Кандидати в депутати до Лозуватської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Лозуватської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Лозуватської сільської ради Криворізького району

  1. Яценко Віталій Володимирович, народився 17 вересня 1977 року, освіта вища, Голова, Криворізька районна рада
    Перший номер у виборчому списку до Лозуватської сільської ради Криворізького району
  2. Подвалюк Сергій Григорович, народився 10 травня 1984 року, освіта вища, Начальник відділу, Криворізька районна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Волошина Юлія Миколаївна, народилася 27 квітня 1966 року, освіта вища, Директор, КНЗ Червоношахтарська ЗОШ 1-3 ст.
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Ревуцька Лілія Миколаївна, народилася 21 липня 1972 року, освіта загальна середня, Секретар, Лозуватська сільська рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Остапенко Микола Іванович, народився 9 вересня 1969 року, освіта вища, Головний інженер, П-во експлуатації електромереж Центральна енергетичне компанія
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Жир Микола Іванович, народився 16 січня 1961 року, освіта вища, В.о. директора, КП «Гейківська багатопрофільна лікарня з надання психіатричної допомоги «Дніпропетровської обласної ради»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Калакай Наталія Вікторівна, народилася 6 квітня 1983 року, освіта вища, Фізична особа підприємець, Фізична особа підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Плужник Володимир Федорович, народився 26 липня 1958 року, освіта професійно-технічна, Завідувач пунктом «Здоров’я», пункт «Здоров’я» КНП Криворізький районний центр первинне медико-санітарної допомоги Криворізького району
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Бабій Ірина Богданівна, народилася 8 квітня 1987 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Хуторний Павло Леонідович, народився 15 жовтня 1986 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Панченко Людмила Василівна, народилася 11 травня 1966 року, освіта вища, Начальник, ДП Дніпровський облавтодор, філія «Криворізький райавтодор»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Пасічук Олександр Володимирович, народився 18 листопада 1984 року, освіта вища, Фізична особа підприємець, Фізична особа підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Бухіннік Неля Іванівна, народилася 2 грудня 1967 року, освіта професійно-технічна, Секретар, Данилівська сільська рада
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Портянко Анатолій Радіонович, народився 19 липня 1961 року, освіта вища, Начальник служби охорони, ТОВ «Велес»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Григоренко Олег Миколайович, народився 16 листопада 1969 року, освіта професійно-технічна, Голова, СФГ «Григоренко»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Ярошенко Людмила Вікторівна, народилася 6 жовтня 1964 року, освіта вища, Завідувач, Радіонівська філія ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Зав’ялов Віктор Олександрович, народився 18 січня 1966 року, освіта вища, Інженер виробничо-технічного відділу, Криворізький РЕМ
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Дмитренко Григорій Павлович, народився 11 листопада 1958 року, освіта вища, Завідувач, Гейківська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  19. Петренко Ігор Едуардович, народився 14 червня 1997 року, освіта вища, Студент, Криворізький національний університет
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Харламова Тетяна Олександрівна, народилася 22 серпня 1959 року, освіта вища, Вчитель, Христофорівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Іванісов Григорій Васильович, народився 14 серпня 1959 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  22. Григораш Олександр Борисович, народився 1 липня 1977 року, освіта загальна середня, Фізична особа підприємець, Фізична особа підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Голяк Світлана Володимирівна, народилася 20 березня 1974 року, освіта професійно-технічна, Начальник військово-облікового столу, Чкаловська сільська рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Норенков Віктор Миколайович, народився 3 жовтня 1959 року, освіта вища, Головний енергетик, ТОВ «Велес»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Паливода Інна Вікторівна, народилася 6 березня 1979 року, освіта професійно-технічна, Старша медична сестра, Лозуватська філія школа-сад
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Соколовська Інна Григорівна, народилася 6 липня 1968 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Лозуватське житлово-комунальне підприємство
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2