Кандидати в депутати до Девладівської сільської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Девладівської сільської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Девладівської сільської ради Криворізького району

  1. Мікуліч Антоніна Ігорівна, народилася 14 грудня 1972 року, освіта середня-спеціальна, Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради, Виконавчий комітет Девладівської сільської ради
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Панкратова Наталія Володимирівна, народилася 15 березня 1989 року, освіта професійно-технічна, Продавець-флорист, ФОП «Оганесян»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Лахматов Іван Володимирович, народився 27 вересня 1959 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Дишлевич Наталія Олексіївна, народилася 11 лютого 1968 року, освіта загальна середня, Начальник лабораторії, ТОВ «КП Девладівський елеватор»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Сімбірська Ірина Володимирівна, народилася 22 квітня 1969 року, освіта вища, Завідуюча, ветлікар, Девладівська дільнична ветеринарна лікарня Софіївської районної дільничної лікарні ветеринарної медицини
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Манзюк Володимир Олександрович, народився 16 травня 1980 року, освіта середня-спеціальна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Стоєв Владислав Валерійович, народився 6 травня 1989 року, освіта вища, Директор, КЗ “Центр надання соціальних послуг”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  8. Любімцева Віталія Вікторівна, народилася 21 квітня 1982 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Фільєв Сергій Сергійович, народився 27 лютого 1972 року, освіта професійно-технічна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Большакова Наталя Пилипівна, народилася 11 квітня 1975 року, освіта середня-спеціальна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  11. Панкратов Андрій Миколайович, народився 19 вересня 1985 року, освіта Неповна вища, Електрослюсар, ТОВ “Бізнес інновації”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  12. Стьожкіна Ніна Олександрівна, народилася 30 грудня 1988 року, освіта вища, Слюсар з обслуговування теплопунктів, АТ «Криворізька теплоцентраль»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Корж Катерина Вікторівна, народилася 27 серпня 1990 року, освіта вища, Завідувач Девладівської філії КЗ “Мар’є-Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ст.”, Девладівська філія КЗ “Мар’є-Дмитрівська ОЗОШ І-ІІІ ст.”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  14. Демченко Ігор Станіславович, народився 9 листопада 1968 року, освіта середня-спеціальна, Старший інспектор відділу ВНБ, Державна установа «Софіївська виправна колонія(№45)»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Крамаренко Валентина Миколаївна, народилася 26 січня 1976 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Дрозд Наталя Георгіївна, народилася 21 липня 1962 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  17. Сокуренко Інна Анатоліївна, народилася 27 грудня 1971 року, освіта вища, Вчитель, КЗ “Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Софіївської районної ради Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Косенко Оксана Михайлівна, народилася 10 липня 1968 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  19. Фаніфатов Сергій Васильович, народився 7 вересня 1982 року, освіта загальна середня, Слюсар з обслуговування теплових мереж 5 гр., АТ «Криворізька теплоцентраль»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Антонова Світлана Василівна, народилася 2 квітня 1971 року, освіта вища, Заступник директора з навчально-виховної роботи, КЗ “Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Софіївської районної ради Дніпропетровської області
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Пересунько Ірина Миколаївна, народилася 11 жовтня 1964 року, освіта середня-технічна, Завідуюча складом, ТОВ “Регул Агро”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Полянський Ігор Геннадійович, народився 5 серпня 1989 року, освіта середня-спеціальна, Приватний підприємець, Приватний підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7