Кандидати в депутати до Дніпропетровської обласної ради | Слуга народу

Кандидати в депутати до Дніпропетровської обласної ради

Перелік кандидатів у депутати до Дніпропетровської обласної ради

  1. Олійник Святослав Васильович, народився 4 грудня 1975 року, освіта вища, Голова обласної ради, Дніпропетровська обласна рада
    Перший номер у виборчому списку до Дніпропетровської обласної ради
  2. Заворотній Віктор Петрович, народився 12 квітня 1951 року, освіта вища, Президент ТОВ “Агро-Овен”, Товариство з обмеженою відповідальністю Агро-Овен
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №13
  3. Гиренко Лілія Анатоліївна, народилася 30 листопада 1969 року, освіта вища, Начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровська обласна рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №13
  4. Міфтахутдінова Діна Артурівна, народилася 2 листопада 1973 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад «Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  5. Горулько Ольга Юріївна, народилася 12 березня 1984 року, освіта вища, Директор з економіки, Товариство з обмеженою відповідальністю “Растро КР
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Тимошенко Владлен Васильович, народився 19 травня 1964 року, освіта вища, Директор, ТОВ «Бізнес-центр «Комінфо ЛТД»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Шефер Олександр Михайлович, народився 6 січня 1956 року, освіта вища, Перший заступник начальника Служби, Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №11
  8. Резниченко Максим Сергійович, народився 22 червня 1982 року, освіта вища, Керівник виробничої служби, Шахтоуправління «Тернівське», «ДТЕК Павлоградвугілля», шахта «Самарська»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №14
  9. Світла Валерія Валеріївна, народилася 17 жовтня 1995 року, освіта вища, радник патронатної служби Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №7
  10. Лисенко Наталія Анатоліївна, народилася 2 грудня 1975 року, освіта вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №13
  11. Пасічник Олександр Леонідович, народився 13 жовтня 1972 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Техмашпостач”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №11
  12. Лашин Петро Михайлович, народився 22 липня 1981 року, освіта вища, Директор департаменту, Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Соловей Віталій Олегович, народився 21 лютого 1990 року, освіта вища, Заступник директора департаменту – начальник управління земельних відносин юридичного департаменту, Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Петросянц Марина Миколаївна, народилася 4 червня 1970 року, освіта вища, Заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління з питань територіального та місцевого розвитку, виконавчий апарат Дніпропетровської обласна рада
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №12
  15. Данелія Гіоргій Манучарович, народився 15 березня 1965 року, освіта вища, Генеральний директор, ТОВ “Спроба”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №9
  16. Москаленко Олександр Олександрович, народився 28 липня 1983 року, освіта вища, Заступник голови, Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  17. Поклонська Віра Олегівна, народилася 21 липня 1981 року, освіта вища, Голова, Дніпровська района державна адміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  18. Яковлева Олена Олександрівна, народилася 11 вересня 1979 року, освіта професійно-технічна, Менеджер з просування лікарських засобів, ТОВ “Біотехнос”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  19. Лукашук Микола Васильович, народився 24 листопада 1980 року, освіта вища, Керівник, Некомерційна професійна організація «Національна асоціація арбітражних керуючих»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №8
  20. Тютюннік Марія Петрівна, народилася 9 жовтня 1988 року, освіта вища, Помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Савош Богдан Володимирович, народився 30 грудня 1985 року, освіта вища, Заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридична компанія “Позитив”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  22. Охрименко Сергій Васильович, народився 31 травня 1961 року, освіта вища, Адвокат, Адвокатське об’єднання «СИНЕРГІЯ»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Файзулліна Юлія Ядгарівна, народилася 6 липня 1976 року, освіта вища, Голова, Петриківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  24. Бондаренко Олександр Вікторович, народився 22 січня 1987 року, освіта вища, Голова, Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №7
  25. Скорук Тамара Олексіївна, народилася 8 липня 1963 року, освіта професійно-технічна, Голова, Селянсько-фермерське господарство Скорук А.В.
