Кандидати в депутати до Дніпровської районної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Дніпровської районної ради

Перелік кандидатів у депутати до Дніпровської районної ради

  1. Поклонська Віра Олегівна, народилася 21 липня 1981 року, освіта вища, Голова, Дніпровська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Перший номер у виборчому списку до Дніпровської районної ради
  2. Пруденко Роман Вікторович, народився 15 квітня 1976 року, освіта вища, Голова, Дніпровська районна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Рябець Марина Анатоліївна, народилася 9 серпня 1983 року, освіта загальна середня, Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету селищної ради, Слобожанська селищна рада Дніпровського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Кравченко Володимир Олександрович, народився 13 вересня 1995 року, освіта вища, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, Новоолександріська сільська рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Слюсарчук Олег Анатолійович, народився 14 серпня 1968 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  6. Файзулліна Юлія Ядгарівна, народилася 6 липня 1976 року, освіта вища, Голова, Петриківська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  7. Стороженко Дмитро Ігорович, народився 2 листопада 1988 року, освіта вища, Заступник директора департаменту – начальник управління, Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Охотний Олександр Олександрович, народився 21 серпня 1972 року, освіта вища, Заступник директора з загальних питань, Комунальне підприємство “Енергопостачання” Дніпропетровської обласної ради”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №7
  9. Титаренко Яна Владиславівна, народилася 9 серпня 1983 року, освіта вища, Лікар-стоматолог, КП “ДСП №1”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  10. Шляхов Сергій Вячеславович, народився 4 січня 1976 року, освіта вища, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, Чумаківська сільська рада
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  11. Садиленко Леонід Григорович, народився 23 липня 1959 року, освіта вища, Державний реєстратор, Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Маторін Олександр Авенірович, народився 1 січня 1963 року, освіта вища, Головнй спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення управління бухгалтерського обліку, фінансової звітності та метеріально-технічного забезпечення, Південно-східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Кравченко Олександр Володимирович, народився 14 листопада 1974 року, освіта вища, Заступник директора з виробництва і господарської діяльності, Державне підприємство “Науково-дослідний та конструкторсько – технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Перебийніс Вікторія Вікторівна, народилася 21 квітня 1968 року, освіта вища, Директор, ТОВ «КП Центральний Ринок»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Алєксєєнко Наталія Петрівна, народилася 8 травня 1976 року, освіта вища, Заступник голови, Петриківська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  16. Мартіросов Армен Рудольфович, народився 6 грудня 1976 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Спарк-М”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №7
  17. Мироненко Артем Юрійович, народився 2 травня 1979 року, освіта вища, старший науковий співробітник, Державне підприємство “Науково-дослідний та конструкторсько – технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  18. Кудрявцев Олександр Юрійович, народився 5 вересня 1974 року, освіта вища, Начальник відділу, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  19. Капацин Інна Володимирівна, народилася 18 квітня 1975 року, освіта вища, Начальник відділу освіти, Дніпровська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  20. Майтала Ксенія Сергіївна, народилася 28 квітня 1993 року, освіта вища, Директор, Березнуватівський ЗЗСО 1 ступеня
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Касьянов Віталій Костянтинович, народився 2 жовтня 1998 року, освіта вища, Заступник голови райдержадміністрації, Царичанська райдержадміністрація
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  22. Стецький Сергій Васильович, народився 17 березня 1969 року, освіта професійно-технічна, Директор техдепартаменту, ТОВ “М’ясокомбінат “Ювілейний”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  23. Міщук Андрій Романович, народився 23 листопада 1975 року, освіта вища, Начальник управління, Управління Державної казначейської служби України у Дніпровському районі
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  24. Погоріла Олена Іванівна, народилася 21 березня 1995 року, освіта вища, Заступник селищного голови, Петриківська селищна рада
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Мальцева Катерина Вадимівна, народилася 8 січня 1997 року, освіта вища, Фахівець відділу з забезпечення закупівель, АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №7
