Кандидати в депутати до Кам'янської міської ради Кам’янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Кам’янської міської ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до Кам’янської міської ради Кам’янського району

  1. Шабля Дмитро Ігорович, народився 15 вересня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Перший номер у виборчому списку до Кам’янської міської ради Кам’янського району
  2. Бабенко Михайло Миколайович, народився 15 вересня 1981 року, освіта вища, в.о. генерального директора, ПАТ “Укрмедпром”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Медведева Жанна Геннадіївна, народилася 24 березня 1967 року, освіта вища, Генеральний Директор, ТДВ ДЛФЗ Спектр
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  4. Грищак Віталій Миколайович, народився 24 листопада 1976 року, освіта вища, Електрик цеху, ПрАТ «ДКХЗ»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Сінєгіна Ольга Юріївна, народилася 5 жовтня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  6. Савченко Олександр Володимирович, народився 22 червня 1990 року, освіта вища, Майстер зміни, АТ ІНТЕРПАЙП Дніпропетровський втормет
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Метель Олександр Олександрович, народився 11 грудня 1978 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  8. Лисак Ольга Олександрівна, народилася 11 вересня 1981 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  9. Євтєєв Євген Миколайович, народився 28 грудня 1965 року, освіта вища, Заступник генерального директора, ТОВ Спецтехоснастка
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Чабаненко Анна Леонідівна, народилася 9 липня 1989 року, освіта вища, Адвокат, Адвокатське об’єднання “Лекс Експерт”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  11. Стрижак Олександр Анатоліїович, народився 7 травня 1972 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Бєломицев Іван Вікторович, народився 4 липня 1980 року, освіта вища, Тренер-викладач, Комунальний заклад “Дитячо-юнацька футбольна школа “Надія” Кам’янської міської ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Плохоцький Сергій Володимирович, народився 7 серпня 1973 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Супрунова Маргарита Сергіївна, народилася 21 січня 1992 року, освіта вища, Фізична особа підприємець, Фізична особа підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Стефанська Віта Михайлівна, народилася 15 червня 1985 року, освіта професійно-технічна, Дільнична медична сестра, КП “Кам’янський Протитуберкульозний диспансер” ДОР”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Бурхан Євген Євгенович, народився 25 січня 1984 року, освіта вища, Директор з продажу, ТОВ ПП “ЗІП”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Красюк Аліна Євгеніївна, народилася 19 травня 1973 року, освіта вища, Директор, ПП Арта Верона, ПП Панорама-Центр, ТОВ Метал корт
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Міняйло Артем Валерійович, народився 13 березня 1988 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Сидорук Олександр Петрович, народився 31 травня 1983 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  20. Хоружевська Ангеліна Геннадіївна, народилася 14 квітня 1994 року, освіта вища, Практичний психолог, ДНЗ – ЦРД №30 «Мальва»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Фатейчев Ростислав Леонідович, народився 8 лютого 1986 року, освіта вища, Агент з нерухомості, Агенство нерухомості АН Панорама
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Глущенко Микола Юрійович, народився 4 липня 1981 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Парчук Вадим Нестерович, народився 4 квітня 1975 року, освіта вища, Директор, ПП «УкрГазПромСервіс-2007»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Савченко Юлія Олексіївна, народилася 18 серпня 1983 року, освіта вища, Директор, ТОВ Інфо-Ком
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  25. Гунько Оксана Олегівна, народилася 31 серпня 1977 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №6
  26. Писаревський Богдан Ігорович, народився 28 травня 1994 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  27. Островський Сергій Анатолійович, народився 5 грудня 1978 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Хімпромгруп»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  28. Зборець Світлана Вікторівна, народилася 2 листопада 1971 року, освіта вища, Вчитель, КЗ СШ-колегіум № 16
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  29. Лисак Олег Володимирович, народився 6 лютого 1975 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  30. Біла Оксана Володимирівна, народилася 21 лютого 1987 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  31. Степанченко Григорій Олександрович, народився 17 червня 1981 року, освіта вища, тренер з пауерліфтінгу, КЗ “Міський центр фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Кам’янської міської ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  32. Волошин Олександр Миколайович, народився 19 жовтня 1987 року, освіта середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  33. Ткаченко Олена Вікторівна, народилася 14 січня 1988 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  34. Ступак Роман Сергійович, народився 10 грудня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  35. Герасименко Тетяна Анатоліївна, народилася 29 грудня 1978 року, освіта професійно-технічна, Продавець-касир, ТОВ «РУШ» магазин «Єва-54»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4
  36. Туробойський Дмитро Ігоревич, народився 13 квітня 1971 року, освіта вища, Директор, ТОВ Абонет ХХІ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  37. Рябчинська Юлія Анатоліївна, народилася 12 березня 1989 року, освіта вища, Вихователь, ДНЗ – ЦРД №31 «Барвінок»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  38. Красовський Олександр Степанович, народився 3 вересня 1975 року, освіта вища, Засупник технічного директора, ПАТ “Запоріжжяобленерго”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  39. Шаблій Олена Володимирівна, народилася 27 грудня 1989 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  40. Гаманюк Дмитро Іванович, народився 6 листопада 1984 року, освіта вища, Менеджер з продажу, ТОВ «Наш Продукт»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  41. Яворська Наталія Олексіівна, народилася 2 травня 1961 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  42. Шабля Олександр Ігорович, народився 13 квітня 1985 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3