Кандидати в депутати до Криворізької районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Криворізької районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Криворізької районної ради

  1. Бессалов Дмитро Сергійович, народився 27 жовтня 1977 року, освіта вища, Директор, ТзОВ «ЕВРОБЛОК»
    Перший номер у виборчому списку до Криворізької районної ради
  2. Красуля Олег Володимирович, народився 1 березня 1967 року, освіта вища, Завідувач господарства, КНП «Широківський центр первиної медичної допомоги»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №7
  3. Геккієв Артур Долхатович, народився 13 січня 1963 року, освіта вища, Генеральний Директор, ТОВ «Велес»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №7
  4. Шиян Катерина Володимирівна, народилася 2 жовтня 1981 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Чередниченко Тетяна Володимирівна, народилася 7 грудня 1978 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  6. Олейников Юрій Володимирович, народився 8 лютого 1977 року, освіта вища, Заступник директора, Криворізький завод залізничних виробів
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Позивайло Олександр Олександрович, народився 20 лютого 1972 року, освіта вища, Заступник голови, ФГ «Шевченко плюс»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Ткаченко Антон Володимирович, народився 28 грудня 1973 року, освіта вища, Директор, ТзОВ «Тепло Інвест»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №7
  9. Лукашук Любов Сергіївна, народилася 19 березня 1984 року, освіта вища, Керуючий партнер, ТОВ «Правова Константа»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  10. Брайченко Людмила Олександрівна, народилася 26 березня 1956 року, освіта вища, Директор, Територіальний центр соціального обслуговування Криворізького району
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №7
  11. Варваров Роман Юрійович, народився 10 травня 1977 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Карл-Гіл»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Колесник Сергій Васильович, народився 28 травня 1986 року, освіта вища, Механік дільниці, ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Коломоєць Анатолій Олександрович, народився 19 жовтня 1989 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад освіти «Сузір’я» Дніпропетровської обласної ради»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Прокопенко Лариса Федорівна, народилася 1 січня 1970 року, освіта вища, Заступник голови, Широківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №7
  15. Ольшанська Олена Сергіївна, народилася 3 червня 1982 року, освіта вища, Арбітражний керуючий, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Заволока Леонід Михайлович, народився 31 січня 1964 року, освіта вища, Головний агроном, ФГ «Агро Лідер С»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №7
  17. Векленко Денис Іванович, народився 10 лютого 1976 року, освіта вища, Начальник організаційного-аналітичного відділу, Державне підприємство «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Омельчук Олександр Євгенович, народився 1 вересня 1978 року, освіта вища, Менеджер з адміністративної роботи, Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Солнцева Яніна Володимирівна, народилася 12 листопада 1981 року, освіта вища, Помічник- консультант народного депутата України 9-го скликання Корявченкова Юрія Валерійовича, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Лузан Світлана Юріївна, народилася 7 серпня 1986 року, освіта вища, Вчитель, КЗШ 117
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Оганесян Дмитро Карапетович, народився 8 березня 1987 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  22. Оніщенко Олександр Олександрович, народився 26 вересня 1984 року, освіта вища, директор фінансовий, ТОВ «НВП ПРАЙД»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  23. Лишин Олександр Вікторович, народився 17 вересня 1995 року, освіта вища, Адміністратор, ТОВ «ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №7
  24. Аністрат Ольга Костянтинівна, народилася 24 листопада 1966 року, освіта вища, Головна медична сестра, Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Казаріна Яна Віталіївна, народилася 14 квітня 1990 року, освіта вища, Адміністратор, ТОВ «ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  26. Дерябкін Олександр Едурдович, народився 23 серпня 1990 року, освіта вища, Арбітражний керуючий, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  27. Батитель Виктор Анатольевич, народився 1 серпня 1980 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №1
  28. Кабак Сергій Олександрович, народився 1 листопада 1989 року, освіта вища, Менеджер з планування та контролю управління контролінгу., ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  29. Карпець Наталя Володимирівна, народилася 19 січня 1983 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №6
  30. Халан Надія Євгенівна, народилася 14 вересня 1982 року, освіта вища, Менеджер, ТОВ «СПРОБА»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Галкін Олександр Володимирович, народився 20 лютого 1993 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 12 у територіальному виборчому окрузі №7
  32. Ігнатенко Сергій Володимирович, народився 13 грудня 1978 року, освіта вища, Медичний представник, Корпорація «ГЕТЕРОФАРМ»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  33. Дробница Тетяна Сергіївна, народилася 9 жовтня 1961 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  34. Радченко Тетяна Миколаївна, народилася 22 травня 1966 року, освіта вища, Перший заступник голови, Криворізька районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №7