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №12
  26. Ситниченко Євген Володимирович, народився 3 червня 1980 року, освіта вища, Голова адміністрації, Широківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №11
  27. Чабанова Тетяна Сергіївна, народилася 3 лютого 1983 року, освіта вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №10
  28. Пустова Аріна Олександрівна, народилася 16 вересня 1989 року, освіта вища, фахівець із зв^язків з громадськістю та пресою, ФОП, ТОВ “Профмаркет сервіс”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №9
  29. Рой Володимир Миколайович, народився 16 жовтня 1961 року, освіта вища, Голова фермерського госпдарства “Рой В.М.”, Фермерське господарство “Рой В.М.”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №14
  30. Петер Герман Геннадійович, народився 11 квітня 1994 року, освіта вища, Помічник-консультант за строковим трудовим договором на постійній основі народного депутата України, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Падалко Геннадій Вадимович, народився 27 вересня 1971 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  32. Філіна Юлія Олегівна, народилася 8 червня 1987 року, освіта вища, Виконавчий директор, Благодійний фонд “Громадська ініціатива Кривбасу”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №8
  33. Маймур Фелікс Федорович, народився 27 травня 1973 року, освіта вища, Адвокат, Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «КЛМ ТА ПАРТНЕРИ»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  34. Кононенко Сергій Вікторович, народився 14 листопада 1978 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Клубний сервіс”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  35. Марченко Артем Володимирович, народився 11 листопада 1992 року, освіта вища, Керуючий справами виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровська обласна рада
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  36. Титаренко Яна Владиславівна, народилася 21 квітня 1968 року, освіта вища, Директор, ТОВ «КП Центральний Ринок»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  37. Жеретовська Ірина Леонідівна, народилася 30 квітня 1978 року, освіта вища, Помічник- консультант народного депутата України 9-го скликання Корявченкова Юрія Валерійовича, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №10
  38. Ковальський Роман Степанович, народився 14 грудня 1959 року, освіта вища, Директор, ТОВ Агрофірма «Нібас»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №14
  39. Охотний Олександр Олександрович, народився 21 серпня 1972 року, освіта вища, Заступник директора з загальних питань, Комунальне підприємство “”Енергопосточання” Дніпропетровської обласної ради”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  40. Кірющенко Андрій Адольфович, народився 9 грудня 1959 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №12
  41. Біла Оксана Володимирівна, народилася 21 лютого 1987 року, освіта вища, Адвокат, Адвокат
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  42. Цимбал Ольга Іванівна, народилася 29 січня 1974 року, освіта вища, Директор, Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 з професійним навчанням Петропавлівської районної ради Петропавлівського району Дніпропетровської області.
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  43. Ніконоров Андрій Вікторович, народився 4 грудня 1963 року, освіта вища, Заступник генерального директора, ТОВ “НАФТАСІТІ”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №12
  44. Касьянов Нікіта Сергійович, народився 15 жовтня 1999 року, освіта вища, Директор з розвитку, Товариство з обмеженою відповідальністю “Террамакс-Україна”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  45. Масалов Михайло Вікторович, народився 25 червня 1973 року, освіта вища, Генеральний директор, КП “Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  46. Лисенко Анастасія Валеріївна, народилася 28 жовтня 1992 року, освіта вища, Директор, ТОВ “Правова Константа”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №8
  47. Ольшанська Олена Сергіївна, народилася 3 червня 1982 року, освіта вища, Арбітражний керуючий, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №9
  48. Криворучко Віталій Вікторович, народився 28 липня 1965 року, освіта вища, Перший заступник начальника управління, Управління Служби Безпеки України у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №7
  49. Савченко Олександр Миколайович, народився 20 жовтня 1990 року, освіта вища, Помічник- консультант народного депутата України 9-го скликання Корявченкова Юрія Валерійовича, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №8
  50. Коломоєць Анатолій Олександрович, народився 19 жовтня 1989 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад освіти “Криворізька спеціальна школа «Сузір’я» Дніпропетровської обласної ради»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №10
  51. Рашевська Ірина Олександрівна, народилася 1 жовтня 1979 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №13
  52. Мєщерякова Світлана Анатоліївна, народилася 16 квітня 1976 року, освіта вища, Начальник відділу правового забезпечення, організаційної роботи та діловодства, Синельниківська районна рада Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №11
  53. Палош Андрій Андрійович, народився 9 березня 1974 року, освіта вища, Головний лікар, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “НІКОПОЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ” НІКОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №12
