Кандидати в депутати до Магдалинівської селищної ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Магдалинівської селищної ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Магдалинівської селищної ради Новомосковського району

  1. Черненко Ігор Геннадійович, народився 9 лютого 1984 року, освіта вища, Секретар ради, Магдалинівська селищна рада
    Перший номер у виборчому списку до Магдалинівської селищної ради Новомосковського району
  2. Конюхова Наталія Миколаївна, народилася 4 квітня 1973 року, освіта вища, Директор, КЗ Котовський навчально-реабілітаційний центр
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Юцов Олександр Вікторович, народився 13 травня 1982 року, освіта вища, Приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Холодна Валентина Миколаївна, народилася 7 червня 1962 року, освіта вища, Керівник, Управління соціального захисту населення Магдалинівської районної ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Гудим Володимир Васильович, народився 26 жовтня 1967 року, освіта вища, В. о. старости, Магдалинівська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Мирошниченко Максим Павлович, народився 8 липня 1981 року, освіта загальна середня, Приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Пустова Олена Анатоліївна, народилася 3 серпня 1967 року, освіта вища, В. о. старости, Магдалинівська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Момот Юрій Миколайович, народився 6 травня 1980 року, освіта вища, Директор АПК, ТОВ Агро Овен
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Найко Наталія Іванівна, народилася 19 грудня 1958 року, освіта професійно-технічна, Завідуюча аптеки – ветеринарний фельдшер, Магдалинівська районна державна лікарня ветеринарної медицини
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Мигур Григорій Федорович, народився 7 вересня 1949 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Кравченко Микола Миколайович, народився 27 січня 1970 року, освіта вища, лікар, КП Магдалинівська ЦРЛ МРР
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Полякова Катерина Дмитрівна, народилася 17 серпня 1990 року, освіта вища, приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Монастирецька Тетяна Степанівна, народилася 13 квітня 1961 року, освіта вища, директор, Почино-Софіївський НВК
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Прохода Михайло Миколайович, народився 19 липня 1980 року, освіта вища, Інженер, ПАТ “Дніпропетровськгаз”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Солодовник Віталій Олександрович, народився 15 травня 1977 року, освіта професійно-технічна, слюсар-ремонтник, ТОВ “Міропласт”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Покотило Світлана Григорівна, народилася 13 листопада 1971 року, освіта вища, Завідувач, Сектор культури Магдалинівська РДА
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Дубровський Володимир Андрійович, народився 21 липня 1989 року, освіта вища, В. о. старости, Магдалинівська селищна рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Шулик Володимир Федорович, народився 9 травня 1974 року, освіта вища, Одноосібний господар, Одноосібний господар
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Шаповал Уляна Степанівна, народилася 15 листопада 1960 року, освіта вища, директор, Жданівський НВК
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Скочко Лариса Володимирівна, народилася 20 грудня 1971 року, освіта професійно-технічна, Діловод, Оленівська сільська рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  21. Олійник Олександр Юрійович, народився 29 березня 1979 року, освіта загальна середня, Приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Бикова Вікторія Володимирівна, народилася 15 травня 1972 року, освіта професійно-технічна, бібліотекар, Маріївська сілька бібліотека
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Ігнатова Наталія Андріївна, народилася 23 січня 1974 року, освіта професійно-технічна, Вихователь, Казначеївський ДНЗ
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Різник Анатолій Борисович, народився 5 травня 1964 року, освіта вища, Майстер, Магдалиівський РЕМ
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  25. Кириченко Микола Миколайович, народився 4 квітня 1992 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Завялова Оксана Миколаївна, народилася 28 травня 1983 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3