Кандидати в депутати до Могилівської сільської ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Могилівської сільської ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Могилівської сільської ради Дніпровського району

  1. Дейнека Олександр Миколайович, народився 12 серпня 1987 року, освіта вища, Інспектор соціально-гуманітарного відділу, Виконавчий комітет Могилівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Бадян Вікторія Станіславівна, народилася 26 січня 1991 року, освіта професійно-технічна, Медсестра, Комунальний заклад Могилівський дошкільний навчальний заклад-2 “Дзвіночок”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Глоба Інна Сергіївна, народилася 7 березня 1991 року, освіта загальна середня, Продавець, Магазин приватного підприємця “Качан”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Третяк Катерина Олегівна, народилася 14 березня 1996 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Солдатов Максим Володимирович, народився 18 серпня 1984 року, освіта вища, Начальник механізованого зерносховища, Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма “Колос”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Перепелиця Оксана Віталіївна, народилася 9 березня 1976 року, освіта вища, Керівник центру надання адміністративних послуг, Виконавчий комітет Могилівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Сирота Віта Олександрівна, народилася 6 вересня 1977 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Екокрай Журавський”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Заліщук Любов Павлівна, народилася 29 листопада 1981 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Камалов Камал Адалат огли, народився 29 липня 1986 року, освіта загальна середня, Робітник по ремонту, Комунальний клубний заклад «Могилівський сільський будинок культури»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Яценко Анна Володимирівна, народилася 18 жовтня 1984 року, освіта вища, Спеціаліст ІІ категорії, Виконавчий комітет Могилівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Демченко Марина Вікторівна, народилася 26 вересня 1973 року, освіта вища, Спеціаліст ІІ категорії, Виконавчий комітет Могилівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Повіренний Олександр Вікторович, народився 10 квітня 1976 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Невтриніс Валентина Іванівна, народилася 19 жовтня 1963 року, освіта вища, Секретар, Виконавчий комітет Могилівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Мотичак Людмила Григорівна, народилася 13 липня 1973 року, освіта вища, Начальник служби у справах дітей, Виконавчий комітет Могилівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Вівташ Алла Володимирівна, народилася 2 лютого 1980 року, освіта загальна середня, Продавець, Магазин продовольчих товарів приватного підприємця “Василенко”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Дзюбик Настя Володимирівна, народилася 24 липня 1996 року, освіта професійно-технічна, Повар, Комунальний дошкільно-навчальний заклад “Новопідкрязький ясла-садок “Казка”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Захорольська Яна Андріївна, народилася 16 вересня 1997 року, освіта вища, Директор, Комунальний клубний заклад “Новопідкрязький сільський будинок культури”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Ярка Мирослава Вікторівна, народилася 23 листопада 1990 року, освіта вища, Діловод, Новопідкрязька сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Дашко Дмитро Миколайович, народився 30 грудня 1991 року, освіта вища, Вчитель, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Молодіжне Царичанської районної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Костенко Галина Володимирівна, народилася 10 грудня 1956 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Ткачов Юрій Васильович, народився 23 вересня 1974 року, освіта вища, Директор, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Молодіжне Царичанської районної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  22. Цуканов Юрій Володимирович, народився 19 грудня 1970 року, освіта вища, Вчитель фізичної культури, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Молодіжне Царичанської районної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8