  26. Вольников Олександр Олександрович, народився 10 лютого 1974 року, освіта вища, Військовий комісар, Дніпровський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  27. Микитась Євген Олегович, народився 3 жовтня 1985 року, освіта вища, Співробітник УСБУ у Дніпропетровській області, військовослужбовець, УСБУ у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  28. Дунда Олександр Андрійович, народився 10 серпня 1987 року, освіта загальна середня, Директор, ПП “ДКО-ЕКСПРЕС”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  29. Кожина Світлана Володимирівна, народилася 13 квітня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, ФОП “Кожина СВ”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  30. Рєзнік Юлія Вікторівна, народилася 28 вересня 1976 року, освіта вища, Директор, ПП «Баланс»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №7
  31. Тимченко Дмитро Вікторович, народився 17 липня 1984 року, освіта вища, Начальник служби безпеки, ТОВ “Парк інвест”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  32. Шинкаренко Анатолій Борисович, народився 13 липня 1962 року, освіта вища, Керівник служби інформації, Телеканал “Приват ТБ Дніпро”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  33. Перебийніс Микола Олегович, народився 8 вересня 1991 року, освіта вища, Юрист, ТОВ “ЮК “ЮСТУС”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  34. Кошлабо Вікторія Юріївна, народилася 15 жовтня 1964 року, освіта вища, Завідувач амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, КНП «ДЦПМСД№7» ДМР
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  35. Бельмаз Анжеліка Павлівна, народилася 4 вересня 1991 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3
  36. Концевий Василь Ростиславович, народився 3 липня 1986 року, освіта вища, Голова, Солонянська райдержадміністрація
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №7
  37. Явдошляр Андрій Андрійович, народився 14 квітня 1969 року, освіта вища, Лікар, КНП Солонянська багатопрофільна лікарня
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  38. Сікідін Денис Володимирович, народився 24 жовтня 1984 року, освіта вища, Заступник директора, ТОВ “РЕЙ-А”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №7
  39. Чивіт Тетяна Василівна, народилася 28 липня 1976 року, освіта вища, заступник голови, Дніпровська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  40. Лагода Людмила Василівна, народилася 17 травня 1964 року, освіта вища, Секретар селищної ради, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №2
  41. Дорохин Віталій Ігорович, народився 2 квітня 1976 року, освіта вища, Адвокат, ФОП Дорохин В.І.
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  42. Остапчук Микола Гійович, народився 25 березня 1955 року, освіта вища, Директор, ПП “Джієфті Село”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  43. Приходько Олег Іванович, народився 22 червня 1969 року, освіта вища, Голова, СФГ “Терра”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  44. Олійник Тетяна Володимирівна, народилася 21 липня 1979 року, освіта вища, Начальник центру, ЦНАП
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №4
  45. Литвиненко Тетяна Іванівна, народилася 6 грудня 1969 року, освіта вища, Гуманітарний відділ – заступник начальника, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №5
  46. Шур Олександр Михайлович, народився 15 січня 1976 року, освіта вища, Заступник командира, Національна гвардія в Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  47. Черкасов Вадим Іванович, народився 13 липня 1971 року, освіта вища, Начальник департаменту транспорту, Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  48. Димихін Андрій Петрович, народився 15 січня 1976 року, освіта вища, Заступник командира, Національна гвардія в Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №3
  49. Яроцька Ніна Василівна, народилася 25 серпня 1965 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  50. Волкова Юлія Іванівна, народилася 29 червня 1976 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  51. Капінус Олексій Сергійович, народився 11 травня 1987 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  52. Горяна Еміне Османовна, народилася 7 серпня 1973 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №6
  53. Кравченко Світлана Миколаївна, народилася 30 травня 1972 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №7
  54. Сухойван Олексій Васильович, народився 13 серпня 1991 року, освіта вища, Приватний підприємець, ТОВ “Кар-Альянс”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  55. Пілюгіна Олена Сергіївна, народилася 7 серпня 1968 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  56. Любчич Олексій Леонідович, народився 10 лютого 1996 року, освіта вища, Член фермерського господарства, Селянське фермерське господарство “Лелеки”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №4
  57. Бурчак Світлана Василівна, народилася 10 травня 1965 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  58. Іванова Валентина Іванівна, народилася 15 січня 1969 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  59. Несмашний Михайло Олександрович, народився 24 січня 1961 року, освіта вища, Директор, ТОВ ІІ “НЗ-інвест”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №2
  60. Лубінська Тамара Петрівна, народилася 23 жовтня 1962 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  61. Колдунов Костянтин Валерійович, народився 10 серпня 1967 року, освіта вища, заступник начальника управління містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та інфраструктури, Дніпровська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  62. Соколова Ольга Петрівна, народилася 12 січня 1960 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №4