Кандидати в депутати до Криворізької міської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Криворізької міської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Криворізької міської ради Криворізького району

  1. Фастовець Олександр Анатолійович, народився 4 червня 1979 року, освіта вища, Фінансовий директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОФІРМА «ХРИСТОФОРІВСЬКЕ»
    Кандидат під номером Перший кандидат у територіальному виборчому окрузі №Перший кандидат
  2. Чабанова Тетяна Сергіївна, народилася 3 лютого 1983 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  3. Фартушний Ігор Іванович, народився 10 серпня 1977 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРИВОРІЗЬКИЙ СТАРТ»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Пустова Аріна Олександрівна, народилася 16 вересня 1989 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №7
  5. Савченко Олександр Миколайович, народився 20 жовтня 1990 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України Корявченкова Ю.В. (патронатна служба), Апарат Верховної ради України
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  6. Гетьман Євгеній Сергійович, народився 1 листопада 1990 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України Криворучкіної Олени Володимирівни (патронатна служба), Апарат Верховної ради України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  7. Ткаченко Руслан Валентинович, народився 28 грудня 1979 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРИВОРІЗЬКЕ ПРОМЕНЕРГО», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КС-ІНЖИНІРИНГ», КРИВОРІЗЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЖИТЛОВОГО І ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА «ДНІПРОЦИВІЛЬПРОЕКТ»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  8. Антоневський Владислав Юрійович, народився 28 травня 1979 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕХНОЛИСТ”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Жеретовська Ірина Леонідівна, народилася 30 квітня 1978 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України Корявченкова Ю.В. (патронатна служба), Апарат Верховної ради України
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  10. Запорожець Ольга Сергіївна, народилася 25 серпня 1977 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України Криворучкіної Олени Володимирівни (патронатна служба), Апарат Верховної ради України
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  11. Дераков Дмитро Анатолійович, народився 19 січня 1979 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «ЕКОПРОМ»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Бухвалов Микола Михайлович, народився 25 липня 1986 року, освіта вища, Головний інженер, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ ЦЕРЕУС СЕРВІС ПЛЮС»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Вишневський Ігор Миколайович, народився 21 грудня 1988 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №7
  14. Максимчук Світлана Сергіївна, народилася 16 жовтня 1977 року, освіта вища, Керівник групи торгових представників, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДДС+»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  15. Гончарова Вікторія Ростиславівна, народилася 13 серпня 1968 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Векленко Денис Іванович, народився 10 лютого 1976 року, освіта вища, Начальник аналітичного відділу, Фізична особа-підприємець Колесник Олег Олександрович
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  17. Варваров Роман Юрійович, народився 10 травня 1977 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАР-ГІЛ»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Сова Юрій Миколайович, народився 23 грудня 1969 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Лукашук Любов Сергіївна, народилася 19 березня 1984 року, освіта вища, Арбітражний керуючий, адвокат, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Солнцева Яніна Володимирівна, народилася 12 листопада 1981 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України Корявченкова Ю.В. (патронатна служба), Апарат Верховної ради України
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Шамрін Руслан Володимирович, народився 24 грудня 1986 року, освіта вища, Доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, викладач курсу «Інтернет маркетинг», Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМП’ЮТЕРНА АКАДЕМІЯ ШАГ КРИВИЙ РІГ»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  22. Оганесян Дмитро Карапетович, народився 8 березня 1987 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Омельчук Олександр Євгенович, народився 1 вересня 1978 року, освіта вища, Менеджер з адміністративної діяльності, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА МЕШКАНЦІВ КРИВБАСУ»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Шиян Катерина Володимирівна, народилася 2 жовтня 1981 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №7
  25. Чередніченко Тетяна Володимирівна, народилася 7 грудня 1978 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Пушков Антон Ігорович, народився 6 березня 1986 року, освіта вища, Провідний фахівець з операційних поліпшень, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІВДЕННИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  27. Трач Максим Вікторович, народився 22 квітня 1982 року, освіта вища, Інструктор з безпеки та охорони, ДЕРЖАВНЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №7
