Кандидати в депутати до Грушівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Грушівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Грушівської сільської ради Криворізького району

  1. Волошко Юрій Миколайович, народився 6 червня 1975 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Поляков Олександр Іванович, народився 21 серпня 1962 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Полуда Людмила Миколаївна, народилася 28 травня 1965 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Сидоренко Юрій Олексійович, народився 6 травня 1967 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Сергеєв Юрій Васильович, народився 10 жовтня 1957 року, освіта вища, Заступник голови, фермерське господарство “Марія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Криштопа Микола Васильович, народився 7 грудня 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Володін Іван Васильович, народився 5 жовтня 1957 року, освіта вища, директор, ТОВ “Мар’янський ринок”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Малий Віталій Антонович, народився 12 березня 1958 року, освіта загальна середня, Екскаваторник, Нікопольське УВР
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Репілевська Лідія Іванівна, народилася 23 березня 1961 року, освіта вища, Вчитель, Грушівська ЗШ І-ІІст.
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Варавіна Світлана Володимирівна, народилася 26 серпня 1972 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Павленко Світлана Олександрівна, народилася 10 квітня 1960 року, освіта вища, Заступник голови, Грушівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Марчук Марина Олександрівна, народилася 20 вересня 1975 року, освіта вища, Директор, ДЗО “Джерельце”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Симонович Раїса Володимирівна, народилася 19 жовтня 1954 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Кравчик Сергій Іванович, народився 2 квітня 1970 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Павлич Сергій Валерійович, народився 5 січня 1997 року, освіта вища, робітник по обслуговуванню і ремонту будівель, КНП ЦПМСД
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Хрущ Сергій Іванович, народився 8 березня 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Марчук Анастасія Володимирівна, народилася 14 лютого 1993 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Спетанов Ігор Ігорович, народився 28 жовтня 1993 року, освіта загальна середня, Слюсар, КП “Патріот”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Ходак Оксана Миколаївна, народилася 5 грудня 1974 року, освіта вища, вихователь, ДНЗ “Тополька”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Головата Оксана Ярославівна, народилася 1 січня 1981 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  21. Брус Катерина Валеріївна, народилася 15 жовтня 1983 року, освіта вища, Спеціаліст, Грушівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  22. Брус Михайло Миколайович, народився 12 грудня 1984 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8