Кандидати в депутати до Гречаноподівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Гречаноподівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Гречаноподівської сільської ради Криворізького району

  1. Доценко Дмитро Артемович, народився 16 березня 1995 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Марченко Вікторія Сергіївна, народилася 16 травня 1996 року, освіта вища, Вчитель, КЗ «Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Шеремета Ольга Віталіївна, народилася 19 червня 1990 року, освіта вища, Вчитель, КЗ «Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Олійник Людмила Сергіївна, народилася 18 серпня 1985 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Подолець Дмитро Богданович, народився 28 вересня 1990 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, ФОП “Подолець Д.Б.”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Надточій Ігор Миколайович, народився 24 лютого 1969 року, освіта загальна середня, Начальник караулу, Гречангоподівської місцевої пожарної команди
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Шеремета Вікторія Олегівна, народилася 26 квітня 1995 року, освіта вища, Педагог-організатор, КЗ «Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Гречаноподівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Піранська Світлана Вікторівна, народилася 31 травня 1979 року, освіта вища, Директор, КЗО “Миролюбівський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Сич Юлія Сергіївна, народилася 13 березня 1980 року, освіта загальна середня, Молодша медична сестра, КЗ “Криворізька міська лікарня №11”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Ордашевська Олена Олександрівна, народилася 31 січня 1984 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Мироненко Юрій Олександрович, народився 23 травня 1970 року, освіта загальна середня, Водій, Широківська районна рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Іванова Галина Володимирівна, народилася 1 жовтня 1968 року, освіта вища, Секретар, Гречаноподівська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Ломпас Ірина Миколаївна, народилася 2 листопада 1971 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Кирильченко Вікторія Юріївна, народилася 17 лютого 1987 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Широківська районна державна адміністрація
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  15. Хорхордіна Інна Валентинівна, народилася 1 серпня 1972 року, освіта вища, Директор, Степівська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Черленяк Наталя Вікторівна, народилася 11 січня 1987 року, освіта вища, Завідувач, Степівський дошкільний навчальний заклад
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Ломпас Сергій Васильович, народився 21 лютого 1975 року, освіта вища, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Черленяк Іван Михайлович, народився 8 березня 1980 року, освіта загальна середня, Охоронець, Степівський дошкільний навчальний заклад
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Ігнатенко Вікторія Михайлівна, народилася 29 липня 1976 року, освіта вища, Директор, Водянська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Ситай Наталія В’ячеславівна, народилася 26 липня 1990 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Тесля Михайло Михайлович, народився 30 липня 1971 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Прокопець Тетяна Валеріївна, народилася 20 грудня 1985 року, освіта вища, Вчитель, Водянська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7