  35. Косович Юлія Анатоліївна, народилася 13 лютого 1986 року, освіта вища, Торговий агент, Приватне підприємство «АБ ПЛЮС»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  36. Брайловський Дмитро Володимирович, народився 7 липня 1976 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  37. Розумовський Марк Васильович, народився 23 березня 1992 року, освіта Неповна вища, Спеціаліст відділу з питань благоустрою за оперативними заявками, Громадська спілка «Зелений Центр Метінвест»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  38. Столярчук Олег Флормирович, народився 2 січня 1972 року, освіта вища, Начальник електро-механо-монтажного відділу Шахтобудівельного управління, ПП «Суха Балка»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №2
  39. Чабаненко Тетяна Володимирівна, народилася 22 лютого 1983 року, освіта вища, Керівник гуртка, Апостолівський будинок дитячої творчості
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №7
  40. Потапова Єлизавета Анатоліївна, народилася 15 червня 1982 року, освіта вища, Адміністратор торгового залу, ТОВ «АТБ Маркет»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №7
  41. Коптєв Віталій Віталійович, народився 8 травня 1979 року, освіта вища, Керівник підрозділу з охорони та безпеки фізичної особи – підприємця Сирнікова-Коптєва О.О., ФОП
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  42. Зайцев Михайло Олексійович, народився 3 червня 1986 року, освіта вища, Начальник відділу надійності та діагностики, Приватне акціонерне товариство ««Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  43. Стрілець Максим Олександрович, народився 5 червня 1982 року, освіта вища, Начальник відділу енергоменеджменту, Приватне акціонерне товариство «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  44. Бочкова Тетяна Василівна, народилася 25 лютого 1978 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  45. Ілічова Ірина Сергіївна, народилася 8 жовтня 1979 року, освіта вища, Начальник управління якості, Приватне акціонерне товариство «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  46. Ющенко Сергій Миколайович, народився 8 грудня 1987 року, освіта вища, Начальник відділу поставок матеріалів, Приватне акціонерне товариство «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  47. Гаркуша Владислав Олександрович, народився 24 серпня 1992 року, освіта вища, Комерційний директор, ТОВ «ВКФ» Кривбас-Ойл»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  48. Ярошинський Андрій Миколайович, народився 13 грудня 1983 року, освіта вища, Директор, ТОВ «ЕКОСПЕЦІНВЕСТ»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  49. Сушко Таїсія Григорівна, народилася 8 серпня 1960 року, освіта вища, Головний спецыалыст выддылу з загальних питань та контролю за виконанням рышень районноъ ради, Криворызька районна рада Дныпропетровськаоъ областы
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №7
  50. Красильникова Тетяна Олександрівна, народилася 21 березня 1985 року, освіта вища, Провідний інженер відділу соціальних питань, Приватне акціонерне товариство ««Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  51. Пома Євгеній Іванович, народився 18 травня 1987 року, освіта вища, Начальник відділу соціальних питань, Приватне акціонерне товариство «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  52. Пушков Артем Ігорович, народився 6 березня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  53. Фартушний Ігор Іванович, народився 10 серпня 1977 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Криворізький Старт”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  54. Каменецька Оксана Володимирівна, народилася 27 червня 1980 року, освіта вища, Вчитель початкових класів, Криворізька загальноосвітня школа №19
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  55. Стрибайло Марина Володимирівна, народилася 17 квітня 1988 року, освіта вища, Рекламіст, ТОВ «ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  56. Подкопаєв Олег Миколайович, народився 4 травня 1982 року, освіта вища, Голова правління, ГО “Кривий Ріг за сім’ю”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  57. Дераков Дмитро Анатолійович, народився 19 січня 1979 року, освіта вища, Директор, ТОВ «ПІК
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  58. Квашук Олександр Петрович, народився 22 серпня 1973 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Алмаз-Сервіс»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  59. Орлова Аріна Юріївна, народилася 9 січня 1991 року, освіта вища, ФОП, ФОП
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  60. Македонська Оксана Віталіївна, народилася 3 липня 1977 року, освіта вища, Вчитель логопед, КЗ «ДНЗ №261 КТ» Криворізької міської ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  61. Олійник Антон Володимирович, народився 11 січня 1987 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №6
  62. Краснік Тетяна Валентинівна, народилася 29 липня 1972 року, освіта вища, Начальник спеціального відділу, Приватне акціонерне товариство «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  63. Расщепкін Володимир Ігорович, народився 20 вересня 1983 року, освіта вища, Директор, Дочірнє підприємство Дніпропетровської облспоживспілки «Ринок Північний»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  64. Дергунова Тетяна Миколаївна, народилася 24 січня 1962 року, освіта вища, Голова цехового профспілкового комітету РЗФ-1, Приватне акціонерне товариство «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 12 у територіальному виборчому окрузі №1