Кандидати в депутати до Царичанської селищної ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Царичанської селищної ради Дніпровського району

Перелік кандидатів у депутати до Царичанської селищної ради Дніпровського району

  1. Калініченко Володимир Олександрович, народився 19 липня 1965 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Перший номер у виборчому списку до Царичанської селищної ради Дніпровського району
  2. Байбуз Роман Володимирович, народився 24 квітня 1971 року, освіта вища, Менеджер, Фізична особа-підприємець Кошак О.П.
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Погоріла Світлана Михайлівна, народилася 13 липня 1964 року, освіта вища, Директор, Комунальне підприємство “Царичанська центральна лікарня” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Блоха Ольга Миколаївна, народилася 17 вересня 1976 року, освіта вища, Заступник директора школи з навчально-виховної роботи, Комунальний заклад “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  5. Кристаль Іван Михайлович, народився 1 квітня 1975 року, освіта вища, Старший майстер, Акціонерне товариство ДТЕК “Дніпровські електричні мережі”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Шеремет Артур Вікторович, народився 13 липня 1966 року, освіта вища, Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю “Агрофірма Світанок”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Литвин Віктор Олексійович, народився 3 серпня 1963 року, освіта вища, Начальник дільниці, дільниця мережі доступу № 343/4 Дніпропетровської філії Публічного Акціонерного Товариства “Укртелеком”, м.Новомосковськ
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Поміщик Наталія Вікторівна, народилася 13 червня 1974 року, освіта професійно-технічна, Заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю “Царичанський завод мінеральної води”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Суботня Наталія Олексіївна, народилася 18 лютого 1981 року, освіта вища, Юрисконсульт, Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма “Колос”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Мартинець Олександр Євгенійович, народився 19 листопада 1967 року, освіта вища, Помічник-консультант Народного депутата України Чорного Д.С., Верховна Рада України
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Довгань Наталія Василівна, народилася 28 червня 1981 року, освіта вища, Директор, Комунальний заклад “Прядівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Рябчук Людмила Олександрівна, народилася 29 липня 1965 року, освіта вища, Лікар-невропатолог, Комунальне підприємство “Царичанська центральна лікарня” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Кривуля Наталія Петрівна, народилася 10 жовтня 1972 року, освіта вища, приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  14. Білас Олег Васильович, народився 6 грудня 1976 року, освіта вища, Головний бухгалтер, Товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма “Колос”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  15. Корсун Олександр Олександрович, народився 28 липня 1986 року, освіта вища, Виконуючий обов’язки директора, Комунальне підприємство “Господарник” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Кудрявцев Роман Юрійович, народився 30 червня 1994 року, освіта вища, Головний спеціаліст, Виконавчий комітет Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  17. Чернявська Ольга Володимирівна, народилася 15 лютого 1971 року, освіта професійно-технічна, Завідувач, Комунальний заклад Прядівський дошкільний навчальний заклад«Сонечко» Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  18. Линник Наталія Юріївна, народилася 15 лютого 1965 року, освіта вища, Завідувач консультативно-діагностичного відділення, Комунальне підприємство “Царичанська центральна лікарня” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Мухін Максим Олексійович, народився 13 червня 1979 року, освіта вища, Заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю “Преображенка”
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  20. Тягнирядно Микола Петрович, народився 11 лютого 1970 року, освіта вища, Приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  21. Ткаченко Алла Іванівна, народилася 18 квітня 1976 року, освіта вища, Педагог-організатор, Царичанська філія І-ІІ ступенів комунального закладу “Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  22. Марченко Тетяна Володимирівна, народилася 20 грудня 1959 року, освіта вища, Лікар-травматолог, Комунальне підприємство “Царичанська центральна лікарня” Царичанської селищної ради
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  23. Омельченко Дмитро Олександрович, народився 14 січня 1977 року, освіта вища, Інженер, Товариство з обмеженою відповідальністю “Преображенка”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  24. Дерець Олексій Олексійович, народився 24 червня 1971 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Кузьминський Віталій Олександрович, народився 7 лютого 1984 року, освіта вища, Головний інженер, Товариство з обмеженою відповідальністю “Царичанське – Агро”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  26. Ковтун Ірина Миколаївна, народилася 26 лютого 1972 року, освіта вища, приватний підприємець, приватний підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3