Кандидати в депутати до Миколаївської сільської ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Миколаївської сільської ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Миколаївської сільської ради Дніпровського району

  1. Зерній Валерій Володимирович, народився 5 лютого 1957 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Мерзла Людмила Олександрівна, народилася 9 вересня 1974 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Сітало Наталія Василівна, народилася 7 лютого 1967 року, освіта вища, Землевпорядник, Миколаївська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Мокієнко Юрій Валерійович, народився 13 червня 1974 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Голобока Наталія Василівна, народилася 15 листопада 1973 року, освіта вища, Диспетчер, КП “Тепломережі” м.Кам’янське
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Довга Олена Віталіївна, народилася 20 жовтня 1983 року, освіта вища, Анестезист відділення анестезіології та інтенсивної терапії, Клінічна міська лікарня № 9.(місто Камьянське, вул. Аношкіна 72)
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Царик Оксана В’ячеславівна, народилася 12 жовтня 1978 року, освіта вища, Інспектор з кадрів, КП «Благоустрій міста» ДМР
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Мелешко Вадим Сергійович, народився 2 березня 1986 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  9. Пікінер Вадим Олександрович, народився 2 листопада 1981 року, освіта вища, Голова, ГО «Асоціація слідчих України»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  10. Попов Вячеслав Сергійович, народився 27 серпня 1986 року, освіта вища, Заступник начальника відділу, УПП в Дніпропетровській області ДПП
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  11. Шевченко Валентина Петрівна, народилася 5 червня 1950 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  12. Трофименко Володимир Володимирович, народився 1 жовтня 1985 року, освіта вища, Агроном, Приватна практика
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  13. Горб Олександр Сергійович, народився 24 січня 1987 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  14. Осадчук Олег Валерійович, народився 25 липня 1982 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7