  54. Здреник Тарас Миронович, народився 20 листопада 1976 року, освіта вища, Перший заступник міського голови м. Новомосковська, Виконавчий комітет Новомосковської міської ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №13
  55. Пучка Анатолій Давидович, народився 26 грудня 1951 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №14
  56. Зибенкова Інна Миколаївна, народилася 2 серпня 1972 року, освіта вища, Начальник відділу діловодства, контролю та організаційної роботи, Виконавчий комітет Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  57. Кожина Світлана Володимирівна, народилася 13 липня 1986 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  58. Кулик Єгор Володимирович, народився 21 жовтня 1988 року, освіта вища, Перший заступник голови райдержадміністрації, П’ятихатська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  59. Трач Максим Вікторович, народився 22 квітня 1982 року, освіта вища, Інструктор з безпеки та охороги, ДПП “Криворіжпромводопостачання”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №9
  60. Патоев Сергій Васильович, народився 9 травня 1987 року, освіта вища, Голова, Апостолівська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №10
  61. Чабаненко Анна Леонідівна, народилася 9 липня 1989 року, освіта вища, Адвокат, Адвокатське об’єднання “Лекс Експерт”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  62. Кармазін Лариса Любомирівна, народилася 17 жовтня 1975 року, освіта вища, Директор, Комунальне підприємсвто “Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання” Жовтоводської міської ради”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №7
  63. Геккієв Артур Долхатович, народився 13 січня 1963 року, освіта вища, Генеральний Директор, ТОВ «Велес»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №11
  64. Рісухін Ігор Володимирович, народився 8 грудня 1984 року, освіта вища, Заступник начальника, «Дніпровська дирекція» АТ «Укрзалізниця»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  65. Гальперін Олександр Ігорович, народився 25 квітня 1982 року, освіта вища, Директор, ТОВ «ТЛМ»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  66. Кавун Вікторія Миколаївна, народилася 29 травня 1971 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Виконавчий комітет Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №11
  67. Дерябкін Олександр Едурдович, народився 23 серпня 1990 року, освіта вища, Арбітражний керуючий, Самозайнята особа
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №8
  68. Крот Володимир Анатолійович, народився 25 травня 1985 року, освіта вища, Начальник ввіділу організаційного планування та мотивації персоналу, Приватне акціонерне товариство “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №9
  69. Щербак Олег Олексійович, народився 28 січня 1985 року, освіта вища, Директор, Криворізька філія ПраТ “УПСК”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №10
  70. Федорчук Дарина Євгеніївна, народилася 19 грудня 1994 року, освіта вища, Керуюча справами виконавчого комітету Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, Індустріальна районна у місті Дніпрі рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  71. Капацин Інна Володимирівна, народилася 18 квітня 1975 року, освіта вища, начальник відділу освіти, культури молоді та спорту, Дніпровська райдержадміністрація Дніпропетровської області
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  72. Шляхов Максим Юрійович, народився 28 серпня 1988 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №12
  73. Перебийніс Микола Олегович, народився 9 вересня 1991 року, освіта вища, Юрист, ТОВ “ЮК “ЮСТУС”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  74. Лапшин Сергій Геннадійович, народився 1 квітня 1975 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  75. Савченко Вікторія Олександрівна, народилася 3 жовтня 1986 року, освіта вища, Виконуючий обов’язки директора з персоналу, ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №10
  76. Алєксєєнко Наталія Петрівна, народилася 28 листопада 1973 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №12
  77. Глущенко Микола Юрійович, народився 4 липня 1981 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  78. Гончар Володимир Федорович, народився 9 лютого 1990 року, освіта вища, Перший заступник генерального директора, Державне промислове підприємство “Кривбаспромводопостачання”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №7
  79. Пушков Артем Ігорович, народився 6 березня 1986 року, освіта вища, Майстер, ТОВ “Будівельна компанія Еталонпромбуд”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №8
  80. Каратицька Алла Станіславівна, народилася 20 жовтня 1971 року, освіта вища, Завідуюча господарством, КЗДО “Миколаївський д/с № 1 “Сонечко”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №6
  81. Бикова Оксана Петрівна, народилася 27 вересня 1982 року, освіта вища, Юрист, Відділ освіти виконкому Тернівської районної у місті ради
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №8
  82. Кучер Олександр Сергійович, народився 25 липня 1985 року, освіта вища, Менеджер, ФОП Цілінко Ксенія Ігорівна «BOSCH SERVICE ЛІДЕР»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №9
  83. Андреєв Сергій Миколайович, народився 11 березня 1970 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  84. Герасимчук Дмитро Юрійович, народився 5 березня 1990 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №13
  85. Радченко Тетяна Миколаївна, народилася 22 травня 1966 року, освіта вища, Перший заступник голови Криворізької районної державної адміністрації, Криворізька районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №11