  28. Чіголя Артур Вікторович, народився 6 вересня 1988 року, освіта вища, Заступник директора з фінансових питань , ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК» М.КРИВОГО РОГУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛСПОЖИВСПІЛКИ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  29. Лисенко Анастасія Валеріївна, народилася 28 жовтня 1992 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАВОВА КОНСТАНТА»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  30. Лузан Світлана Юріївна, народилася 7 серпня 1986 року, освіта вища, Вчитель, КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 117 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  31. Котляр Олександр Михайлович, народився 5 лютого 1972 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РИНОК ТРАМПАРК»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №7
  32. Дектярьов Микола Валерійович, народився 10 березня 1980 року, освіта вища, майстер, ПАТ «Кривбас Залізрудком»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  33. Расщепкін Володимир Ігорович, народився 20 вересня 1983 року, освіта вища, Директор, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ «РИНОК ПІВНІЧНИЙ» В ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КРИВОГО РОГУ
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  34. Казаріна Яна Віталіївна, народилася 14 квітня 1990 року, освіта вища, Адміністратор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФМАРКЕТ СЕРВІС»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  35. Гаєвська Анастасія Миколаївна, народилася 13 квітня 1994 року, освіта вища, В.о. Начальника відділу внутрішніх комунікацій, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРАЛЬНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  36. Петрухін Антон Всеволодович, народився 2 серпня 1983 року, освіта вища, Заступник директора з економічної, науково-технічної та інноваційної роботи Науково-дослідного гірничорудного інституту Криворізького національного університету, Криворізький національний університет
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  37. Кабак Сергій Олександрович, народився 1 листопада 1989 року, освіта вища, Менеджер з контролінгу адміністрації з фінансів, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  38. Квашук Олександр Петрович, народився 22 серпня 1973 року, освіта вища, Директор, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛМАЗ-СЕРВІС», фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №7
  39. Аністрат Ольга Костянтинівна, народилася 24 листопада 1966 року, освіта вища, Головна медична сестра, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 6» КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №7
  40. Бабаліч Анна Борисівна, народилася 16 серпня 1991 року, освіта вища, Менеджер проектів, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  41. Романюк Юрій Павлович, народився 6 січня 1969 року, освіта вища, Заступник начальника відділу митного оформлення Дніпропетровської митниці ДФС, Дніпропетровська митниця ДФС
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  42. Зейналов Нагід Сабірович, народився 28 серпня 1979 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №7
  43. Щербак Олег Олексійович, народився 28 січня 1985 року, освіта вища, Директор філії, КРИВОРІЗЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  44. Іващенко Ольга Володимирівна, народилася 13 березня 1977 року, освіта вища, Вчитель вищої категорії, КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №37 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  45. Дмитрієва Ірина Сергіївна, народилася 16 квітня 1988 року, освіта вища, Спеціаліст державної служби, Дніпропетровська обласна прокуратура
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  46. Батитель Віктор Анатолійович, народився 1 серпня 1980 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №7
  47. Подкопаєв Олег Миколайович, народився 4 травня 1982 року, освіта вища, Директор, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КОСТЯНТИНА КАРАМАНІЦ»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  48. Івашура Олександр Олександрович, народився 19 серпня 1986 року, освіта вища, Начальник дробильної фабрики, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРАЛЬНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  49. Карпець Наталя Володимирівна, народилася 19 січня 1983 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  50. Халан Надія Євгенівна, народилася 14 вересня 1982 року, освіта вища, Торговий представник, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПРОБА»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  51. Онищенко Олександр Олександрович, народився 26 березня 1984 року, освіта вища, Директор фінансовий, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НВП ПРАЙД»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  52. Плескановська Анна Валеріївна, народилася 3 липня 1982 року, освіта вища, Практичний-психолог, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №20 ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  53. Хрущельов Вадим Леонідович, народився 5 березня 1970 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  54. Бикова Оксана Петрівна, народилася 27 вересня 1982 року, освіта вища, Юрист Централізованої бухгалтерії Відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради, ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТЕРНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6