Кандидати в депутати до Личківської сільської ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Личківської сільської ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Личківської сільської ради Новомосковського району

  1. Пальок Ярослав Володимирович, народився 27 травня 1985 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, ПП”Пальок”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Орлов Олександр Олександрович, народився 8 жовтня 1970 року, освіта вища, Приватний підприємець, ПП Магазин “Хозяюшка”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Матвієнко Валентина Григорівна, народилася 13 жовтня 1983 року, освіта вища, Сімейна медсестра, Личківська АЗПСМ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Сахненко Лариса Володимирівна, народилася 4 вересня 1971 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Бондар Наталя Володимирівна, народилася 29 травня 1976 року, освіта професійно-технічна, Вихователь-методист, Личківський ДНЗ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Прокопюк Віра Миколаївна, народилася 12 червня 1980 року, освіта вища, Вчитель, Личківський КЗ “ЗЗСОІ-ІІІ ступенів”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Кононенко Валентина Феофанівна, народилася 24 травня 1963 року, освіта вища, Керуючий відділеням, ТОВ”АП Придніпровське”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Куценко Ольга Анатоліївна, народилася 20 січня 1979 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Бут Олеся Віталіївна, народилася 30 вересня 1988 року, освіта вища, Діловод, Личківська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Гончарук Валентина Павлівна, народилася 17 серпня 1974 року, освіта вища, Директор, Бузівський КЗ” ЗЗСОІ-ІІІ ступенів”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Бабенко Світлана Петрівна, народилася 24 липня 1970 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  12. Амелін Олександр Михайлович, народився 11 липня 1969 року, освіта професійно-технічна, Художній керівник, Бузівський СБК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Бондарець Вікторія Анатоліївна, народилася 5 липня 1991 року, освіта професійно-технічна, вихователь, Бузівський ДНЗ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Даценко Олександр Петрович, народився 26 листопада 1967 року, освіта професійно-технічна, Робітник, Місцеве соврядування виконком Личківської сільскої ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Приймак Іван Дмитрович, народився 7 липня 1992 року, освіта професійно-технічна, Робітник-монтажник, СФГ “Ткач”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Сабакар Григорій Васильович, народився 28 серпня 1976 року, освіта професійно-технічна, Заступник директора, Ковпаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Салімуха Мирослава Іванівна, народилася 1 жовтня 1986 року, освіта професійно-технічна, Бібліотекар, Приорільський КЗ”ЗЗСОІ-ІІІ ступенів”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Шерстюк Віктор Іванович, народився 1 травня 1963 року, освіта вища, Керуючий відділеням, ТОВ”Агроволодар”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  19. Ляшенко Павло Миколайович, народився 6 травня 1966 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8