт, ТОВ “ДСЛ”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Житарєв Євген Володимирович, народився 14 квітня 1983 року, освіта вища, Юрисконсульт, ТОВ “Аграрне підприємство “Придніпровське”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Мухін Віталій Олегович, народився 19 грудня 1986 року, освіта вища, Адвокат, Незалежна професійна діяльність
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  23. Міхєєв Антон Дмитрович, народився 10 травня 1993 року, освіта вища, Інженер з ремонту та обслуговування компьютерної та оргтехніки ЦОІЗ, АТ “НЗФ”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Гаркуша Ксенія Русланівна, народилася 20 листопада 1985 року, освіта вища, Науковий співробітник, НАУ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  25. Кучеровець Юлія Петрівна, народилася 20 квітня 1981 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Чернов В’ячеслав Миколайович, народився 26 вересня 1981 року, освіта вища, Головний інженер, ТОВ “Інтерпайп Ніко Тьюб”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  27. Овчинников Володимир Володимирович, народився 19 липня 1969 року, освіта вища, Заступник директора по технічному забезпеченню виробництва, ПАТ “Нікопольський ремонтний завод”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  28. Черепанов Микита Сергійович, народився 18 грудня 1992 року, освіта вища, Контролер якості, ПрАТ “Сентравіс Продакшн Юкрейн”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  29. Жернакова Наталія Іванівна, народилася 7 січня 1981 року, освіта вища, Волонтер, Громадська організація “Січеслава”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  30. Гайдук Оксана Григорівна, народилася 11 червня 1980 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Степаненко Віталій Вікторович, народився 10 червня 1987 року, освіта вища, Майстер, Нікопольський моторвагонне депо
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  32. Тимофєєв Артур Вікторович, народився 12 липня 1972 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  33. Орлова Оксана Олександрівна, народилася 9 травня 1971 року, освіта вища, Спеціаліст, КП “Нікопольводоканал”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  34. Таран Олена Віталіївна, народилася 10 січня 1989 року, освіта вища, Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг м.Нікополя”, Управління адміністративних послуг та дозвільних процедур
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  35. Ляшенко Ігор Вікторович, народився 30 квітня 1971 року, освіта вища, Економіст відділа постачання, АТ “НЗФ”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  36. Маханев Володимир Васильович, народився 22 травня 1948 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  37. Петров Владислав Володимирович, народився 17 січня 1992 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  38. Воронова Ольга Василівна, народилася 4 серпня 1990 року, освіта вища, Технік, ДТЕК
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4