Кандидати в депутати до Марганецької міської ради Нікопольського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Марганецької міської ради Нікопольського району

Перелік кандидатів у депутати до Марганецької міської ради Нікопольського району

  1. Барда Вадим Іванович, народився 12 липня 1974 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Управляюча компанія “Альфа””
    Перший номер у виборчому списку до Марганецької міської ради Нікопольського району
  2. Голуб Оксана Миколаївна, народилася 18 травня 1975 року, освіта вища, Начальник господарчого цеху, АТ “Марганецький ГЗК”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  3. Качко Максим Валерійович, народився 1 лютого 1975 року, освіта вища, Юрисконсульт, АТ “Марганецький ГЗК”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Рубель Андрій Леонідович, народився 13 вересня 1964 року, освіта професійно-технічна, Директор, ТОВ “Транспортна компанія “Експрес-логістик”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Кващук Лідія Анатоліївна, народилася 2 січня 1959 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Юридичний фінансовий центр”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Сіліна Тетяна Анатоліївна, народилася 7 жовтня 1982 року, освіта професійно-технічна, Бухгалтер, ТОВ “Управляюча компанія “Альфа””
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Долгий Сергій Анатолійович, народився 24 січня 1985 року, освіта вища, Оперуповноважений, Томаківський ВП сектор кримінальної поліції
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Польський Дмитро Павлович, народився 5 квітня 1954 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Сомов Дмитро Валентинович, народився 20 листопада 1976 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Васільєва Марина Юріївна, народилася 17 березня 1981 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Лощініна Василиса Святославівна, народилася 11 червня 1984 року, освіта вища, Інженер-технолог, ТОВ “АРК”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Зима Ольга Вадимівна, народилася 2 травня 1983 року, освіта вища, Головиний бухгалтер, ПрАТ “ТД “Борисфен””
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Лутченко Олег Володимирович, народився 5 лютого 1964 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Негуляєв Сергій Анатолійович, народився 20 жовтня 1978 року, освіта професійно-технічна, Директор, ТОВ “Містобуд М”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Семененко Едуард Павлович, народився 30 березня 1989 року, освіта професійно-технічна, Менеджер, ПП “Екопродмаркет” м.Нікополь у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Качко Віталія Олександрівна, народилася 28 березня 1983 року, освіта вища, Начальник відділу реалізації та обліку, КП «ВУВКГ» ММР
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Дзень Сергій Володимирович, народився 1 листопада 1991 року, освіта вища, Підземний слюсар, ПАТ “Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Аверков Юрій Анатолійович, народився 16 вересня 1979 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Сапронов Сергій Михайлович, народився 15 червня 1981 року, освіта професійно-технічна, Гірник очисного забою 6 розряду, АТ “Марганецький ГЗК”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Новікова Людмила Іванівна, народилася 26 січня 1968 року, освіта вища, Завідувач, КДНЗКТПМПЦРД “Ромашка”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  21. Нестеренко Олексій Володимирович, народився 7 березня 1987 року, освіта вища, Заступник директора, Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Шубалий Павло Вікторович, народився 15 жовтня 1992 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Яровий Валентин Олександрович, народився 4 липня 1988 року, освіта професійно-технічна, Контролер авто-мото транспортних засобів, ТОВ “Транспортна компанія “Експрес-логістик”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Пересніченко Ангеліна Олександрівна, народилася 9 листопада 1989 року, освіта вища, Бухгалтер, ТОВ «Управляюча компанія «Альфа»»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Марчукова Олена Віталіївна, народилася 6 січня 1981 року, освіта вища, Завідувач, КДНЗКТ № 13
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Тур Олег Григорович, народився 13 березня 1961 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  27. Сосєдко Василь Васильович, народився 10 червня 1979 року, освіта вища, Адвокат, АО “Логойда і партнери”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  28. Нестеренко Наталя Миколаївна, народилася 1 березня 1987 року, освіта загальна середня, Вихователь, КДНЗКТПМПЦРД “Ромашка”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №2
  29. Чичотка Віктор Васильович, народився 26 грудня 1981 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №3
  30. Скорик Ольга Ігорівна, народилася 11 вересня 1993 року, освіта вища, Вихователь, КДНЗКТ “Струмочок” № 18
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Маліновська Лідія Васильвна, народилася 21 січня 1958 року, освіта професійно-технічна, Бібліотекар, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №3
  32. Кондратьєв Євгеній Сергійович, народився 13 грудня 1991 року, освіта вища, Водій, АТ “Марганецький ГЗК”
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №1
  33. Мала Олена Миколаївна, народилася 18 листопада 1974 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №2
  34. Ковейник Сергій Володимирович, народився 24 квітня 1973 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1