Кандидати в депутати до Криничанської селищної ради Кам’янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Криничанської селищної ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до Криничанської селищної ради Кам’янського району

  1. Дорошенко Олександр Володимирович, народився 26 червня 1975 року, освіта вища, Голова, ФГ “Алігатор”
    Перший номер у виборчому списку до Криничанської селищної ради Кам’янського району
  2. Регер Володимир Андрійович, народився 1 жовтня 1977 року, освіта вища, Директор, ПП АФ “Прогрес”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  3. Швець Ольга Володимирівна, народилася 17 січня 1981 року, освіта вища, Директор, КП “КНП “Центральна лікарня” Криничанської селищної ради”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Одінцов Андрій Васильович, народився 20 лютого 1975 року, освіта вища, Торгівельний представник, ТОВ “Укрхімпром”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Одринська Ірина Дмитрівна, народилася 31 серпня 1961 року, освіта вища, Завідувач сектору, Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської РДА
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  6. Алієв Муртуз Гусейн Огли, народився 10 травня 1964 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Циганок Віта Миколаївна, народилася 30 серпня 1981 року, освіта вища, Бухгалтер другої категорії, КП ДОР “Аульський водовід”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Галагуза Юрій Борисович, народився 5 серпня 1968 року, освіта вища, Майстер Криничанських РЧВ, КП ДОР “Аульський водовід”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Солоний Вадим Олександрович, народився 4 вересня 1970 року, освіта загальна середня, Голова, ФГ “Агрос”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Зєнова Лілія Григорівна, народилася 11 лютого 1973 року, освіта вища, Вчитель, Степанівський НВК
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Чипурін Андрій Миколайович, народився 22 квітня 1978 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Криничанський районний сектор ГУ Державної міграційної служби в Дніпропетровській
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Ус Ольга Олександрівна, народилася 4 липня 1976 року, освіта вища, Завідувач сектору, Сектор інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Криничанської РДА
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Григоренко Василь Іванович, народився 23 липня 1975 року, освіта вища, Вчитель, Степанівська НВК
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Бердак Валентина Василівна, народилася 19 жовтня 1956 року, освіта вища, Заступник директора з навчальної роботи, Семенівська середня загальноосвітня школа
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  15. Циганок Олександр Григорович, народився 28 березня 1965 року, освіта вища, Головний механік, КП ДОР “Аульський водовід”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Шахов Ігор Олександрович, народився 8 квітня 1996 року, освіта вища, Педагог-організатор, Гімназія №27
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Коваленко Валерій Григорович, народився 21 лютого 1971 року, освіта загальна середня, Голова, ФГ “Вал”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Мирошниченко Юлія Григорівна, народилася 25 липня 1955 року, освіта вища, Методист, Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської РДА
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Богуш Костянтин Миколайович, народився 9 жовтня 1961 року, освіта спеціальна середня, Юрист, ПП АФ “Прогрес”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Журба Юлія Володимирівна, народилася 10 червня 1986 року, освіта вища, Економіст, ФГ “Терра 2”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Лисиця Валентина Михайлівна, народилася 28 червня 1964 року, освіта професійно-технічна, Головний бухгалтер, КП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Криничанської селищної ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Ситник Георгій Михайлович, народився 24 грудня 1959 року, освіта вища, Голова, Криничанська райспоживспілка
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  23. Шрам Юрій Іванович, народився 11 квітня 1962 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Сектор освіти, молоді та спорту Криничанської РДА
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Бойко Олексій Олександрович, народився 14 грудня 1987 року, освіта вища, Головний бухгалтер, КП “КНП “Центральна лікарня” Криничанської селищної ради”
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Ревута Наталя Володимирівна, народилася 22 травня 1977 року, освіта вища, Спеціаліст 1-ї категорії з питань бухгалтерського обліку, Криничанська об’єднана територіальна громада
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Остапчук Олексій Сергійович, народився 11 січня 1988 року, освіта вища, Сверлувальник, ОАО “Агроспецшина”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3