Кандидати в депутати до Губиниської селищної ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Губиниської селищної ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Губиниської селищної ради Новомосковського району

  1. Турченко Роман Георгійович, народився 22 листопада 1979 року, освіта загальна середня, Директор, ФГ «ЄРУДІТУС-АГРО»
    Перший номер у виборчому списку до Губиниської селищної ради Новомосковського району
  2. Тарасенко Максим Ілліч, народився 19 червня 1982 року, освіта вища, Директор, ТОВ «СГ Агро-Груп».
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Ланська Наталія Іванівна, народилася 1 січня 1966 року, освіта вища, Головний бухгалтер, СВК «Едельвейс»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  4. Гончаров Назар Миколайович, народився 30 січня 1984 року, освіта вища, Заступник голови Новомосковської районної державної адміністрації, Районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Іванова Катерина Петрівна, народилася 13 лютого 1958 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  6. Калаптур Анатолій Олександрович, народився 30 липня 1962 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Зуєва Ольга Миколаївна, народилася 8 вересня 1964 року, освіта професійно-технічна, Слюсар, ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» м. Новомосковськ
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Зуєв Віктор Маркович, народився 6 липня 1963 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Новомосковського району
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Черниш Тетяна Анатоліївна, народилася 18 червня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Бочкар Анатолій Миколайович, народився 12 січня 1972 року, освіта вища, Голова кооперативу, СВК «Едельвейс»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Малащук Олена Миколаївна, народилася 13 серпня 1974 року, освіта вища, Соціальний працівник, Районна ТЦСО в Новомосковському р-ні
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  12. Пєнкін Олександр Васильович, народився 5 жовтня 1974 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Бурба Володимир Геннадійович, народився 17 червня 1989 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Лашина Надія Миколаївна, народилася 2 лютого 1967 року, освіта вища, Вчитель іноземної мови, Гнатівський НВК
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Макаренко Олександр Вікторович, народився 28 березня 1978 року, освіта професійно-технічна, Єгерь, Всеукраїнське товариство мисливців та рибалок.
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  16. Похилинський Станіслав Станіславович, народився 21 серпня 1987 року, освіта професійно-технічна, Агроном, ФГ «Наталія»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Головко Олександр Васильович, народився 28 січня 1978 року, освіта загальна середня, Приватний підприємець, ПП «Головко О.В.»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Селезньова Оксана Миколаївна, народилася 19 грудня 1985 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  19. Сендецький Андрій Борисович, народився 3 квітня 1971 року, освіта вища, Сторож, СТОВ “Універсал-Агро”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Кондратова Катерина Григорівна, народилася 27 січня 1979 року, освіта вища, Вчитель історії, КЗ Василівський НВК
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Савінова Юлія Сергіївна, народилася 29 січня 1988 року, освіта професійно-технічна, медична сестра ЗПСМ., Миколаївський АЗПСМ.
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  22. Турченко Олександр Іванович, народився 28 листопада 1961 року, освіта професійно-технічна, Охоронець, ООО Агро фірма «Горького»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Барилко Ольга Вікторівна, народилася 19 липня 1987 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Бреус Григорій Порфирович, народився 6 листопада 1949 року, освіта вища, Сільський голова, Новостепанівська сільська рада Новомосковського району.
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  25. Саркісян Саркіс Валерійович, народився 23 січня 1979 року, освіта загальна середня, Прораб, Будівельна фірма ТОВ «Трубник»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Довгань Оксана Вікторівна, народилася 15 травня 1976 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4