  86. Козлова Олена Петрівна, народилася 18 червня 1985 року, освіта вища, Начальник договірного відділу, КП “Благоустрій міста” ДМР
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  87. Іскендеров Іскендер Расул Огли, народився 23 серпня 1961 року, освіта вища, Лікар-хірург, Комунальне некомерційне підприємство “Павлоградська міська лікарня №1” Павлоградської міської ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №14
  88. Самойленко Владислав Сергійович, народився 22 липня 1997 року, освіта вища, Головний інженер, КП “Комунгоспсервіс”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  89. Король Радомир Миколайович, народився 9 лютого 1976 року, освіта вища, Директор, Державне підприємство “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  90. Лубінська Тамара Петрівна, народилася 23 жовтня 1962 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  91. Саєнко Наталія Іванівна, народилася 2 березня 1969 року, освіта вища, Продавець, Магазин «Метр квадратний»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №7
  92. Балюк Юрій Володимирович, народився 11 квітня 1975 року, освіта вища, Голова, Криничанська РДА
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №7
  93. Вітюнін Володимир Олексійович, народився 23 січня 1974 року, освіта вища, Директор, Підприємство споживчої кооперації «Центральний ринок»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №9
  94. Коркач Юрій Васильович, народився 15 травня 1977 року, освіта вища, Керівник проєктів, ГО «Криворізька фундація майбутнього»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №10
  95. Яцунок Тетяна Олександрівна, народилася 19 червня 1983 року, освіта вища, Начальник відділу внутрішніх комунікацій, ПрАТ «ІнГЗК»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №9
  96. Левенець Тетяна Романівна, народилася 31 січня 1977 року, освіта вища, Директор, ПАТ “Агротехсервіс-Синельникове”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №11
  97. Кутній Сергій Вікторович, народився 21 серпня 1985 року, освіта вища, Голова, Межівська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №1
  98. Горовий Дмитро Сергійович, народився 13 березня 1971 року, освіта вища, Директор, ТОВ Абонет ХХІ
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №6
  99. Боклаг Антон Сергійович, народився 1 квітня 1989 року, освіта вища, Інженер 2 категорії відділу розвитку персоналу, Філія “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат” Акціонерного товариства “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №7
  100. Тихонова Олена Миколаївна, народилася 2 вересня 1962 року, освіта вища, директор з економіки, Товариство з обмеженою відповідальністю “Корнер Лімітед”
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №14
  101. Бондарук Володимир Олексійович, народився 24 грудня 1964 року, освіта вища, Директор, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №70
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №8
  102. Єфремов Олександр Володимирович, народився 11 грудня 1975 року, освіта вища, Начальник управління з енергоефективності, ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №9
  103. Хіманіч Сергій Сергійович, народився 17 серпня 1985 року, освіта вища, Директор, ТОВ «УНІРЕМ СЕРВІС»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №11
  104. Кучкіна Олександра Вікторівна, народилася 24 жовтня 1985 року, освіта вища, Голова, Васильківська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №7
  105. Пожарська Зоя Василівна, народилася 13 березня 1957 року, освіта вища, Помічник генерального директора, Приватне акціонерне товариство “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат”
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №9
  106. Калінін Василь Володимирович, народився 14 липня 1979 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №14
  107. Сердюк Валерій Миколайович, народився 16 травня 1965 року, освіта вища, Директор Департаменту, Департамент охорони здоров’я Дніпропетровська обласна державна адміністрація
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  108. Шуйдін Вадим Михайлович, народився 8 червня 1974 року, освіта вища, Директор, ТОВ «НВО МОНОЛІТ»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  109. Боровик Наталя Володимирівна, народилася 7 лютого 1981 року, освіта вища, Начальник, Структурний підрозділ «Станція Синельникове 1» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №11
  110. Войтович Ірина Анатоліївна, народилася 10 серпня 1983 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №14
  111. Войтов Геннадій Олександрович, народився 26 лютого 1970 року, освіта вища, Директор, КЗ “Верхівцевський ПНІ”ДОР”
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №7
  112. Бєлінський Юрій Євгенійович, народився 22 червня 1958 року, освіта вища, Керуючий адвокат, Адвокатське об’єднення “Статсус”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №13
  113. Громаков Михайло Вадимович, народився 21 червня 1985 року, освіта вища, Директор з продажу, ТОВ “Нікпромграніт”
    Кандидат під номером 11 у територіальному виборчому окрузі №14
  114. Шарамок Інна Володимирівна, народилася 14 червня 1971 року, освіта вища, Головний лікар, КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Раївської сільської ради”
    Кандидат під номером 12 у територіальному виборчому окрузі №14
  115. Шевцова-Брижицька Кристина Юріївна, народилася 19 січня 1993 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3