Кандидати в депутати до Глеюватської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Глеюватської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Глеюватської сільської ради Криворізького району

  1. Зінов’єв Олександр Володимирович, народився 29 серпня 1986 року, освіта вища, Начальник дільниці, ПАТ «Центральний горно збагачувальний комбінат»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Трофименко Віталій Віталійович, народився 30 грудня 1979 року, освіта вища, Начальник дільниці, ТОВ “Лінксервіс КР”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Демченко Ніна Миколаївна, народилася 10 серпня 1984 року, освіта загальна середня, Помічник вихователя, Недайводський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Малишенко Лідія Володимирівна, народилася 25 травня 1961 року, освіта загальна середня, Медична сестра, Недайводський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Струцка Інна Петрівна, народилася 4 червня 1978 року, освіта вища, Соціальний-педагог, Недайводський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Кузіна Тетяна Сергіївна, народилася 11 липня 1968 року, освіта вища, Інженер електрозв’язку, ПАТ «Укртелеком»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Звягінцев Дмитро Анатолійович, народився 29 серпня 1997 року, освіта вища, Студент, Криворізький національний університет
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Риба Світлана Миколаївна, народилася 11 червня 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Бовкун Сергій Гаврилович, народився 31 серпня 1961 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Калітвінова Світлана Леонідівна, народилася 27 лютого 1986 року, освіта загальна середня, Технічний працівник, Недайводський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Джулай Володимир Михайлович, народився 22 березня 1958 року, освіта вища, Лікар, Шевченківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Рибікова Ріма Олександрівна, народилася 29 вересня 1985 року, освіта вища, Керівник, Агрофірма ім. Мельникова
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Колісний Олександр Володимирович, народився 13 червня 1984 року, освіта загальна середня, Вантажник, ТОВ “РЕМгідромакс”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Применко Сергій Олександрович, народився 30 квітня 1987 року, освіта вища, Черговий електрослюсар, ПАТ «Північний ГЗК»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Бєлєй Наталія Володимирівна, народилася 30 серпня 1978 року, освіта вища, Заступник директора, Червонозабійницка ЗОШ 1-3 ступенів
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Пашковський Сергій Валентинович, народився 25 липня 1993 року, освіта вища, Електрик дільниці, ПАТ «Північний ГЗК»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Березовська Ірина Анатоліївна, народилася 23 травня 1971 року, освіта загальна середня, Технічний працівник, Недайводський НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Горобченко Аліна Юріївна, народилася 23 жовтня 1990 року, освіта загальна середня, Продавець, ФОП Доценко
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Дубовик Наталія Григорівна, народилася 21 квітня 1981 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Картель Лариса Миколаївна, народилася 28 червня 1975 року, освіта загальна середня, Листоноша, Укрпошта ЦПЗ №2
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  21. Сушко Таїсія Григорівна, народилася 8 серпня 1960 року, освіта вища, Головний спеціаліст відділу з загальних питань та контролю за виконанням рішень районної ради, Криворізька районна рада Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Щербинок Сергій Васильович, народився 25 травня 1968 року, освіта загальна середня, Вантажник, ТОВ «Рудомай»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7