Кандидати в депутати до Дубовиківської сільської ради Синельниківського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Дубовиківської сільської ради Синельниківського району

Перелік кандидатів у депутати до Дубовиківської сільської ради Синельниківського району

  1. Сулима Валерій Євгенійович, народився 15 липня 1957 року, освіта вища, Керівник, Відділ електропостачання станції “Чаплине “
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Ходотова Інна Анатоліївна, народилася 12 вересня 1978 року, освіта професійно-технічна, Майстер манікюру та педікюру, ФОП Ходотова Інна Анатоліївна
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Гайдук Дмитро Євгенович, народився 24 липня 1978 року, освіта професійно-технічна, Робітник, Відділ електропостачання станції “Чаплине “
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Прохуренко Антон Юрійович, народився 11 квітня 1985 року, освіта вища, Заступник голови, Васильківська райдержадміністрація
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Ладнай Олексій Юрійович, народився 13 жовтня 1992 року, освіта професійно-технічна, Електромонтер монтажної мережі, ЕЧК №16, смт Чаплине
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Подольна Ольга Костянтинівна, народилася 20 березня 1990 року, освіта професійно-технічна, Продавець, ФОП Борецька Юлія
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Юнаш Олександр Олександрович, народився 2 червня 1979 року, освіта професійно-технічна, Старший оглядач ремонтів вагонів, ПТУ Чаплине
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Селіванов Павло Олександрович, народився 6 серпня 1969 року, освіта вища, Головний інженер, Виробничий підрозділ Чаплинська майстерня
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Бондарчук Ірина Миколаївна, народилася 15 вересня 1962 року, освіта вища, Директор, Чаплинська середня загальноосвітня опорна школа
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Сурело Євген Анатолійович, народився 11 лютого 1977 року, освіта вища, Психолог, Чаплинська середня опорна школа
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Холод Юлія Олегівна, народилася 27 травня 1997 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Собіна Андрій Олександрович, народився 12 березня 1984 року, освіта професійно-технічна, Машиніст локомотиву, Локомотивне ДЕПО
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Шульга Вікторія Миколаївна, народилася 9 травня 1975 року, освіта вища, Спеціаліст, Відділ освіти молоді та спорту Васильківської селищної ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Дубовик Андрій Олександрович, народився 26 жовтня 1983 року, освіта вища, Начальник, Відділ ЦНАП виконавчого комітету Миколаївської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Перерва Тетяна Володимирівна, народилася 26 жовтня 1983 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Фалько Сергій Григорович, народився 18 жовтня 1985 року, освіта вища, Голова, ФГ “Берегиня”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Мойсейченко Любов Степанівна, народилася 19 жовтня 1956 року, освіта вища, Сторож, КНП “СИНЕЛЬНИКІВСЬКА ЦМЛ” СМР”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Крячок Анатолій Олексійович, народився 7 лютого 1963 року, освіта вища, Голова, СФГ “Еллада”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Кравчуновський Юрій Трохимович, народився 17 грудня 1959 року, освіта професійно-технічна, Електромонтер, Район електропостачання станції Чаплине
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7