Кандидати в депутати до Кам'янської районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Кам’янської районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Кам’янської районної ради

  1. Шабля Олександр Ігоревич, народився 13 квітня 1985 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Перший номер у виборчому списку до Кам’янської районної ради
  2. Ходак Віктор Миколайович, народився 12 березня 1965 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  3. Казимир Павло Вікторович, народився 17 травня 1994 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  4. Старик-Авдєєва Ада Евгеніївна, народилася 10 листопада 1985 року, освіта вища, Керівник, Власна адвокатська практика
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Применко Наталія Олександрівна, народилася 21 березня 1985 року, освіта вища, Психолог, КЗ ЗОСШ №8
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  6. Столярчук Євгеній Олександрович, народився 7 травня 1996 року, освіта вища, Голова, Затишнянська селищна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  7. Гаманюк Дмитро Іванович, народився 6 листопада 1984 року, освіта вища, Менеджер з продажу, ТОВ «Наш Продукт»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Кобзева Юлія Миколаївна, народилася 3 липня 1979 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  9. Туробойський Дмитро Ігорович, народився 13 березня 1971 року, освіта вища, Директор, ТОВ Абонет ХХІ
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  10. Шум Наталія Василівна, народилася 21 лютого 1969 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  11. Янович Сергій Володимирович, народився 19 травня 1994 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Яворська Наталія Олексіівна, народилася 2 травня 1961 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  13. Лисак Олег Володимирович, народився 6 лютого 1975 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Бондаренко Катерина Геннадіївна, народилася 15 квітня 1990 року, освіта вища, Лаборант, Вільногірський коледж Національної металургійної академії України
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Мухін Геннадій Вікторович, народився 22 червня 1974 року, освіта вища, Заступник начальника, 2 ДПГЗ ГУ ДНС України в Дніпропетровській області з охорони прав об’єктів
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Бєлов Олександр Сергійович, народився 2 лютого 1984 року, освіта професійно-технічна, Менеджер (управитель) в оптовій торгівлі, ТОВ “Ешлі Трейд”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  17. Андреєв Сергій Миколайович, народився 11 березня 1970 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Ситник Георгій Михайлович, народився 24 грудня 1959 року, освіта вища, Голова, Криничанська райспоживспілка
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Рябчинська Юлія Анатоліївна, народилася 12 березня 1989 року, освіта вища, Вихователь, ДНЗ – ЦРД №31 «Барвінок»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Шаблій Олена Володимирівна, народилася 27 грудня 1989 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  21. Сердюк Наталя Іванівна, народилася 23 березня 1971 року, освіта професійно-технічна, Сестра господиня, Комунальне неприбуткове підприємство “Жовтоводська міська лікарня” Жовтоводської міської Ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  22. Замша Олександр Сергійович, народився 22 травня 1984 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Гунько Оксана Олегівна, народилася 31 серпня 1977 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Беломицев Іван Вікторович, народився 4 липня 1980 року, освіта вища, Старший тренер-викладач, Комунальний заклад «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Волошиненко Костянтин Петрович, народився 30 жовтня 1988 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП “Волошиненко”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  26. Таможній Костянтин Борисович, народився 10 лютого 1975 року, освіта вища, Служба безпеки, ПАТ «Дніпровагонмаш»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  27. Савченко Олександр Володимирович, народився 22 червня 1990 року, освіта вища, Майстер зміни, АТ ІНТЕРПАЙП Дніпропетровський втормет
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  28. Зборець Світлана Вікторівна, народилася 2 листопада 1971 року, освіта вища, Вчитель історії, КЗ «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум № 16» Кам’янської міської ради»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  29. Ткач Галина Володимирівна, народилася 4 серпня 1988 року, освіта вища, Спеціаліст державної служби, Жовтоводський міський відділ Державної виконавчої служби Південно-Східного міжрігіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро)
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  30. Островський Сергій Анатолійович, народився 5 грудня 1978 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Хімпромгруп»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  31. Хоружевська Ангеліна Геннадіївна, народилася 14 квітня 1994 року, освіта вища, Практичний психолог, ДНЗ – ЦРД №30 «Мальва»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  32. Писаревський Богдан Ігорович, народився 28 травня 1994 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  33. Гибало Владислав Петрович, народився 9 червня 1978 року, освіта вища, Начальник служби адміністративно-господарського забезпечення, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  34. Дорошенко Олександр Володимирович, народився 26 червня 1975 року, освіта вища, Голова, ФГ “Алігатор”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  35. Ткаченко Олена Вікторівна, народилася 14 січня 1988 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  36. Грищак Віталій Миколайович, народився 24 листопада 1976 року, освіта вища, Електрик цеху, ПрАТ «ДКХЗ»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  37. Савенко Євген Анатолійович, народився 7 липня 1984 року, освіта вища, Директор, ПП Арт-логістик
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  38. Стефанська Віта Михайлівна, народилася 15 червня 1985 року, освіта професійно-технічна, Дільнична медична сестра, КП “Кам’янський Протитуберкульозний диспансер” ДОР”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  39. Лисак Ольга Олександрівна, народилася 11 вересня 1981 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  40. Ступак Роман Сергійович, народився 10 грудня 1993 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  41. Філобок Артем Іванович, народився 7 травня 1985 року, освіта вища, Керівник відділу матеріального забезпечення, Приватне Підприємство Науково-Виробниче Підприємство “Спецтех Капітал”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №4
  42. Герасименко Тетяна Анатоліївна, народилася 29 грудня 1978 року, освіта професійно-технічна, Продавець-касир, ТОВ «РУШ» магазин «Єва-54»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  43. Матросов Максим Володимирович, народився 30 вересня 1984 року, освіта вища, Заступник директори з технічних питань, ТОВ БК «Ольвія»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №4
  44. Парчук Вадим Нестерович, народився 4 квітня 1975 року, освіта вища, Директор, ПП «УкрГазПромСервіс-2007»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  45. Іванець Олеся Олександрівна, народилася 1 квітня 1988 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  46. Рудченко Дмитро Миколайович, народився 18 грудня 1974 року, освіта вища, Машиніст млинів, Державне підприємсво “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №5
  47. Троценко Вікторія Олександрівна, народилася 7 лютого 1979 року, освіта вища, Заступник голови, Криничанська селищна рада
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  48. Буніч Олександр Анатолійович, народився 31 серпня 1983 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  49. Унжакова Ірина Вікторівна, народилася 5 червня 1966 року, освіта вища, Заступник голови, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  50. Крилов Геннадій Валерійович, народився 14 квітня 1976 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  51. Гордієнко Лілія Сергіївна, народилася 8 грудня 1978 року, освіта вища, Діловод, Дніпровська селищна рада
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  52. Сидорук Олександр Петрович, народився 31 травня 1983 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  53. Чернетко Тетяна Борисівна, народилася 5 квітня 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №6
  54. Тягнирядно Анатолій Анатолійович, народився 14 грудня 1976 року, освіта загальна середня, Машиніст газодувних машин, ПрАТ «ДКХЗ»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6