Кандидати в депутати до Карпівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Карпівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Карпівської сільської ради Криворізького району

  1. Капустинський Микола Михайлович, народився 18 вересня 1977 року, освіта вища, Механік кар’єру, ПРАТ «ІнГЗК»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Овчіннікова Тетяна Миколаївна, народилася 31 травня 1963 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Багрій Василь Петрович, народився 10 січня 1956 року, освіта професійно-технічна, Голова, Фермерське господарство “Баланс”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Гарістова Олена Олексіївна, народилася 25 квітня 1981 року, освіта вища, Начальник служби у справах дітей, Карпівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Гопкало Тетяна Сергіївна, народилася 2 липня 1978 року, освіта вища, Спеціаліст, Карпівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Плосконос Жанна Петрівна, народилася 27 вересня 1967 року, освіта вища, Спеціаліст І категорії, КП «Редакція газети «Вісник»»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Рябова Тетяна Іванівна, народилася 1 грудня 1969 року, освіта загальна середня, Контролер, КП «Вишневе»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Дєдков Андрій Трохимович, народився 28 квітня 1961 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Баглай Сергій Миколайович, народився 18 грудня 1981 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Гриб Олександр Іванович, народився 16 січня 1954 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Пономаренко Тетяна Миколаївна, народилася 31 серпня 1965 року, освіта загальна середня, Завідувач, Олександрійський сільський клуб
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Швець Микола Олександрович, народився 21 березня 1965 року, освіта професійно-технічна, Голова, Ф.Г. «Полтавське»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Алхімова-Кіріченко Вікторія Іванівна, народилася 28 липня 1993 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Мельник Надія Зіновіївна, народилася 2 грудня 1969 року, освіта загальна середня, Завідувач, Карпівська дільнична вет. Лікарня
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Мариненко Аліна Анатоліївна, народилася 28 травня 1968 року, освіта вища, Завідувач, Широківська районна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Сусідко Володимир Васильович, народився 14 вересня 1972 року, освіта професійно-технічна, Водій, ПРАТ «ІнГЗК»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Півторак Олексій Ілліч, народився 20 вересня 1972 року, освіта загальна середня, Водій, КП «Вишневе»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Сербін Анатолій Михайлович, народився 4 січня 1951 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Височанська Наталія Юріївна, народилася 18 квітня 1989 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська районна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Кикоть Роман Борисович, народився 13 червня 1985 року, освіта вища, Машиніст бурової установки, ПРАТ «ІнГЗК»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Іванова Світлана Олександрівна, народилася 1 жовтня 1973 року, освіта вища, Керівник, КЗК “Андріївська сільська бібліотека”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Сажевська Євдокія Романівна, народилася 20 вересня 1954 року, освіта вища, Секретар ради, Карпівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7