Кандидати в депутати до Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району

  1. Квітка Анатолій Олексійович, народився 9 липня 1962 року, освіта вища, Бригадир, ТОВ “Зоря”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Тимченко Сергій Іванович, народився 10 вересня 1985 року, освіта вища, Агроном, ТОВ “Зоря”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Косенко Володимир Анатолійович, народився 21 жовтня 1977 року, освіта вища, Завідуючий, ТОВ “Зоря”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Третяк Світлана Олексіївна, народилася 29 травня 1965 року, освіта професійно-технічна, Комірник, ТОВ “Зоря”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Лела Олександр Іванович, народився 6 лютого 1989 року, освіта вища, Головний енергетик, ТОВ “Україна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Кайда Олександр Вікторович, народився 30 квітня 1983 року, освіта вища, Диспетчер, ТОВ “Україна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Надтока Ірина Вікторівна, народилася 30 жовтня 1970 року, освіта вища, Завідуюча ВТЛ, ТОВ “Україна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Яременко Олександр Олександрович, народився 14 червня 1995 року, освіта вища, Помічник бригадира, ТОВ “Україна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Микитченко Євген Анатолійович, народився 3 серпня 1986 року, освіта вища, Помічник бригадира, ТОВ “Україна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  10. Клименко Дмитро Валентинович, народився 3 грудня 1989 року, освіта вища, Мельник, ТОВ “Україна”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Шпота Віталій Вікторович, народився 19 жовтня 1984 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  12. Крикун Олександр Олексійович, народився 28 вересня 1975 року, освіта загальна середня, Бригадир, Покровська колійна дільниця
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Ульянченко Світлана Петрівна, народилася 7 червня 1967 року, освіта професійно-технічна, Директор, ФОП “Ул’янченко”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Стадніченко Олена Володимирівна, народилася 4 жовтня 1976 року, освіта вища, В.о. директора, ЗДО “Колобок”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Жмурко-Садовець Любов Анатоліївна, народилася 31 серпня 1964 року, освіта вища, Бухгалтер, ПАТ “Укрнафта”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Скляр Анатолій Петрович, народився 12 березня 1964 року, освіта вища, Інженер енергетик, ТОВ “Нафтасіті”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Шкітко Леонід Михайлович, народився 7 лютого 1964 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Глушньова Лариса Миколаївна, народилася 2 січня 1970 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Лук’янцева Наталя Миколаївна, народилася 14 січня 1981 року, освіта професійно-технічна, Бухгалтер, КП “Жилкомсервіс”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Василенко Світлана Володимирівна, народилася 2 серпня 1967 року, освіта вища, Вчитель, Просянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  21. Алтухов Юрій Вікторович, народився 12 травня 1964 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  22. Сизон Юрій Олексійович, народився 27 березня 1968 року, освіта вища, Інженер лаборант, ТДВ МЗБК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8